Bij een aanrijding op de Provincialeweg zijn twee mensen gewond geraakt. Ze zijn naar het ziekenhuis gebracht.
Redactie Streekomroep | 13 juli 2026 17:00
Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 18 juli 2026 10:20
Megan de Groot | Redactie Streekomroep | 15 juli 2026 17:00
De komende vier jaar moeten er drieduizend huizen bij in Dordrecht. Die doelstelling geeft het nieuwe stadsbestuur zichzelf, valt te lezen in het coalitieakkoord van de VVD, VSP, ChristenUnie-SGP, CDA en D66. Daarin meteen een opluchting voor diverse oppositiepartijen: die woningen zullen niet in de polders verrijzen.
Na elf jaar nam Daniël van Vianen deze zomer afscheid van FC Dordrecht. Met een overstap naar Excelsior gaat de middenvelder Eredivisievoetbal spelen. In een oefenduel tussen FC Dordrecht en de club uit Rotterdam-Kralingen keerde de middenvelder voor heel even terug aan de Krommedijk. “Apart om hier tegen FC Dordrecht te spelen.”
Noem het een inloophuis, een plek voor mensen die een goed gesprek kunnen gebruiken of waar alleen een kopje koffie of thee al voldoening geeft. Het Diakonaal Aandachtscentrum in Dordrecht biedt het allemaal. Maar waarin denkt de kersverse voorzitter Jan van Dam Timmers het verschil te kunnen maken?
De Baanhoekbrug is sinds deze week dicht voor fietsers en voetgangers. De brug wordt vanaf volgende week vrijdag, als de Papendrechtsebrug maandenlang sluit, de snelste route voor hulpdiensten om de Beneden Merwede over te steken.
Een 31-jarige Alblasserdamse vrouw is aangehouden omdat zij verdovende middelen via de post naar het buitenland heeft gestuurd. In haar woning werden bij de aanhouding nog duizenden pillen gevonden.
Een 21-jarige motorrijder heeft het afgelopen weekend erg bont gemaakt in Dordrecht. Hij reed gevaarlijk en hard door de wijk Sterrenburg en gooide de ruiten bij een buurtbewoner in die hem aansprak op zijn rijgedrag. Daarna sloeg hij op de vlucht voor de politie.