gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Goud voor Nederland op Dordts ijs

606e4ecb53c695bbfc19c9f2ae1fd9f1

Het was een groot succes voor onder andere de Nederlandse Relayploegen tijdens de wereldbekerfinale in de Sportboulevard in Dordrecht. Tijdens de World Cup Shorttrack sleepten de vrouwen goude plakken in de wacht. De mannen haalde zilver.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Het hele weekend stond in het teken van de uitverkochte Shorttrack. Vrijdag werd de aftrap gegeven, tribunes stonden vol jonge oranje-fans die volop dansen en aanmoedigen en dat allemaal voor de Nederlandse shorttrackers die in actie kwamen vrijdag.


Suzanne Schulting heeft zaterdag op spectaculaire wijze de 1.500 meter van de wereldbekerfinale in Dordrecht op haar naam geschreven.


Duizenden bezoekers kwamen op het ijs af. Ook het Dordtse gemeenteraads bestuur nam zaterdag een bezoek. Volgens de organisatie zijn er geen problemen geweest met parkeren. Ook is er van de afsluiting op de N3 geen overlast geweest.


Meer over de shorttrack zie je maandag in het nieuws om 18:00 uur en in een uitgebreide reportage in Dit Weekend in Dordt direct na het nieuws. 


(foto: Jordy Nijenhuis)

Lees ook

maarten van helden

Oud-wethouder stopt na vier maanden als raadslid

Oud-wethouder Maarten van Helden stopt met zijn raadslidmaatschap in de gemeente Molenlanden. Van Helden werd op 1 april geïnstalleerd als raadslid, maar heeft zijn ontslag nu in een brief medegedeeld aan burgemeester Segers.

Papendrechtsebrug 5

Brugklep Papendrechtsebrug weggehaald: dit staat er nog te gebeuren

Een gek gezicht voor wie nu naar de Papendrechtsebrug kijkt: de brugklep is weg. Rijkswaterstaat is de afgelopen dagen bezig geweest met het uitvijzelen van de klep, die in de nacht van maandag op dinsdag op een ponton is geplaatst. Woensdagochtend zal die worden afgevoerd naar een sloopbedrijf.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - TAARTENBAKKER

Voor Yasmina is het bakken van verjaardagscakes de kers op de taart

Yasmina (25) heeft altijd al enorm van bakken gehouden. Hoewel ze dit vroeger deed met behulp van Dr. Oetker pakketten, maakt ze ze nu helemaal zelf. Ze heeft haar eigen bedrijf in Papendrecht, waar ze allerlei soorten baksels maakt en decoreert. Megan is wel benieuwd of taarten decoreren ook voor haar weggelegd is. Het proeven in ieder geval wel.

hennepkwekerijcrabbehof

Dagenlange lekkage leidt tot ontdekking hennepkwekerij

De politie heeft een hennepkwekerij met meer dan 450 planten ontdekt in de Dordtse wijk Crabbehof. De kwekerij kwam aan het licht door een lekkage, waar de onderbuurman al vijf dagen last van had.

goudriaanbusink

Rook in pand Goudriaan

De brandweer is in de nacht van zondag op maandag opgeroepen voor een brand bij een drukkerij in Goudriaan. Ter plekke was er geen brand, maar hing er rook in het pand wat vermoedelijk van een compressor kwam.

Wilhelminaboom

Eigenaresse van eetcafé: ‘Ik hoop dat we na de zomervakantie een frisse start kunnen maken’

Monique van Esseveld hoopt na de zomervakantie op een frisse start bij haar eetcafé De Wilhelminaboom. Eerder werden beide bedrijfsauto’s van haar bedrijf in brand gestoken. Hoewel de nieuwe bedrijfsauto’s inmiddels weer op het terrein staan, blijven er onzekerheden.