gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gezellige drukte tijdens Palm Parkies

6aba8703688be1f8fb211cb24f71594b

Op de vijfde avond van de festivalserie Palm Parkies in Dordrecht was het gezellig druk in het Wantijpark. Maandagavond traden de Handsome Poets op en was er vanwege de warmte een hitteplan ingesteld.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Bezoekers mochten daardoor wel een flesje water op het festivalterrein mee naar binnen nemen. Normaal mag dat niet. Ook waren er watertappunten.

Maar omdat het concert pas rond 20:00 uur begon, lag het terrein door de ondergaande zon al volledig in de schaduw. Hierdoor zakte de temperatuur tot rond de 26 graden en daardoor waren de omstandigheden niet al te bar. Er werd dan ook niet echt veel gebruik gemaakt van de extra waterpunten, omdat de meeste festivalgangers aan het bier gingen. De rij voor de bar was dan ook enorm.


"Ik wacht al een half uur, ik heb er geen zin meer in. Ik ga naar huis" zegt een jongeman die boos uit de rij wegloopt. Er werd meer geklaagd. De organisatie kon maandagavond nog niet reageren.

Lees ook

hitte school

hitte

Code rood vanaf middernacht vanwege de hitte, scholen blijven dicht

Na twee dagen code oranje, geldt vanaf vrijdag code rood in onze provincie. Het is voor het eerst dat dit hoogste waarschuwingsniveau voor gevaarlijk weer in Nederland wordt afgegeven vanwege hitte. Dat heeft gevolgen: zo hebben enkele scholen de lesdag geschrapt en worden hier en daar evenementen afgelast.

nieuw bestuur HIA

Winkels open op zondag en mogelijk weer een middelbare school: coalitieakkoord in Hendrik-Ido-Ambacht

Het nieuwe Ambachtse coalitieakkoord is afgelopen donderdag gepresenteerd door het nieuwe gemeentebestuur. Politieke partijen Realistisch Ambacht, Gemeente Belangen, VVD en D66 gaan de komende vier jaar samenwerken als coalitie. Het bestuur wil winkeliers de ruimte geven om op zondag open te gaan. Ook willen ze onderzoeken of voortgezet onderwijs terug kan keren naar de gemeente.

pcpbredagooglemaps

Extreem geweld op het voetbalveld: 2 weken cel en taakstraf geëist

Een gebroken oogkas, een gebroken jukbeen en een hersenschudding: een thuiswedstrijd bij voetbalclub PCP in Breda eindigde begin 2024 in extreem geweld. Het slachtoffer lag op de grond en werd tegen zijn hoofd geschopt. Tegen twee spelers van tegenstander SSW Dordrecht is dinsdag twee weken cel en 140 uur taakstraf geëist. Niet duidelijk is wat ze precies deden.

Hendrik-Ido-Ambacht

Oud-burgemeester Herman J. veroordeeld voor kinderporno: 'Fantaseren over misbruik was bijzonder schokkend'

De rechter heeft de oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Herman J. veroordeeld voor het bezit van kinderporno. Hij krijg een jaar cel, waarvan vier maanden voorwaardelijk.

Quooker Ridderkerk

Van start-up tot miljoenenbedrijf: dit is waarom Quooker trouw blijft aan Ridderkerk

De kokend waterkranen van Quooker zijn niet meer weg te denken uit de keukenbranche. Het succesvolle bedrijf verkoopt inmiddels in tientallen landen. Maar verhuizen uit het vertrouwde Ridderkerk? Daar moet het bedrijf niet aan denken. "We houden vast aan onze wortels."

janheijkoopgemeente

Jan Heijkoop voor drie weken waarnemend burgemeester Papendrecht

Wouter Kolff, commissaris van de Koning in Zuid-Holland, heeft een waarnemend burgemeester aangesteld voor Papendrecht. Wanneer burgemeester Margreet van Driel van 21 juli tot 10 augustus op vakantie is, neemt oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Jan Heijkoop de honneurs waar.