Dordrecht, Netherlands

Geweldpleger (14) langer vast

De jongen van 14, die betrokken zou zijn bij de mishandeling van twee mannen, blijft voorlopig in de cel. De rechter-commissaris heeft zijn in bewaring stelling verlengt met 14 dagen. De opgepakte jongen van 16 wordt vandaag voorgeleid.
Peter Tromp | 6 april 2018 09:35 | Aangepast op 6 april 2018 09:35
De jongen van 14 is maandagavond opgepakt. Hij mag met niemand contact hebben, behalve met zijn advocaat en ouders. De jongen van 16 is dinsdag aangehouden.

De twee jongens maakten deel uit van de groep die afgelopen weekend een man mishandelden en een andere man probeerden te mishandelen. Dat laatste slachtoffer kon ontkomen. De eerste raakte gewond. De groep had de mannen misleid door met ze af te spreken via een dating-app. De mishandelingen vonden afzonderlijk van elkaar plaats in de buurt van de Smitsweg en Schenkeldijk.

Het onderzoek is nog in volle gang. Er worden mogelijk nog meer jongens aangehouden.

Lees ook

Dordtse schaatsbaan wordt afgebroken, maar 'absoluut voor herhaling vatbaar'

Het Dordtse schaatsseizoen is ten einde. Donderdagmiddag werd de Dordtse ijsbaan op de Spuiboulevard...

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: terugkerende pareltjes van vorig jaar

In januari worden op TV Dordrecht zeven van de leukste en interessantste afleveringen uit het najaar...

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Het is deze week, nog meer dan anders, een komen en gaan van fanatieke skiërs en snowboarders bij sk...

Brug over de Noord (N915) blijft dit weekend toch open

De Brug over de Noord (N915) tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht blijft tussen 9 en 12 januar...

Vrijspraak voor rellende mannen tijdens jaarwisseling: onvoldoende bewijs

De rechtbank heeft woensdag zeven verdachten van rellen met oud en nieuw in 's-Gravendeel vrijgespro...

Lees terug: meer dan 700 kerstbomen ingeleverd en ook vrijdag winterdienstregeling NS

Heb je vrijdag de trein nodig? Die van de NS rijden dan wederom een winterdienstregeling. En in Slie...