gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Glimlachroute en grachtengordel kunnen Dordt leuker maken

Onder grote belangstelling werd de tentoonstelling met ideeën voor de toekomst van de stad woensdagmiddag geopend in de Berckepoort. Tientallen Dordtenaren hebben zich de afgelopen gebogen over wat er in de stad beter en anders zou kunnen.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De ideeën die tentoongesteld worden lopen uiteen, van een glimlachroute tot Dordt als zelfvoorzienend eiland en de natuur en stad die meer verbonden moeten zijn. De hoop is dat de politiek deze ideeën meeneemt in hun partijprogramma's voor de gemeenteraadsverkiezingen.

Wethouder Piet Sleeking opende de tentoonstelling en ziet dat wel gebeuren. "Er zitten ideeën bij die je in de volgende periode kan realiseren. Sommige thema's zijn wel echt lange termijn werk, maar daar kun je wel een aanzet voor maken om die de komende decennia verder te ontwikkelen. Ik hoop en verwacht dat dit wel gaat gebeuren."

De tentoonstelling is tot en met 27 mei, van woensdag tot en met zaterdag, met uitzondering van Hemelvaartsdag, te zien in de Berckepoort.

Lees ook

DSC_7608 (1)

Alle oefenduels FC Dordrecht bekend: drie beloftenploegen, vier keer in eigen stadion

Twee regioderby’s, drie beloftenploegen en twee tegenstanders uit ‘de woestijn’: het volledige oefenprogramma van FC Dordrecht is bekend. Waar de Krommedijkclub de afgelopen seizoen nog weleens een uitstapje maakte naar Zeeland, Noord-Brabant of Gelderland, blijft de ploeg deze voorbereiding dichtbij huis.

studiodewitt

Een nieuwe Studio De Witt: presentator Ronald Roël te gast

Hoofdgast in Studio De Witt is zaterdag Ronald Roël. De radiomaker, die jarenlang de Zwijndrechtse politiek op de voet volgde, zet een punt achter zijn lokale radiocarrière. Als interviewer en presentator van ATOS Radio groeide hij uit tot een bekend gezicht van de lokale omroep.

busink

Man met onbegrepen gedrag uit flat gehaald: ‘Vaker een punt van aandacht’

De politie heeft donderdagmiddag een man uit een flatwoning aan de Dordtse Blaauwweg gehaald. Hij is niet aangehouden, maar overgedragen aan de crisisdienst. Agenten hebben daarbij geholpen: nadat zijn deur is ingeramd, is de man in een vacuümmatras meegenomen.

drod 07

Van de Krommedijk naar Kralingen: FC Dordrecht raakt Van Vianen kwijt

Daniël van Vianen verruilt FC Dordrecht voor Excelsior. De talentvolle middenvelder uit Groot-Ammers tekent voor drie seizoenen plus optie voor nog een jaar in het Rotterdamse Kralingen.

PSX_20260615_133225

Slachtoffer van 'steekpartij' op opvangboot blijkt zichzelf verwond te hebben

De 32-jarige man die maandag zwaargewond raakte bij de steekpartij op de opvangboot voor vluchtelingen in Hendrik-Ido-Ambacht heeft dat zelf gedaan. Dat meldt de politie. Na grondig onderzoek zou zijn gebleken dat de man zichzelf heeft verwond.

jan van dam timmers

Ad gaat op pad met de nieuwe voorzitter van het Diakonaal Aandachtscentrum

Noem het een inloophuis, een plek voor mensen die een goed gesprek kunnen gebruiken of waar alleen een kopje koffie of thee al voldoening geeft. Het Diakonaal Aandachtscentrum in Dordrecht biedt het allemaal. Maar waarin denkt de kersverse voorzitter Jan van Dam Timmers het verschil te kunnen maken?