gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Goede zaken voor FC Dordrecht

FC Dordrecht heeft vrijdagavond drie punten mee naar huis genomen uit Waalwijk: 1-0 bij RKC.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Gezien het vertoonde spel had RKC misschien wel wat meer verdiend. In de eerste helft waren er aan beide kanten wel wat kansjes, maar was RKC een paar keer dicht bij een doelpunt. Robbert te Loeke had een paar goede reddingen in huis op schoten van Valpoort, Kindermans en Van Weert. Zo’n 10 minuten voor de rust kreeg Dordt een vrije schop. Die werd genomen door Lumu en Van Weert verwerkte die (onder druk van Steenvoorden) tot eigen doelpunt. Nadat de wedstrijd nog een klein kwartiertje was gestaakt omdat in een groot deel van Waalwijk de stroom uitviel, bleef deze stand tot de rust gehandhaafd. 
In de tweede helft veranderde er niet veel aan het spelbeeld, maar tegen het einde van de wedstrijd kreeg Dordrecht het nog aardig benauwd. Het was grotendeels aan Te Loeke te danken dat de overwinning kon worden binnengesleept. In blessuretijd vergaloppeerde Curiël, 10 minuten in het veld, zich nog behoorlijk door een tegenstander met een keurige judoworp tegen het gras te werken. De scheidsrechter beloonde deze lompe actie met een rode kaart.

Lees ook

nk2026102893A09535

Blamage FC Dordrecht: bekeravontuur meteen voorbij na verlies bij amateurs

Het KNVB-bekertoernooi zit er voor FC Dordrecht opnieuw na één ronde op. De ploeg bibberde woensdag vanaf de aftrap en kende wel een betere fase, maar blameerde zich alsnog bij derdedivisionist SC Genemuiden: 3-2.

presentatie-gouden-boekje-2

Wie wordt de volgende kinderburgemeester? Gemeente doet oproep

Wie neemt straks het stokje over van kinderburgemeester Sara Neuteboom? De gemeente Molenlanden is op zoek naar een enthousiaste opvolger.

michelinsterchefkok

De Gieser Wildeman behoudt Michelinster, geen nieuwe sterrenrestaurants in de streek

Restaurant De Gieser Wildeman in Noordeloos blijft het enige restaurant met een Michelinster in de streek. Marco van der Wijngaard, sinds vorig jaar chef-kok van het restaurant, behield vorig jaar de Michelinster die in 2006 was behaald door de oud-eigenaren. Ook dit jaar blijft deze ster van kracht, blijkt na de uitreiking van de Michelinsterren in Maastricht.

Winteropvang-Dordrecht-768x576

Dak- en thuislozen kunnen hier opnieuw terecht deze winter

Voor dak- en thuislozen uit onze streek komt opnieuw een tijdelijke regionale winteropvang in Gorinchem. Vanaf 1 december biedt Gebouw C, pal naast het Stadhuis, onderdak voor wie Dordrecht moeilijker bereikbaar is. De kosten worden betaald uit rijksmiddelen van maatschappelijke opvang, Dordrecht beheert deze regionale pot.

stadsparkasfalt

Verschillende kleuren asfalt op deze plek: dit is de reden

Een bijzonder gezicht voor fietsers, wandelaars en andere recreanten in Dordrecht. Tussen voetbalvereniging Dubbeldam en sporthal De Dijk op sportpark Schenkeldijk zijn verschillende kleuren asfalt aangebracht. Het gaat om proefstroken, die de gemeente moeten helpen om te bepalen hoe de nieuwe Parkloop er uiteindelijk uit komt te zien.

vakantiepark de biesbosch

wonen

Gemeente negeert oproep minister om bewoning op vakantieparken toe te staan

Een oproep van het kabinet aan gemeenten om permanente bewoners van vakantieparken met rust te laten, heeft niet tot meer zekerheid geleid voor deze groep. In Dordrecht is juist de controle op het enige vakantiepark van de stad verhoogd, zo blijkt uit onderzoek van de regionale omroepen in samenwerking met de NOS.