gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

‘Grande Finale’ DordtYart

93555e154640853257e633f3f9b86453

Alles is vergankelijk, ook DordtYart. In het paasweekend begint het aan het laatste seizoen.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
DordtYart verdwijnt uit de oude machinehal van de Biesboschwerf. ‘Verschijnen/verdwijnen’ is dan ook het motto van dit jaar. Zeventien kunstenaars gaan vanaf het paasweekend (21 en 22 april, 10.00-17.00 uur) met dit thema aan de slag.

Veertien van hen zullen vijf tot zes weken lang aan nieuwe onderzoeken en installaties werken. Omdat interactie met bezoekers erg belangrijk is, is de hal vanaf 25 april weer op donderdag tot en met zondag van 11.00 tot 17.00 uur geopend voor het publiek. Daarnaast tonen Edwin van der Heide en Barbara Visser op een bijzondere wijze hun werk. Sachi Miyachi maakt een performance van de finissage in het weekend van 27 en 28 juli.

Lees ook

vandievanderduijnschouten

Voormalig wethouders uit Ambacht en Ridderkerk voorgedragen als wethouder Papendrecht

De gemeenteraad van Papendrecht draagt Steven van Die en Kees van der Duijn Schouten voor als wethouders in de gemeente. Het gaat om een tijdelijke invulling, bedoeld als overbrugging naar een nieuw college.

pw20260801_WAL4626

Bekijk hier de samenvatting van FC Dordrecht - RSCA Futures (0-2)

De laatste test voor de seizoensstart van FC Dordrecht is zaterdag uitgelopen op een teleurstelling. Jong Anderlecht, ook wel RSCA Futures, was met 0-2 te sterk voor de ploeg van Paul Nuijten. De Streekomroep was ook bij de 'generale repetitie' voor de Krommedijkclub en maakte een samenvatting van het duel, die hieronder te bekijken is.

WhatsApp Image 2026-08-06 at 21.32.10

Veel rook door schrootbrand bij recyclingbedrijf

Bij een recyclingbedrijf in het havengebied in Dordrecht heeft donderdagavond een grote brand gewoed in een hoop schroot. De brandweer rukte massaal uit om het vuur te bestrijden.

1000132020

Graafmachine in vlammen op in bos, brandweer voorkomt verspreiding vuur

In het Alblasserbos in Papendrecht is zaterdagochtend een graafmachine in brand gevlogen. Het voertuig is volledig in vlammen opgegaan.

IMG-20260804-WA0032

Man aangehouden in huis Zwijndrecht, nepwapen gevonden

Een man is maandagmiddag aangehouden in zijn huis in Zwijndrecht. Volgens de politie gebeurde dit na een conflict "waarbij een mogelijk vuurwapen werd gezien". Uiteindelijk bleek het om een nepwapen te gaan.

politie 01

Man trekt gouden ketting van nek 84-jarige vrouw

Een 84-jarige vrouw uit Zwijndrecht is eerder deze maand op brute wijze beroofd van haar ketting. De vrouw liep van de Lindeweg over de brug naar de Beethovenlaan, toen een onbekende man haar gouden ketting van haar nek af trok. Hij is opgepakt.