Aan het Marisplein heeft zaterdagavond een schietpartij plaats gevonden in een woning.
Redactie Streekomroep | 30 oktober 2026 15:23
Redactie Streekomroep | 4 november 2026 12:50
Rowan Havelaar | Redactie Streekomroep | 24 oktober 2026 09:00
Na zeven jaar afwezigheid viert DeetosSnel/QLS dit weekend de terugkeer op het hoogste korfbalniveau. In de Korfbal League mag de Dordtse club zich meten met de beste ploegen van Nederland, handhaving is de doelstelling. “Wij zijn nu de underdogs.”
FC Dordrecht heeft de winnende start van de tweede periode een dramatisch vervolg gegeven. In eigen huis was de ploeg kansloos tegen VVV-Venlo, de nieuwe nummer twee van de Keuken Kampioen Divisie: 2-4.
De 63-jarige André Kooiman werkt als vrijwilliger in hospice De Riede in Ridderkerk. Hij zocht er een zinvolle vrijetijdsbesteding. Die vond hij op de plek waar veel mensen hun laatste levensfase doormaken.
De laatste pop-up milieustraat in de gemeente Dordrecht staat deze maand nog in de wijken Reeland en Noordflank. De wagen, waar inwoners gratis klein (grof) afval kunnen inleveren, staat op 4 november op het Eemsteynplein en 5 november op het Houthavenplein.
Een busje is donderdagavond in vlammen opgegaan in Dordrecht. De wagen stond op een parkeerplaats aan de Reeweg Zuid.
Fatbikes moeten mogelijk op bepaalde plekken in het centrum van Papendrecht tijdens vastgestelde tijden verboden worden. Het college doet de gemeenteraad een voorstel om dit verbod mogelijk te maken. Aanleiding zijn klachten over hoge snelheden, gevaarlijke manoeuvres en bijna-aanrijdingen bij onder meer de Meentpassage, de Veerpromenade en de Brederodelaan.