gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Goede zaken voor FC Dordrecht

FC Dordrecht heeft vrijdagavond drie punten mee naar huis genomen uit Waalwijk: 1-0 bij RKC.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Gezien het vertoonde spel had RKC misschien wel wat meer verdiend. In de eerste helft waren er aan beide kanten wel wat kansjes, maar was RKC een paar keer dicht bij een doelpunt. Robbert te Loeke had een paar goede reddingen in huis op schoten van Valpoort, Kindermans en Van Weert. Zo’n 10 minuten voor de rust kreeg Dordt een vrije schop. Die werd genomen door Lumu en Van Weert verwerkte die (onder druk van Steenvoorden) tot eigen doelpunt. Nadat de wedstrijd nog een klein kwartiertje was gestaakt omdat in een groot deel van Waalwijk de stroom uitviel, bleef deze stand tot de rust gehandhaafd. 
In de tweede helft veranderde er niet veel aan het spelbeeld, maar tegen het einde van de wedstrijd kreeg Dordrecht het nog aardig benauwd. Het was grotendeels aan Te Loeke te danken dat de overwinning kon worden binnengesleept. In blessuretijd vergaloppeerde Curiël, 10 minuten in het veld, zich nog behoorlijk door een tegenstander met een keurige judoworp tegen het gras te werken. De scheidsrechter beloonde deze lompe actie met een rode kaart.

Lees ook

stadsbus

Gratis ov vanaf 1 oktober: honderden inwoners komen in aanmerking

Wie met het ov-reist als inwoner van Dordrecht met een Dordtpas, hoeft daar vanaf 1 oktober niet meer voor te betalen. De gemeente maakt gebruik van een provinciale regeling, waarbij inwoners met een laag inkomen van 18 jaar en ouder gratis met de bus, trein of waterbus kunnen reizen.

vuurwerkinleverpunt 2026

Ruim 120 kilo aan vuurwerk ingeleverd tijdens speciale actie

De vuurwerkinleveractie in Dordrecht heeft afgelopen zaterdag meer dan 120 kilo aan vuurwerk opgebracht. Vanwege het vuurwerkverbod is afsteken tijdens de komende jaarwisseling niet meer toegestaan. Streekgenoten konden daarom gratis en anoniem hun vuurwerk inleveren.

20260903192557

Vrouw (28) raakt ernstig gewond bij ongeluk op snelweg, slachtoffer gereanimeerd

Bij een ongeluk op de A16 richting Breda is donderdagavond een 28-jarige vrouw ernstig gewond geraakt. Zij stond naast haar auto met pech op de vluchtstrook, toen een andere auto op haar auto inreed.

pexels-sora-shimazaki-5926389

Gemeente waarschuwt voor nepberichten: 'Klik niet op de link'

De gemeente Molenlanden waarschuwt voor phishingberichten, die veel inwoners de afgelopen dagen hebben ontvangen. De berichten lijken te zijn verstuurd door GBLT (gemeente- en waterschapsbelastingen). Daarin wordt gevraagd om een betaling te doen door op een link te klikken.

vleermuis foto noord brug

Speciaal voor vleermuizen: deze brug heeft in het donker een rode gloed

De Brug over de Noord is uitgerust met nieuwe verlichting. Met vleermuisvriendelijke lampen wil Rijkswaterstaat de dieren in de omgeving niet in de weg zitten. “Wit licht mijden ze het liefst.”

zonnepanelen op dak Pexels

Een op de drie woningen heeft zonnepanelen, deze gemeente bungelt onderaan

Van alle woningen in onze streek heeft gemiddeld een op de drie huizen zonnepanelen op het dak. Dat blijkt uit een inventarisatie door vergelijkingsplatform Slimster. In Hardinxveld-Giessendam zijn de meeste huizen te vinden met panelen op het dak, maar er is één gemeente die daarbij ver achterblijft.