gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gezellige drukte tijdens Palm Parkies

6aba8703688be1f8fb211cb24f71594b

Op de vijfde avond van de festivalserie Palm Parkies in Dordrecht was het gezellig druk in het Wantijpark. Maandagavond traden de Handsome Poets op en was er vanwege de warmte een hitteplan ingesteld.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Bezoekers mochten daardoor wel een flesje water op het festivalterrein mee naar binnen nemen. Normaal mag dat niet. Ook waren er watertappunten.

Maar omdat het concert pas rond 20:00 uur begon, lag het terrein door de ondergaande zon al volledig in de schaduw. Hierdoor zakte de temperatuur tot rond de 26 graden en daardoor waren de omstandigheden niet al te bar. Er werd dan ook niet echt veel gebruik gemaakt van de extra waterpunten, omdat de meeste festivalgangers aan het bier gingen. De rij voor de bar was dan ook enorm.


"Ik wacht al een half uur, ik heb er geen zin meer in. Ik ga naar huis" zegt een jongeman die boos uit de rij wegloopt. Er werd meer geklaagd. De organisatie kon maandagavond nog niet reageren.

Lees ook

yv20261009A1C03615

FC Dordrecht in eigen huis hard onderuit tegen FC Emmen

FC Dordrecht heeft in eigen huis een harde nederlaag geleden tegen FC Emmen. Dankzij individuele fouten achterin zag de ploeg van Nuijten de achterstand voor rust al oplopen. Het duel eindigde uiteindelijk in 0-3 voor de bezoekers uit Drenthe.

nk20260905NKS02061

Verre uitwedstrijd voor FC Dordrecht in eerste ronde KNVB Beker

FC Dordrecht neemt het in de eerste ronde van de KNVB Beker op tegen derdedivisionist SC Genemuiden. De Dordtenaren kwamen vrijdag als laatste uit de koker tijdens de loting in het ESPN-programma De Voetbalkantine.

a16archief

Lange file op A16, verkeer stond vast vanaf Breda

Een lange file dinsdagochtend op de A16 van Breda naar Rotterdam. Het stond vast over zo'n 24 kilometer. Het verkeer moest rond 08.30 uur rekening houden met zo'n anderhalf uur vertraging.

IMG_4247

Hek op dijk bij azc keer op keer vernield, cameratoezicht ‘niet proportioneel’

Het hek op de Wieldrechtse Zeedijk, tussen het asielzoekerscentrum en de huizen op de Dordtse dijk, is voor de zoveelste keer vernield. Het gemeentebestuur overweegt een sterker hek, maar cameratoezicht is volgens burgemeester Nanning Mol niet proportioneel. “Daar moet je echt wel wat meer voor kunnen aantonen, dit is geen plek van overlast.”

foto rb zwi

Ruzie om meisje mondt uit in bloedige mishandeling: ‘Die jongen moet voelen’

Een gezellige avond in het café eindigt voor een man met rake klappen en trappen. Zijn gezicht zit onder het bloed, ook loopt hij een dikke neus en overal schaafwonden op. Twee mannen uit Zwijndrecht lopen, onder meer door Snapchat-berichten, tegen de lamp. “Hij gaat dood vanavond.”

geld en sociale dienst

Fraude binnen Hulpteam Toeslagen: onduidelijk wat er met 1 miljoen euro is gebeurd

De Gemeenschappelijke Regeling Sociaal (GR Sociaal) heeft een medewerker op staande voet ontslagen. Dat is gedaan na de ontdekking van een mogelijke miljoenenfraude bij het team dat inwoners ondersteunt die zijn getroffen door de toeslagenaffaire. Ook een inhuurkracht is buiten gezet.