gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Goud voor Nederland op Dordts ijs

606e4ecb53c695bbfc19c9f2ae1fd9f1

Het was een groot succes voor onder andere de Nederlandse Relayploegen tijdens de wereldbekerfinale in de Sportboulevard in Dordrecht. Tijdens de World Cup Shorttrack sleepten de vrouwen goude plakken in de wacht. De mannen haalde zilver.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Het hele weekend stond in het teken van de uitverkochte Shorttrack. Vrijdag werd de aftrap gegeven, tribunes stonden vol jonge oranje-fans die volop dansen en aanmoedigen en dat allemaal voor de Nederlandse shorttrackers die in actie kwamen vrijdag.


Suzanne Schulting heeft zaterdag op spectaculaire wijze de 1.500 meter van de wereldbekerfinale in Dordrecht op haar naam geschreven.


Duizenden bezoekers kwamen op het ijs af. Ook het Dordtse gemeenteraads bestuur nam zaterdag een bezoek. Volgens de organisatie zijn er geen problemen geweest met parkeren. Ook is er van de afsluiting op de N3 geen overlast geweest.


Meer over de shorttrack zie je maandag in het nieuws om 18:00 uur en in een uitgebreide reportage in Dit Weekend in Dordt direct na het nieuws. 


(foto: Jordy Nijenhuis)

Lees ook

slaapplek

Mensenhandel of uitbuiting? Tientallen niet-ingeschreven personen gevonden

Bij inspecties in verschillende gemeenten in onze streek zijn in totaal 44 personen aangetroffen die niet op het gecontroleerde adres stonden ingeschreven. Om mensenhandel of arbeidsuitbuiting tegen te gaan, hebben handhavers in Sliedrecht, Hendrik-Ido-Ambacht, Alblasserdam en Papendrecht deze week tientallen woningen bezocht.

yv20261009A1C03615

FC Dordrecht in eigen huis hard onderuit tegen FC Emmen

FC Dordrecht heeft in eigen huis een harde nederlaag geleden tegen FC Emmen. Dankzij individuele fouten achterin zag de ploeg van Nuijten de achterstand voor rust al oplopen. Het duel eindigde uiteindelijk in 0-3 voor de bezoekers uit Drenthe.

businkziekenhuislekkage

Lekkage in ziekenhuis, behandeling stopgezet

In een technische ruimte van het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht is donderdagochtend een lek ontstaan. Daardoor is de angiokamer, een ruimte waar patiënten worden behandeld aan bloedvaten, deze dag niet te gebruiken. Ook is één behandeling stopgezet, aldus het ziekenhuis.

20261021_093104

Pontje erbij? Rijkswaterstaat 'in gesprek' over extra vaartuig in de spits

Er komt mogelijk een extra pont tussen Dordrecht Kerkeplaat en de Rosmolenweg in Papendrecht. Vanwege drukte op de ene pont die vaart zoekt Rijkswaterstaat naar oplossingen. Een voorlopige oplossing is een vaart in de spits eruit halen. Tot onbegrip van reizigers.

IMG_8044

‘Spannend, maar ook heel leuk’: Dordrecht heeft een nieuwe kinderburgemeester

Oguzhan Batasun (11) is de nieuwe kinderburgemeester van Dordrecht. Hij werd dinsdag officieel geïnstalleerd en volgt Isabeth van Heusden op.

bewoners in de kou

Flatbewoners al maanden in de kou: 'Het is onmenselijk'

Bewoners van een flatgebouw op de Staart in Dordrecht zitten al maanden in de kou. Alle veertig appartementen zijn aangesloten op een blokverwarming, maar die is al sinds februari kapot. “Dit houden we niet uit”, zegt Irene, een van de bewoners.