gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gratis hapjes in winkelcentrum

In winkelcentrum Sterrenburg wordt op donderdag 18 augustus koffie met gebak uitgedeeld aan de bezoekers. Tijdens  zijn de hapjes aan de beurt.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Rond de viering van het 50-jarig bestaan van Sterrenburg worden vanuit de wijk allerlei activiteiten ontwikkeld. De officiële opening vindt plaats in het centrale gedeelte van het versierde winkelcentrum.


Om 10.00 uur zijn een aantal prominente Sterrenburgers uitgenodigd, waaronder de eerste bewoners van de wijk en worden er toespraken gehouden door één van de Dordtse wethouders, door Hans Berrevoets als voorzitter van het comité ’Stralend Sterrenburg 50 jaar’ en door de voorzitter van de winkeliersvereniging, Jan Willem Lemkes.


Sterrenburger Eduard Hagestein treedt op, waarbij aan de bezoekers een kopje koffie met feestgebak wordt aangeboden.

Hierna volgt de opening van een fototentoonstelling met foto’s van Sterrenburg, ingezonden door Sterrenburgers. Deze tentoonstelling duurt vier weken.


er is ook een jubileum-quiz over de wijk, met Jeroen van de Berg als presentator, waarbij cadeaucheques kunnen worden gewonnen.

Tijdens de koopavond worden er hapjes aangeboden en daarbij deelnamekaarten waarmee kans wordt gemaakt op één van 50 winkelwagens met boodschappen. Op de kaart staan drie foto’s van de wijk, die moeten worden herkend. Deze kaarten liggen daarna vier weken in de winkels en er is een trekking op drie achtereenvolgende zaterdagen in september.

Lees ook

Foto artikel Zuidendijkse Tuin.png

Bouw van 38 koopwoningen Zuidendijkse Tuin van start

De start van de bouw van 38 koopwoningen in de nieuwe Zuidendijkse Tuin is begonnen. De 28 appartementen en 10 grondwoningen komen op een plek waar voorheen een school stond.

IMG-20260506-WA0007.jpg

Aanleg aanmeerplek pont bij Papendrechtsebrug van start

De aanleg van de aanmeerplek aan de noordkant van de Papendrechtsebrug is van start gegaan. De pontjes die tussen die halte en Dordrecht pendelen, zijn nodig omdat de brug vanaf komende zomer negen maanden wordt afgesloten voor al het verkeer.

zwembadcombifoto.jpg

Afschuw na explosie in entreehal zwembad: ‘Had anders kunnen aflopen’

Zwembad de Fakkel in Ridderkerk neemt na de explosie in de entreehal van afgelopen vrijdag geen extra maatregelen. Dat laat manager Ad Fransen weten. Hij is opgelucht dat niemand gewond raakte. “Een klein aantal mensen heeft het zien gebeuren, gelukkig op veilige afstand. Dit had natuurlijk anders kunnen aflopen.”

theo.jpg

De schoonvader van Theo (80) zat op een schip vol gevangenen, toen volgde een bombardement

Waar je ook bent, op 4 en 5 mei komen allerlei oorlogsverhalen bovendrijven. Zo ook tijdens het bevrijdingsontbijt in Dordrecht, waar Theo Broers (80) het relaas van zijn schoonvader doet, die op de Oostzee voor zijn leven vocht. “Hij was aan één kant helemaal verbrand en hij heeft een paar weken in het ziekenhuis gelegen.”

foto artikel 5 mei.jpg

5 mei in de streek: honderden mensen aan de wandel of de ontbijttafel

Waar we op 4 mei herdenken, vieren we op 5 mei feest. Feest dat we nu al 81 jaar bevrijd zijn. En dit feest wordt ook in onze streek gevierd. De hele dag zijn op verschillende plekken activiteiten te bezoeken. “Het is goed dat we een dag als vandaag samen vieren.”

fotowillem.jpg

Aanhouding na zware mishandeling Willem (70): 'Een hele goede zaak'

Goed nieuws voor de toegetakelde Willem uit Papendrecht: de verdachte die hem vorige week mishandelde, heeft zich bij de politie gemeld. Het gaat om een 18-jarige man uit Papendrecht. Hij is maandagavond aangehouden.