Dordrecht, Netherlands

Graffiti in het politiebureau

Normaal gesproken mag je niet overal je tag achterlaten, maar de Dordtse politie doet nu een oproep om dat vooral wel te doen. Maar dan in het politiebureau.
Marjolein Vos | 22 augustus 2017 10:12 | Aangepast op 22 augustus 2017 10:12
Op Facebook heeft ze een oproep geplaatst. Een van de muren van het gebouw moet namelijk een flinke opknapbeurt krijgen en daarvoor zoeken de agenten graffiti-kunstenaars.

Iedereen die wil kan een ontwerp insturen voor 31 augustus. De muur die bespoten moet worden is 4 bij 2,7 meter. Er zijn geen richtlijnen voor het ontwerp. De winnaar wordt op 4 september bekend gemaakt. Hij of zij krijgt ook een uniek kijkje achter de schermen. De politie betaalt de spuitbussen. 

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Lees ook

Kunst komt naar bewoners woonzorgcentrum: 'Altijd een rollator nodig, mooi dat het nu hier kan'

Voor bewoners van woon- en zorgcentrum De Merwelanden is er goed nieuws. In plaats van zelf naar het...

Donderdag tweede debat Dordrecht Kiest op TV Dordrecht

Wat hebben de VSP, ChristenUnie-SGP en D66 voor plannen met Dordrecht? Je ontdekt het in een nieuwe ...

Hulp bij isoleren: na faillissement kan het weer in deze gemeenten

Wie hulp nodig heeft bij het isoleren van zijn of haar woning, kan vanaf maart weer terecht bij zes ...

Azc-demonstranten voelen zich tegengewerkt, burgemeester spreekt dat tegen: ‘Het moest gebeuren’

De actievoerders die dinsdagavond protesteerden tegen asielopvang in de gemeente Molenlanden voelen ...

Illegale sekswerkers aangetroffen, ook drugs en een wapen gevonden

Handhavers hebben vorige week in onze streek meerdere illegale sekswerkers betrapt. In Sliedrecht zi...

Maatschappelijke organisaties kijken uit naar nieuwe plek: keihard nodig

Meerdere maatschappelijke organisaties in Ridderkerk krijgen een gezamenlijke plek aan de Havenstraa...