gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Goede zaken voor FC Dordrecht

FC Dordrecht heeft vrijdagavond drie punten mee naar huis genomen uit Waalwijk: 1-0 bij RKC.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Gezien het vertoonde spel had RKC misschien wel wat meer verdiend. In de eerste helft waren er aan beide kanten wel wat kansjes, maar was RKC een paar keer dicht bij een doelpunt. Robbert te Loeke had een paar goede reddingen in huis op schoten van Valpoort, Kindermans en Van Weert. Zo’n 10 minuten voor de rust kreeg Dordt een vrije schop. Die werd genomen door Lumu en Van Weert verwerkte die (onder druk van Steenvoorden) tot eigen doelpunt. Nadat de wedstrijd nog een klein kwartiertje was gestaakt omdat in een groot deel van Waalwijk de stroom uitviel, bleef deze stand tot de rust gehandhaafd. 
In de tweede helft veranderde er niet veel aan het spelbeeld, maar tegen het einde van de wedstrijd kreeg Dordrecht het nog aardig benauwd. Het was grotendeels aan Te Loeke te danken dat de overwinning kon worden binnengesleept. In blessuretijd vergaloppeerde Curiël, 10 minuten in het veld, zich nog behoorlijk door een tegenstander met een keurige judoworp tegen het gras te werken. De scheidsrechter beloonde deze lompe actie met een rode kaart.

Lees ook

PSX_20261025_023824

Schade aan ruit na explosie bij rijtjeshuis in Zwijndrecht

Bij een woning in Zwijndrecht is in de nacht van zaterdag op zondag een explosie geweest. Er ontplofte iets bij de voordeur. Daardoor sneuvelde een ruit. Niemand raakte gewond.

Albert Schweitzer Ziekenhuis duurzaamheid

Kunstwerk en museum voor zinloos afval: ziekenhuis wil afvalberg verminderen

Hoe kom je als ziekenhuis af van een jaarlijkse berg restafval van meer dan 650.000 kilo? Voor die uitdaging staat het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht. Hoewel de afvalstroom naar nul brengen een utopie is, wil het ziekenhuis wel grote stappen zetten. Om dat doel kracht bij te zetten, is ziekenhuisafval zichtbaar gemaakt in de centrale hal met een kunstwerk en een tijdelijk ‘museum voor zinloos afval’.

kiltunneldicht

Kiltunnel in beide richtingen dicht vanwege veiligheidsoefening

De Kiltunnel tussen Dordrecht en de Hoeksche Waard is maandagavond in beide richtingen dicht. Hulpdiensten voeren van 19.00 uur tot 00.00 uur een grootschalige veiligheidsoefening uit in de tunnel.

plucheplakkers

Eerste periode zit erop: De Plucheplakkers kritisch op zwak FC Dordrecht

In aflevering 131 maken de Plucheplakkers Wouter Bos (GPR Sportradio), Corrado Francke (RTV Dordrecht) en Arco Bomgaars (AD De Dordtenaar) de balans op aan het einde van de eerste periode voor FC Dordrecht dit seizoen. Heel vrolijk is die balans niet, want de Krommedijkclub staat voorlaatste.

foto drechttunnel a15

wegen

Verbreding A15 blijft in de ijskast, renovatie van deze tunnels gaat door

De geplande renovaties van de Noordtunnel en Drechttunnel kunnen gewoon doorgaan. Dat blijkt uit de nieuwe prioriteitenlijst van het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat. Slecht nieuws is er voor filerijders op de A15 tussen Papendrecht en Gorinchem: dat stuk snelweg wordt voorlopig niet verbreed.

bruggetjesliedrecht

Fietsersbruggetje helemaal afgesloten na nieuwe veiligheidscontrole

Een bruggetje voor fietsers en voetgangers in Sliedrecht is sinds begin oktober volledig afgesloten. De brug bij de Salonstoep was al een tijdje deels afgezet, maar uit een nieuwe controle is gebleken dat verder gebruik niet meer veilig is. De gemeente is daarom overgegaan tot volledige sluiting.