gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gratis hapjes in winkelcentrum

In winkelcentrum Sterrenburg wordt op donderdag 18 augustus koffie met gebak uitgedeeld aan de bezoekers. Tijdens  zijn de hapjes aan de beurt.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Rond de viering van het 50-jarig bestaan van Sterrenburg worden vanuit de wijk allerlei activiteiten ontwikkeld. De officiële opening vindt plaats in het centrale gedeelte van het versierde winkelcentrum.


Om 10.00 uur zijn een aantal prominente Sterrenburgers uitgenodigd, waaronder de eerste bewoners van de wijk en worden er toespraken gehouden door één van de Dordtse wethouders, door Hans Berrevoets als voorzitter van het comité ’Stralend Sterrenburg 50 jaar’ en door de voorzitter van de winkeliersvereniging, Jan Willem Lemkes.


Sterrenburger Eduard Hagestein treedt op, waarbij aan de bezoekers een kopje koffie met feestgebak wordt aangeboden.

Hierna volgt de opening van een fototentoonstelling met foto’s van Sterrenburg, ingezonden door Sterrenburgers. Deze tentoonstelling duurt vier weken.


er is ook een jubileum-quiz over de wijk, met Jeroen van de Berg als presentator, waarbij cadeaucheques kunnen worden gewonnen.

Tijdens de koopavond worden er hapjes aangeboden en daarbij deelnamekaarten waarmee kans wordt gemaakt op één van 50 winkelwagens met boodschappen. Op de kaart staan drie foto’s van de wijk, die moeten worden herkend. Deze kaarten liggen daarna vier weken in de winkels en er is een trekking op drie achtereenvolgende zaterdagen in september.

Lees ook

PSX_20261024_145756

Brand in keuken door pannetje op het vuur, bewoner nagekeken

In een huis aan de Nicolaasstraat in Dordrecht is rond 14.10 uur brand uitgebroken in de keuken. Een pannetje dat op het vuur stond, zorgde voor rookontwikkeling.

aszmeldingbrand

Kortsluiting in ziekenhuis, zorg gaat door

Een kortsluiting in een transformatorruimte in het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht heeft donderdagochtend voor rookontwikkeling gezorgd. Ook viel de stroom korte tijd uit, meldt een woordvoerder van het ziekenhuis.

20261021_093104

Pontje erbij? Rijkswaterstaat 'in gesprek' over extra vaartuig in de spits

Er komt mogelijk een extra pont tussen Dordrecht Kerkeplaat en de Rosmolenweg in Papendrecht. Vanwege drukte op de ene pont die vaart zoekt Rijkswaterstaat naar oplossingen. Een voorlopige oplossing is een vaart in de spits eruit halen. Tot onbegrip van reizigers.

boodschappenpexels

Ruimere zondagsopening winkels lijkt nog op weinig steun te kunnen rekenen

Het voorstel van PRO en D66 om alle winkels in Papendrecht op zondag open te laten gaan tussen 10.00 en 18.00 uur, lijkt voorlopig geen meerderheid te krijgen in de gemeenteraad. Tijdens de oordeelsvormende vergadering van donderdag bleek dat alleen VVD, D66 en PRO voorstander zijn. De overige partijen hebben, om uiteenlopende redenen, bezwaren tegen het initiatiefvoorstel.

autobrand wilhelminaboom busink

Auto en busje van Dordts eetcafé in vlammen op, man (50) aangehouden

De politie heeft een 50-jarige man aangehouden voor de betrokkenheid bij een voertuigbrand in Dordrecht. Het gaat om de brand bij eetcafé De Wilhelminaboom in april, toen een bedrijfsbus- en auto in vlammen opgingen.

a16archief

Lange file op A16, verkeer stond vast vanaf Breda

Een lange file dinsdagochtend op de A16 van Breda naar Rotterdam. Het stond vast over zo'n 24 kilometer. Het verkeer moest rond 08.30 uur rekening houden met zo'n anderhalf uur vertraging.