gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gezellige drukte tijdens Palm Parkies

6aba8703688be1f8fb211cb24f71594b

Op de vijfde avond van de festivalserie Palm Parkies in Dordrecht was het gezellig druk in het Wantijpark. Maandagavond traden de Handsome Poets op en was er vanwege de warmte een hitteplan ingesteld.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Bezoekers mochten daardoor wel een flesje water op het festivalterrein mee naar binnen nemen. Normaal mag dat niet. Ook waren er watertappunten.

Maar omdat het concert pas rond 20:00 uur begon, lag het terrein door de ondergaande zon al volledig in de schaduw. Hierdoor zakte de temperatuur tot rond de 26 graden en daardoor waren de omstandigheden niet al te bar. Er werd dan ook niet echt veel gebruik gemaakt van de extra waterpunten, omdat de meeste festivalgangers aan het bier gingen. De rij voor de bar was dan ook enorm.


"Ik wacht al een half uur, ik heb er geen zin meer in. Ik ga naar huis" zegt een jongeman die boos uit de rij wegloopt. Er werd meer geklaagd. De organisatie kon maandagavond nog niet reageren.

Lees ook

Jos verenigingsspeld

Jos (62) zet zich al 45 jaar in voor deze basketbalvereniging en krijgt onderscheiding

Groot feest bij basketbalvereniging River Trotters in Hardinxveld-Giessendam. Daar is de 62-jarige Jos Baggerman in het zonnetje gezet voor zijn 45-jarige inzet voor de club. Als blijk van waardering heeft hij een verenigingsspeld met oorkonde van de Nederlandse Basketball Bond gekregen. "Een totale verrassing."

thumb website

Big Rivers dit jaar nóg drukker: buurmannen Cees en Ron missen geen editie

Op elke hoek van de straat livemuziek, de geur van eten uit verschillende foodtrucks, een lekker drankje in de hand, iconische kettingen en kleurrijke kleding. De 26ste editie van het Big Rivers festival in Dordrecht is ook dit jaar weer een feestelijke. “Het is gewoon hét feest van het jaar.”

Artikelfoto Ali Le Duc

Tabaksverkoper Ali kondigt vakantie opnieuw met humor aan

Bezoekers van tabak- en gemakzaak Le Duc aan de Voorstraat in Dordrecht kunnen er inmiddels bijna op rekenen: als eigenaar Ali Akdemir op vakantie gaat, laat hij dat niet weten met een standaard briefje op de deur. Ook dit jaar kiest hij voor een opvallende en humoristische aankondiging in de etalage.

VAN DRUNEN_MOTOCROSS_GP_12_GB_2026

Van Drunen komt niet verder dan vijfde plek in Britse Grand Prix

Na drie van de vijf raceweekenden weet Lotte van Drunen één ding zeker: prolongatie van de wereldtitel motorcross is een onmogelijke opgave. De Sliedrechtse kwam in Groot-Brittanië dit weekend niet verder dan de vijfde plek en raakte verder achterop in de tussenstand.

FOTO ARTIKEL IMKER GOED

Liefde voor bijen: toch heeft imker Ad een hekel aan honing

Bij beleef- en leerboerderij de Heerlijkheid in Papendrecht is Ad Kop hobbyimker. Hij ontfermt zich over de bijenkasten op de boomgaard, ondanks dat hij niet zo’n fan is van de plakkerige honing. Megan trekt ook een bijenpak aan, maar het imkeren gaat niet zonder slag of stoot.

archieffotopolitie

Vrouw (20) ontvoerd in Papendrecht en opgesloten in auto

Een 20-jarige vrouw is donderdagavond ontvoerd bij een carpoolplaats in Papendrecht. Het slachtoffer is later op de avond door haar ontvoerders achtergelaten in een auto bij Oud-Alblas, meldt de politie.