gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gratis hapjes in winkelcentrum

In winkelcentrum Sterrenburg wordt op donderdag 18 augustus koffie met gebak uitgedeeld aan de bezoekers. Tijdens  zijn de hapjes aan de beurt.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Rond de viering van het 50-jarig bestaan van Sterrenburg worden vanuit de wijk allerlei activiteiten ontwikkeld. De officiële opening vindt plaats in het centrale gedeelte van het versierde winkelcentrum.


Om 10.00 uur zijn een aantal prominente Sterrenburgers uitgenodigd, waaronder de eerste bewoners van de wijk en worden er toespraken gehouden door één van de Dordtse wethouders, door Hans Berrevoets als voorzitter van het comité ’Stralend Sterrenburg 50 jaar’ en door de voorzitter van de winkeliersvereniging, Jan Willem Lemkes.


Sterrenburger Eduard Hagestein treedt op, waarbij aan de bezoekers een kopje koffie met feestgebak wordt aangeboden.

Hierna volgt de opening van een fototentoonstelling met foto’s van Sterrenburg, ingezonden door Sterrenburgers. Deze tentoonstelling duurt vier weken.


er is ook een jubileum-quiz over de wijk, met Jeroen van de Berg als presentator, waarbij cadeaucheques kunnen worden gewonnen.

Tijdens de koopavond worden er hapjes aangeboden en daarbij deelnamekaarten waarmee kans wordt gemaakt op één van 50 winkelwagens met boodschappen. Op de kaart staan drie foto’s van de wijk, die moeten worden herkend. Deze kaarten liggen daarna vier weken in de winkels en er is een trekking op drie achtereenvolgende zaterdagen in september.

Lees ook

kees thies

Kees Thies stopt als columnist: 'Niet rouwig om'

Kees Thies gaat stoppen als columnist bij AD De Dordtenaar. Dit vertelde hij zaterdag in de uitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM. Thies bereikt in december de pensioengerechtigde leeftijd en zal op 5 december zijn laatste column publiceren.

Sara bij Jetten foto David Mingelen

Chronisch zieke Sara (11) praat met premier Rob Jetten: 'Hij zei dat hij er iets mee gaat doen'

De chronisch zieke Sara Verbrugge (11) uit Dordrecht heeft deze week gesproken met premier Rob Jetten over zeldzame ziektes en de problemen waar mensen met een beperking dagelijks tegenaan lopen. "Ik vond de premier heel aardig en hij zei ook dat hij er iets mee ging doen."

2609066002

Auto zwaar beschadigd na crash; twee mannen met alcohol op zeggen niet te hebben gereden

Een auto is afgelopen weekend zwaar beschadigd geraakt bij een eenzijdig ongeval in Hardinxveld-Giessendam. De politie trof bij de auto twee mannen aan die onder invloed waren van alcohol, maar beiden verklaarden niet te hebben gereden.

Noodsteunpunt

Wat als de stroom ineens uitvalt? Deze gemeente oefent met noodsteunpunt

Waar kun je terecht als de elektriciteit en telecommunicatie voor langere tijd is uitgevallen en hoe kom je dan aan informatie? Inwoners van Heerjansdam, de gemeente Zwijndrecht en de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid oefenden afgelopen weekend met het inrichten en gebruiken van een zogeheten noodsteunpunt.

PSX_20260909_161615

Brand in meterkast van huis, bewoners snel buiten

In een huis in Zwijndrecht heeft woensdagmiddag brand in een meterkast gewoed. Bewoners voorkwamen verspreiding van de brand door de meterkast dicht te doen.

pexels-hitechsas-5772732

‘Seksueel roofdier’ probeerde in één nacht twee vrouwen te verkrachten

Het is een horrorscenario voor iedere vrouw, zegt de officier van justitie. Een man achtervolgt een vrouw op straat en probeert haar met geweld te verkrachten. Zelfs twee keer achter elkaar met verschillende slachtoffers. De verdachte, die verbleef op een asielboot in Hendrik-Ido-Ambacht, ontkent. “Ik zou dat een vrouw nooit aandoen.”