Dordrecht, Netherlands

Goud voor Nederland op Dordts ijs

Het was een groot succes voor onder andere de Nederlandse Relayploegen tijdens de wereldbekerfinale in de Sportboulevard in Dordrecht. Tijdens de World Cup Shorttrack sleepten de vrouwen goude plakken in de wacht. De mannen haalde zilver.
Jordy Nijenhuis | 16 februari 2020 18:16 | Aangepast op 16 februari 2020 18:16
Het hele weekend stond in het teken van de uitverkochte Shorttrack. Vrijdag werd de aftrap gegeven, tribunes stonden vol jonge oranje-fans die volop dansen en aanmoedigen en dat allemaal voor de Nederlandse shorttrackers die in actie kwamen vrijdag.


Suzanne Schulting heeft zaterdag op spectaculaire wijze de 1.500 meter van de wereldbekerfinale in Dordrecht op haar naam geschreven.


Duizenden bezoekers kwamen op het ijs af. Ook het Dordtse gemeenteraads bestuur nam zaterdag een bezoek. Volgens de organisatie zijn er geen problemen geweest met parkeren. Ook is er van de afsluiting op de N3 geen overlast geweest.


Meer over de shorttrack zie je maandag in het nieuws om 18:00 uur en in een uitgebreide reportage in Dit Weekend in Dordt direct na het nieuws. 


(foto: Jordy Nijenhuis)

Lees ook

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...

Man loopt breuken en PTSS op door kopschopper: ‘Ik had het idee dat ik blind was’

De rechtbank veroordeelt een kopschopper tot de maximale taakstraf van 240 uur. Hij wordt verdacht v...