gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

‘Grande Finale’ DordtYart

93555e154640853257e633f3f9b86453.jpg

Alles is vergankelijk, ook DordtYart. In het paasweekend begint het aan het laatste seizoen.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
DordtYart verdwijnt uit de oude machinehal van de Biesboschwerf. ‘Verschijnen/verdwijnen’ is dan ook het motto van dit jaar. Zeventien kunstenaars gaan vanaf het paasweekend (21 en 22 april, 10.00-17.00 uur) met dit thema aan de slag.

Veertien van hen zullen vijf tot zes weken lang aan nieuwe onderzoeken en installaties werken. Omdat interactie met bezoekers erg belangrijk is, is de hal vanaf 25 april weer op donderdag tot en met zondag van 11.00 tot 17.00 uur geopend voor het publiek. Daarnaast tonen Edwin van der Heide en Barbara Visser op een bijzondere wijze hun werk. Sachi Miyachi maakt een performance van de finissage in het weekend van 27 en 28 juli.

Lees ook

verdachtebureaurijnmond.png

Verkoper verliest 12.000 euro bij Marktplaatsdeal

De politie is op zoek naar een verdachte die 12.000 euro heeft ontvreemd van een man uit Nijkerk. De verdachte haalde het geld van de rekening van het slachtoffer door contactloos te pinnen bij meerdere winkels in Dordrecht. Hij is daarbij gefilmd.

VKSportphoto

FC Dordrecht en Feyenoord verlengen samenwerking

De samenwerking tussen FC Dordrecht en Feyenoord is met drie jaar verlengd. Dit houdt in dat onder meer spelers en stafleden ook de komende jaren kunnen worden uitgewisseld, en dat de Rotterdammers de Dordtse club blijven helpen op het gebied van talentontwikkeling, scouting en innovatie.

politiehondbodie.png

Politiehond Bodie vat man in de kraag na achtervolging

De achtervolging van een man die mogelijk een auto had gestolen, is geëindigd in een tuin in Papendrecht. Met dank aan politiehond Bodie kon de 20-jarige man uit Rhoon worden aangehouden.

vrijwilliger onderwijsmuseum.png

Lach is terug bij Onderwijsmuseum: 'Klein feestje gevierd'

Twee dagen na het besluit van de Tweede Kamer om de subsidie voor het Nationaal Onderwijsmuseum door te zetten en te verhogen, leeft nog steeds iedereen in een roes binnen de muren van het museum. Lokale politici, vrijwilligers en bezoekers zijn het met elkaar eens: dit instituut mocht niet verloren gaan.

Papendrechtsebrug foto website.png

Deze grote machineruimte wordt onder handen genomen tijdens lange afsluiting brug

De machinekamer onder de Papendrechtsebrug wordt tijdens de werkzaamheden grondig onder handen genomen. Alle bewegende onderdelen van de brug worden dan vervangen. Denk aan de ballastkist, de tandbaan en de draaipunten. Dit alles om de constructie van de brug veiliger te maken.

politiewapens.png

Automobilist rijdt rond met geladen wapen in auto

De politie heeft vorig weekend een man van de A16 bij Dordrecht geplukt, die rondreed met een geladen vuurwapen met patronen in zijn wagen. Zijn bijrijder had softdrugs bij zich en bleek thuis nog een wapen te hebben liggen.