Dordrecht, Netherlands

Gevaarlijk dak Total wordt vervangen

Total gaat het dak vervangen van het Total tankstation aan de S.M. Hugo van Gijnweg. Aanleiding is het instorten van een dak in Zeeland eerder dit jaar.
Leo Roubos | 21 juni 2018 10:54 | Aangepast op 21 juni 2018 10:54
Op 3 april dit jaar stortte het dak in van het tankstation in ‘s Heer Arendskerke in de buurt van Goes. Omdat het station op dat moment was gesloten, raakte er niemand gewond.

Het bedrijf heeft toen de daken van alle tankstations laten controleren. Er werd geconstateerd dat bij drie stations het dak kritisch is. Behalve in Dordrecht gaat het om Nieuwe Pekela en Meppel.

Het probleem zou liggen in de gebruikte lijm, ouderdom en vocht. De stations krijgen nu stalen daken.

Wanneer het tankstation in Dordt wordt aangepakt, is nog niet bekend.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Redactie Streek 56 | Monique de Graaf | 19 feb 2026 14:33

Lees ook

Raadsleden over geweldsuitbarsting Bleskensgraaf: ‘We zijn dit niet gewend’

Een anti-azc-protest dat uit de hand loopt en de ME die ingrijpt. Een dag nadat agenten met glas en ...

Straks eerste drive-in stembureau van onze streek: vanuit je auto stemmen

In Ridderkerk kun je de komende gemeenteraadsverkiezingen op een wel heel bijzondere manier stemmen....

Letterlijke én figuurlijke mijlpaal voor IKC Prins Bernhardschool

De leerlingenraad van de IKC Prins Bernhardschool in Dordrecht heeft woensdagochtend samen met wetho...

Protest azc Molenlanden loopt uit de hand, ME bekogeld met glas en stenen

Bij het gemeentehuis in Bleskensgraaf is dinsdagavond een demonstratie tegen de komst van asielzoeke...

Hoe Belgische stenen voor veilige spoorbrug zorgen: 'Enorme kuilen ontstaan'

Je ziet het misschien vanaf de A16 of vanuit de trein: schepen naast de spoorbrug tussen Dordrecht e...

In deze gemeente zijn de meeste bushaltes slecht toegankelijk: ‘Zorgwekkend’

Een groot deel van de bushaltes in onze streek is niet toegankelijk voor mensen met een beperking. D...