gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Glibberen en glijden over de weg

f5e1a52f076c28d8d1565390d6317c54

Door heel de stad was er oppassen geblazen maandagochtend. Door nachtvorst was het een gladde boel en moesten vooral fietsers en scooters opletten.

Matthijs Meerman |  | Aangepast op
De hulpdiensten hadden het erg ook maar druk mee. Op de Laan der Verenigde Naties gleden bijvoorbeeld een scooterrijder en een fietser uit. Zij zijn nagekeken door het ambulancepersoneel.

“Ik ben al twee keer gevallen”, vertelt een jongen die langs het ongeluk komt. Hij heeft er maar voor gekozen om verder te voet naar school te gaan.

"Mijn broer is ook om geflikkerd vanochtend”, vertelt een leeftijdsgenoot, die nog wel durft te fietsen. In Dordt wordt er alleen op de N3 en de hoofdwegen gestrooid als er nachtvorst is, daarom is het op veel plekken in de stad oppassen geblazen.

Lees ook

Paul Nuijten gefrustreerd en team druipt af

FC Dordrecht geeft wedstrijd in eerste twintig minuten weg: ‘Dat baart zorgen’

Binnen twintig minuten keek de ploeg van trainer Paul Nuijten al tegen een 3-0-achterstand aan. Dankzij twee doelpunten van Robin van Asten en een rode kaart aan de kant van de thuisploeg kwam FC Dordrecht nog dichtbij, maar een gelijkmaker bleef uit. FC Dordrecht verliest met 3-2 tot ergernis van spelers, meegereisd publiek en de trainer.

20261009104563

Bestelbus klapt op stilstaande auto op A15, twee gewonden

Een bestelbus is vrijdagochtend op een stilstaande auto geklapt op de A15 bij Ridderkerk. Twee inzittenden van de auto zijn gewond naar het ziekenhuis gebracht.

OV staking

Opgelet: staking in het streekvervoer gaat donderdag niet door

De aangekondigde staking in het streekvervoer van donderdag gaat niet door. Vakbonden en werkgevers gaan opnieuw met elkaar in gesprek over een nieuwe cao voor de ongeveer 13.500 werknemers. De vakbonden schorten hun acties voor twee weken op.

rwsputdeksels

Losse putdeksels in Drechttunnel zorgen voor flinke vertraging, tunnelbuis urenlang dicht

De Drechttunnel is na urenlange werkzaamheden aan losgekomen putdeksels weer volledig vrijgegeven. Alle rijstroken zijn weer open voor verkeer, net op tijd voor de ergste spits begint.

sc genemuiden fc dordrecht

Blamage FC Dordrecht: bekeravontuur meteen voorbij na verlies bij amateurs

Het KNVB-bekertoernooi zit er voor FC Dordrecht opnieuw na één ronde op. De ploeg bibberde woensdag vanaf de aftrap en kende wel een betere fase, maar blameerde zich alsnog bij derdedivisionist SC Genemuiden: 3-2.

oplichting oudere man

Ouderen in de hele streek slachtoffer van oplichter Abdul W.: drie jaar cel

Agent, bankmedewerker en pakketbezorger: Abdul W. (24) was het allemaal. In verschillende gemeenten in onze regio was hij betrokken bij oplichting van ouderen, nu is hij veroordeeld tot drie jaar cel. Hij is al eerder veroordeeld voor oplichting, maar ging direct na zijn vrijlating meermaals in de fout.