gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gezellige drukte tijdens Palm Parkies

6aba8703688be1f8fb211cb24f71594b

Op de vijfde avond van de festivalserie Palm Parkies in Dordrecht was het gezellig druk in het Wantijpark. Maandagavond traden de Handsome Poets op en was er vanwege de warmte een hitteplan ingesteld.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Bezoekers mochten daardoor wel een flesje water op het festivalterrein mee naar binnen nemen. Normaal mag dat niet. Ook waren er watertappunten.

Maar omdat het concert pas rond 20:00 uur begon, lag het terrein door de ondergaande zon al volledig in de schaduw. Hierdoor zakte de temperatuur tot rond de 26 graden en daardoor waren de omstandigheden niet al te bar. Er werd dan ook niet echt veel gebruik gemaakt van de extra waterpunten, omdat de meeste festivalgangers aan het bier gingen. De rij voor de bar was dan ook enorm.


"Ik wacht al een half uur, ik heb er geen zin meer in. Ik ga naar huis" zegt een jongeman die boos uit de rij wegloopt. Er werd meer geklaagd. De organisatie kon maandagavond nog niet reageren.

Lees ook

2608116585

Bestuurder rijdt van dijk en belandt in rivier, hulpdiensten groots uitgerukt

Een automobilist is dinsdagavond in de Lek beland bij het dorpje Waal, in de gemeente Molenlanden. De bestuurder kon op eigen kracht uit het voertuig komen en raakte niet gewond.

fotogscods

Dit plan zorgt voor 'heel wat onrust' bij voetbalclub, fusie lijkt in de maak

Voetbalclub GSC/ODS dreigt één van de drie velden kwijt te raken en onderzoekt daarom een fusie met FC Dordrecht amateurs. Het op Sportpark Stadspolders gelegen GSC/ODS voelt zich weggejaagd door gemeentelijke plannen en verhuist daarom mogelijk naar de Krommedijk. "Dit is voor mij plan a", aldus voorzitter Hans Suiker.

het winkeltje

Alle sporen leiden naar het einde: treinwinkel sluit de deuren

Het is het einde van een tijdperk: treinenwinkel ‘Het Winkeltje’ in Dordrecht verdwijnt eind dit jaar na 66 jaar uit het Dordtse straatbeeld. Een groot gemis voor liefhebbers van modeltreinen, die hun exemplaar daar kunnen laten repareren of een nieuwe kunnen aanschaffen. “Het is wel tijd, vind ik”, zegt eigenaar Jankees Verheij.

vuurwerkinleveractieeerder

Verbod op consumentenvuurwerk; hier kun jij het anoniem en zonder straf inleveren

Heb jij nog oud vuurwerk in huis liggen? Dan kun je dat, zonder boete of straf, volgende week inleveren in Dordrecht. Sinds 1 augustus geldt er namelijk een verbod op consumentenvuurwerk.

1000132020

Graafmachine in vlammen op in bos, brandweer voorkomt verspreiding vuur

In het Alblasserbos in Papendrecht is zaterdagochtend een graafmachine in brand gevlogen. Het voertuig is volledig in vlammen opgegaan.

fotootje kat

Urenlange zoektocht naar huiskat eindigt op dak: 'Ze was helemaal nat en koud'

Huiskat Yvy gaat normaal gesproken de deur niet uit, maar toch belandde het dier woensdag in een benarde positie. Via het open zolderraam van het huis van baasje Elvira van Bloois ging ze voor het eerst naar buiten en kwam vast te zitten tussen een zonnepaneel op het dak. “We hebben uren naar haar gezocht, tot mijn zoon een oortje boven het zonnepaneel zag uitsteken.”