Dordrecht, Netherlands

Glimlachroute en grachtengordel kunnen Dordt leuker maken

Onder grote belangstelling werd de tentoonstelling met ideeën voor de toekomst van de stad woensdagmiddag geopend in de Berckepoort. Tientallen Dordtenaren hebben zich de afgelopen gebogen over wat er in de stad beter en anders zou kunnen.
Petra Scheurwater | 11 mei 2017 11:00 | Aangepast op 11 mei 2017 11:00
De ideeën die tentoongesteld worden lopen uiteen, van een glimlachroute tot Dordt als zelfvoorzienend eiland en de natuur en stad die meer verbonden moeten zijn. De hoop is dat de politiek deze ideeën meeneemt in hun partijprogramma's voor de gemeenteraadsverkiezingen.

Wethouder Piet Sleeking opende de tentoonstelling en ziet dat wel gebeuren. "Er zitten ideeën bij die je in de volgende periode kan realiseren. Sommige thema's zijn wel echt lange termijn werk, maar daar kun je wel een aanzet voor maken om die de komende decennia verder te ontwikkelen. Ik hoop en verwacht dat dit wel gaat gebeuren."

De tentoonstelling is tot en met 27 mei, van woensdag tot en met zaterdag, met uitzondering van Hemelvaartsdag, te zien in de Berckepoort.

Lees ook

Opnieuw autobranden in Dordrecht, brandweer twee keer in actie

Wederom is Dordrecht getroffen door verschillende autobranden. Maandagavond rond 21.30 uur is een dr...

Man die schoolmeester neerstak bij eindmusical ‘werd geterroriseerd door een andere vader’

De man die vastzit voor een steekpartij tijdens een schoolmusical in Alblasserdam werd al een jaar g...

Liefhebbers scoren goedkope pareltjes op muziekbeurs: 'Leuk om te snuffelen'

Een ware snoepwinkel voor de liefhebber, zo kan de muziekbeurs van Opnieuw & Co wel genoemd worden. ...

Man die ravage veroorzaakte op N214 had vijf keer te veel gedronken

De veroorzaker van een zwaar verkeersongeluk op de N214 in 2024 had vijf keer te veel gedronken. Dat...

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

De sluiting van het veganistische eetcafé Rebel Rebel in Dordrecht is voor veel Dordtenaren een klap...

Politie zoekt kopschoppers na caféruzie

Bij een eetcafé in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van zaterdag op zondag een vechtpartij geweest...