gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Goud voor Nederland op Dordts ijs

606e4ecb53c695bbfc19c9f2ae1fd9f1

Het was een groot succes voor onder andere de Nederlandse Relayploegen tijdens de wereldbekerfinale in de Sportboulevard in Dordrecht. Tijdens de World Cup Shorttrack sleepten de vrouwen goude plakken in de wacht. De mannen haalde zilver.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Het hele weekend stond in het teken van de uitverkochte Shorttrack. Vrijdag werd de aftrap gegeven, tribunes stonden vol jonge oranje-fans die volop dansen en aanmoedigen en dat allemaal voor de Nederlandse shorttrackers die in actie kwamen vrijdag.


Suzanne Schulting heeft zaterdag op spectaculaire wijze de 1.500 meter van de wereldbekerfinale in Dordrecht op haar naam geschreven.


Duizenden bezoekers kwamen op het ijs af. Ook het Dordtse gemeenteraads bestuur nam zaterdag een bezoek. Volgens de organisatie zijn er geen problemen geweest met parkeren. Ook is er van de afsluiting op de N3 geen overlast geweest.


Meer over de shorttrack zie je maandag in het nieuws om 18:00 uur en in een uitgebreide reportage in Dit Weekend in Dordt direct na het nieuws. 


(foto: Jordy Nijenhuis)

Lees ook

veerwachttijd

Borden met urenlange wachttijd moeten onnodige drukte bij pont voorkomen

Een bijzonder gezicht langs de Provincialeweg in Dordrecht. Gele verkeersborden met ‘Wachttijd tot veer vanaf hier: 4 uur’ wijzen weggebruikers op bijzonder lange wachttijden voor de pont naar Werkendam. Volgens de gemeente hebben de borden te maken met de afsluiting van de Papendrechtsebrug en de alternatieve routes die automobilisten proberen.

RWS Papendrechtsebrug doorvaart 06

Zo gaan hoge schepen voor het eerst door maandelijks geopende Papendrechtse brug

Schepen van wel 80 meter lang en meer dan 20 meter breed, ze passeren tijdens de maandelijkse opening van de Papendrechtsebrug voor de hoge scheepvaart allemaal de revue. De eerste van de tien openingen in totaal is inmiddels achter de rug. “Er komt meer bij kijken dan gewoon even aan de kant en er doorheen.”

pixabaypolitie

Man wil brandstof aansteken bij tankstation en smeert muren cel onder met sperma

Een man heeft afgelopen weekend brandstof op de grond gespoten en geprobeerd aan te steken bij een tankstation in Dordrecht. Hoewel een tankstationmedewerker de man meerdere keren aansprak dat hij moest stoppen, luisterde hij niet.

Dordthuis juli 2026

nieuwbouw

Officiële opening Dordthuis weken uitgesteld: nieuwe verhuisplanning in de maak

Het Dordthuis gaat weken later officieel open dan gepland. Dat bevestigt de gemeente aan deze streekomroep, na vragen over de stand van zaken. De opening van het gloednieuwe pand aan de Spuiboulevard zou eigenlijk eind oktober zijn, maar door "verschillende ontwikkelingen tijdens de bouw" wordt dat nu op zijn vroegst eind november.

yv2026725NKS05139

Bekijk hier een samenvatting van FC Dordrecht – Al Khaleej (2-2)

In het voorlaatste oefenduel voor de competitiestart speelde FC Dordrecht zaterdag gelijk tegen Al Khaleej: 2-2. De Streekomroep was erbij aan de Krommedijk en maakte een samenvatting van het duel, hieronder te bekijken via ons YouTube-kanaal.

Foto Artikel Web

Piet (89) blikt terug op bouw en transport Papendrechtse brug

Het is bijna zes decennia geleden als de Papendrechtsebrug wordt geopend. Voormalig Rijkswaterstaat toezichthouder Piet Kraal (89) uit Dubbeldam is nauw betrokken bij de bouw en het transport van de boog van de brug en blikt terug. “Ik ben op dit werk het meest trots. Mijn kleinkinderen zeggen: ‘Dat is de brug van opa.’”