gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gezellige drukte tijdens Palm Parkies

6aba8703688be1f8fb211cb24f71594b

Op de vijfde avond van de festivalserie Palm Parkies in Dordrecht was het gezellig druk in het Wantijpark. Maandagavond traden de Handsome Poets op en was er vanwege de warmte een hitteplan ingesteld.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Bezoekers mochten daardoor wel een flesje water op het festivalterrein mee naar binnen nemen. Normaal mag dat niet. Ook waren er watertappunten.

Maar omdat het concert pas rond 20:00 uur begon, lag het terrein door de ondergaande zon al volledig in de schaduw. Hierdoor zakte de temperatuur tot rond de 26 graden en daardoor waren de omstandigheden niet al te bar. Er werd dan ook niet echt veel gebruik gemaakt van de extra waterpunten, omdat de meeste festivalgangers aan het bier gingen. De rij voor de bar was dan ook enorm.


"Ik wacht al een half uur, ik heb er geen zin meer in. Ik ga naar huis" zegt een jongeman die boos uit de rij wegloopt. Er werd meer geklaagd. De organisatie kon maandagavond nog niet reageren.

Lees ook

20260929153649

Veel vertraging op A16: meerdere ongelukken en te hoog voertuig bij tunnel

Op de A16 richting Rotterdam stonden dinsdagmiddag meerdere files. Dit kwam door ongelukken bij Dordrecht en Ridderkerk. Ook was een tunnelbuis van de Drechttunnel tijdelijk afgesloten door een te hoog voertuig.

Foto2

Reis door Koerdistan opent de ogen van Maila: ‘Dankbaar dat ik in vrijheid kon opgroeien’

Grootgebracht met de Koerdische cultuur en opgegroeid in Dordrecht: Maila Ahmad (32) is voor een zesdelige docuserie naar Koerdistan gereisd om haar achtergrond beter te begrijpen. Daarin stuit ze op heftige verhalen en leert ze over haar afkomst. “Ik wil heel graag dat wij als Koerden iets meer onze identiteit kunnen uitdragen en dat meer mensen van ons weten.”

foto de brug de keet

Betonvlechters leggen basis voor nieuwe klep Papendrechtsebrug

Een nieuwe tandbaan, verstevigingen en nieuwe kabels: de nieuwe brugkelder krijgt steeds meer vorm. Nadat de afgelopen periode vooral in het teken stond van het verwijderen van onderdelen en het volledig leegmaken van die kelder, is inmiddels de volgende fase aangebroken: de wederopbouw.

warmtemanifest

Regionale bestuurders willen dat Den Haag knopen doorhakt: 'kansrijke warmteprojecten vallen stil'

Verschillende bestuurders uit onze streek hebben tijdens het Warmtecongres in Eindhoven vorige week een manifest ondertekend. Daarin roepen zij het Rijk op om snel knopen door te hakken, omdat anders projecten voor warmtenetten in de provincie stil komen te liggen.

FOTO WEBSITE2

Wout en Harry wonen bij de brug en genieten van de bedrijvigheid: ‘Reuring in de tent’

Stil op de weg, maar druk daar omheen. Papendrechters die vlakbij de Papendrechtsebrug wonen hebben sinds de afsluiting van de brug met veel veranderingen te maken gekregen. Tot echte overlast leidt dat niet, ondanks dat er veel gebeurt.

20261009104563

Bestelbus klapt op stilstaande auto op A15, twee gewonden

Een bestelbus is vrijdagochtend op een stilstaande auto geklapt op de A15 bij Ridderkerk. Twee inzittenden van de auto zijn gewond naar het ziekenhuis gebracht.