Dordrecht, Netherlands

Gérard de Nooijer over de wedstrijd tegen Jong AZ, “Het was een prima wedstrijd.”

Na afloop van de wedstrijd tegen Jong AZ sprak RTV Dordrecht met trainer Gérard de Nooijer.
Robert van Loon | 20 oktober 2018 13:52 | Aangepast op 20 oktober 2018 13:52
De wedstrijd stond in het teken van kinderkanker, hoe kijkt u daarnaar?

Het is natuurlijk een heel goed initiatief geweest, we zijn met veel spelers naar de scholen toe gegaan. En dat hebben ze fantastisch gedaan, ik vind dat dat ook hoort. Het is een maatschappelijk probleem, iedereen kan het krijgen in de familie.


De tribunes zaten ook vol.

ja, dat zou eigenlijk elke week, om de twee weken zo moeten zijn. Het was een hele goede sfeer en ik hoop dat de kinderen een prima wedstrijd hebben gezien.


Want de wedstrijd, dat was er een om over naar huis te schrijven.

Het was gewoon een prima wedstrijd, we beginnen fantastisch. De eerste tien minuten had het al, twee, drie nul kunnen zijn. We maken de een nul, daarna krijgen we een strafschop tegen. Nou ja, zeg het maar.


Was het een strafschop?

Ik denk het niet, ik moet het nog terugkijken maar ik denk het niet. We waren wel even van slag. De tweede helft hebben we het weer prima opgepikt en we hebben alles eraan gedaan om de tweede goal te maken. Alleen, je moet ze wel binnen prikken.


Het was af en toe heel erg dichtbij, de bal ging voorlangs.

Voorlangs, over, naast, de keeper pakt de bal, net niet de goede voorzet. Maar ik kan de jongens niets verwijten, we hebben alles honderd procent gegeven. Je weet, in voetbal gaat het om maar een ding en dat is winnen.


De scheidsrechter is toch wel iemand die een rol heeft gespeeld in deze wedstrijd. Zowel met de strafschop als met de gele kaarten.

Als je bedoeld over die strafschop wel ja. We hebben een keer geluk gehad met Brandon dat hij geel gaf omdat hij iemand tegenhield of bij zijn keel pakte maar laten we het niet over de scheidsrechter hebben, die heeft gefloten en de wedstrijd is klaar. Wij moeten naar ons zelf kijken en ik vind dat we een prima wedstrijd hebben gespeeld met heel veel kansen en je ziet gelijk waar het euvel aan schort. Dat is doelpunten maken en dat blijft nog steeds hetzelfde verhaal.

Meest gelezen

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Lees ook

Prijs voor restaurant dat mensen met reuk- of smaakstoornis een topavond bezorgt

Restaurant Bij de Burgemeester uit Bleskensgraaf heeft een bijzondere primeur te pakken. Zij zijn he...

Maarten is wanhopig, na twee jaar wachten woont hij nog steeds in de vleeslucht

Alsof je naast een braadpan woont: zo voelen de bewoners van de Ringdijk in Ridderkerk zich al bijna...

Bijzondere verhalen kleven aan goals FC Dordrecht: ‘Ik begreep niet waarom ik niet scoorde’

Bijzondere treffers bezorgden FC Dordrecht vrijdagavond een 3-2 zege op FC Den Bosch. De fraaiste kw...

FC Dordrecht in spektakelstuk langs FC Den Bosch: 3-2

FC Dordrecht won begin oktober voor het laatst thuis, maar daar kwam vrijdagavond verandering in. Te...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Riet Duykers

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Handjes tekort in transportsector, bedrijven slaan handen ineen: 'Echt hard nodig'

Waar zijn de vrachtwagenchauffeurs van de toekomst? Het is al jaren een probleem voor bedrijven in d...