Dordrecht, Netherlands

Gratis hapjes in winkelcentrum

In winkelcentrum Sterrenburg wordt op donderdag 18 augustus koffie met gebak uitgedeeld aan de bezoekers. Tijdens  zijn de hapjes aan de beurt.
Gert van der Steen | 18 juli 2016 13:45 | Aangepast op 18 juli 2016 13:45
Rond de viering van het 50-jarig bestaan van Sterrenburg worden vanuit de wijk allerlei activiteiten ontwikkeld. De officiële opening vindt plaats in het centrale gedeelte van het versierde winkelcentrum.


Om 10.00 uur zijn een aantal prominente Sterrenburgers uitgenodigd, waaronder de eerste bewoners van de wijk en worden er toespraken gehouden door één van de Dordtse wethouders, door Hans Berrevoets als voorzitter van het comité ’Stralend Sterrenburg 50 jaar’ en door de voorzitter van de winkeliersvereniging, Jan Willem Lemkes.


Sterrenburger Eduard Hagestein treedt op, waarbij aan de bezoekers een kopje koffie met feestgebak wordt aangeboden.

Hierna volgt de opening van een fototentoonstelling met foto’s van Sterrenburg, ingezonden door Sterrenburgers. Deze tentoonstelling duurt vier weken.


er is ook een jubileum-quiz over de wijk, met Jeroen van de Berg als presentator, waarbij cadeaucheques kunnen worden gewonnen.

Tijdens de koopavond worden er hapjes aangeboden en daarbij deelnamekaarten waarmee kans wordt gemaakt op één van 50 winkelwagens met boodschappen. Op de kaart staan drie foto’s van de wijk, die moeten worden herkend. Deze kaarten liggen daarna vier weken in de winkels en er is een trekking op drie achtereenvolgende zaterdagen in september.

Meest gelezen

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Redactie Streek 56 | 19 nov 2025 16:00

Lees ook

Sterke hennepgeur leidt tot vondst vuurwapen in busje

Bij de controle van een busje in Dordrecht is zondagavond een vuurwapen gevonden. De inzittenden, dr...

Dordtse wereldkampioenen geëerd met enorme afbeelding in Sportboulevard

Drie lokale sporthelden krijgen een plek in de 'hall of fame' van de Dordtse Sportboulevard. Na onde...

Brand evenaart record met 51ste podiumplaats op rij

Lucinda Brand heeft in het koude maar zonnige Tsjechische Tábor de eerste veldrit van de wereldbeker...

Straten zaten weken in het donker, en dit is waarom

Bewoners van de buurt rond de Markstraat en Dintelstraat in Ridderkerk-Bolnes hebben het drie weken ...

Rechtszaak tegen Damen Shipyards start vandaag: wat staat er op het spel?

Na jarenlang juridisch getouwtrek begint deze maandag de rechtszaak tegen Damen Shipyards uit Gorin...

Uur vertraging door ongeluk met vrachtwagen op snelweg

Bij Hardinxveld-Giessendam is maandagochtend een ongeluk met een vrachtwagen gebeurd op de A15 richt...