Dordrecht, Netherlands

Geweldpleger (14) langer vast

De jongen van 14, die betrokken zou zijn bij de mishandeling van twee mannen, blijft voorlopig in de cel. De rechter-commissaris heeft zijn in bewaring stelling verlengt met 14 dagen. De opgepakte jongen van 16 wordt vandaag voorgeleid.
Peter Tromp | 6 april 2018 09:35 | Aangepast op 6 april 2018 09:35
De jongen van 14 is maandagavond opgepakt. Hij mag met niemand contact hebben, behalve met zijn advocaat en ouders. De jongen van 16 is dinsdag aangehouden.

De twee jongens maakten deel uit van de groep die afgelopen weekend een man mishandelden en een andere man probeerden te mishandelen. Dat laatste slachtoffer kon ontkomen. De eerste raakte gewond. De groep had de mannen misleid door met ze af te spreken via een dating-app. De mishandelingen vonden afzonderlijk van elkaar plaats in de buurt van de Smitsweg en Schenkeldijk.

Het onderzoek is nog in volle gang. Er worden mogelijk nog meer jongens aangehouden.

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Lees ook

Zondag op TV Dordrecht: Via Cultura over democratie in de samenleving

In de nieuwste uitzending van Dugelied (Duurzaam geluk voor iedereen) van Via Cultura zien we zondag...

Nooit meer visarend-soap? Livestream op zwart

De livestream die al vijf jaar een visarendnest in de Biesbosch uitzendt, is op zwart gegaan. “Er is...

Zondag op TV Dordrecht: 'Ouwe Jonges' krijgen bonje

In de nieuwe aflevering van Ouwe Jonges Krentebrood gaat het er zondagmiddag af en toe stevig aan to...

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

De Pasar Malam in Dordrecht, het jaarlijkse culturele feest waar Indonesië centraal staat, gaat dit ...

Fris FC Dordrecht treft De Graafschap in play-offs: ‘Extra gas geven daar’

FC Dordrecht weet het sinds vrijdagavond zeker: De Graafschap is de eerste tegenstander in de nacomp...

Bekendmaking paus Leo XIV brengt 'vreugde' in Dordtse kerk

In de Dordtse Sint-Antoniuskerk zitten donderdag tien personen aan tafel voor een bijbelcursus, wann...