gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Goede zaken voor FC Dordrecht

FC Dordrecht heeft vrijdagavond drie punten mee naar huis genomen uit Waalwijk: 1-0 bij RKC.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Gezien het vertoonde spel had RKC misschien wel wat meer verdiend. In de eerste helft waren er aan beide kanten wel wat kansjes, maar was RKC een paar keer dicht bij een doelpunt. Robbert te Loeke had een paar goede reddingen in huis op schoten van Valpoort, Kindermans en Van Weert. Zo’n 10 minuten voor de rust kreeg Dordt een vrije schop. Die werd genomen door Lumu en Van Weert verwerkte die (onder druk van Steenvoorden) tot eigen doelpunt. Nadat de wedstrijd nog een klein kwartiertje was gestaakt omdat in een groot deel van Waalwijk de stroom uitviel, bleef deze stand tot de rust gehandhaafd. 
In de tweede helft veranderde er niet veel aan het spelbeeld, maar tegen het einde van de wedstrijd kreeg Dordrecht het nog aardig benauwd. Het was grotendeels aan Te Loeke te danken dat de overwinning kon worden binnengesleept. In blessuretijd vergaloppeerde Curiël, 10 minuten in het veld, zich nog behoorlijk door een tegenstander met een keurige judoworp tegen het gras te werken. De scheidsrechter beloonde deze lompe actie met een rode kaart.

Lees ook

kat2

Vijf vragen over kattenaids, dat oprukt in de regio

Een uitbraak van kattenaids teistert de regio Drechtsteden. Stichting Dieren Steun gaf eerder al aan nog nooit in zo’n korte periode zoveel positief geteste katten in Papendrecht, Sliedrecht en Zwijndrecht te hebben aangetroffen. Vijf veelgestelde vragen over dit virus worden beantwoord.

stedinelektriciteitsstation

Dit nieuwe elektriciteitsstation voorziet straks 250.000 huishoudens van stroom

Netbeheerder Stedin is gestart met de bouw van een nieuw elektriciteitsstation in Alblasserdam op bedrijventerrein Hoogendijk. Hierdoor wordt de netcapaciteit in de omgeving niet alleen verhoogd, maar zelfs verdubbeld. Volgens Margreet de Deugd, wethouder van Energie(transitie), Klimaat en Milieu van de gemeente Alblasserdam, is dat goed nieuws.

Bloys van Treslongstraat, google streetview

Eerste nieuwe woningbouwlocatie na wegvallen Middenzone bekend

De plannen voor grootschalige woningbouw in de Middenzone in Dordrecht zijn in duigen gevallen door de nieuwe locatie van het Albert Schweitzer ziekenhuis. Het college zoekt naar alternatieve locaties om de verloren woningbouw te compenseren. De Bloys van Treslongstraat in Crabbehof is de eerste nieuwe plek die het stadsbestuur bekend heeft gemaakt.

yv202672593A05427

Goals Vugts en Venema niet voldoende voor zege FC Dordrecht op Al Khaleej

FC Dordrecht leek zaterdag nipt af te rekenen met Al Khaleej uit Saoedi-Arabië, maar in de allerlaatste minuut slikte de club alsnog een tegentreffer: 2-2. Senne Vugts en Nick Venema scoorden in het voorlaatste oefenduel voor de competitiestart.

knik in kabel spoor ProRail

Knik in kabel leidt tot chaos op spoor, maar wat is de precieze oorzaak?

Ruim een week reed er geen enkele trein vanaf Rotterdam naar het zuiden. Eén van de belangrijkste spoorverbindingen van Nederland kwam stil te liggen door een brand in een kabelgoot langs het spoor. De oorzaak? Een knik in een kabel, mogelijk als gevolg van uitzetting door de hitte.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met kunstverzamelaar Jan-Bart Evenboer

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Jan-Bart Evenboer. Hij is kunstverzamelaar en schonk onlangs nog twee 17e-eeuwse werken aan het Dordrechts Museum.