Dordrecht, Netherlands

Gratis hapjes in winkelcentrum

In winkelcentrum Sterrenburg wordt op donderdag 18 augustus koffie met gebak uitgedeeld aan de bezoekers. Tijdens  zijn de hapjes aan de beurt.
Gert van der Steen | 18 juli 2016 13:45 | Aangepast op 18 juli 2016 13:45
Rond de viering van het 50-jarig bestaan van Sterrenburg worden vanuit de wijk allerlei activiteiten ontwikkeld. De officiële opening vindt plaats in het centrale gedeelte van het versierde winkelcentrum.


Om 10.00 uur zijn een aantal prominente Sterrenburgers uitgenodigd, waaronder de eerste bewoners van de wijk en worden er toespraken gehouden door één van de Dordtse wethouders, door Hans Berrevoets als voorzitter van het comité ’Stralend Sterrenburg 50 jaar’ en door de voorzitter van de winkeliersvereniging, Jan Willem Lemkes.


Sterrenburger Eduard Hagestein treedt op, waarbij aan de bezoekers een kopje koffie met feestgebak wordt aangeboden.

Hierna volgt de opening van een fototentoonstelling met foto’s van Sterrenburg, ingezonden door Sterrenburgers. Deze tentoonstelling duurt vier weken.


er is ook een jubileum-quiz over de wijk, met Jeroen van de Berg als presentator, waarbij cadeaucheques kunnen worden gewonnen.

Tijdens de koopavond worden er hapjes aangeboden en daarbij deelnamekaarten waarmee kans wordt gemaakt op één van 50 winkelwagens met boodschappen. Op de kaart staan drie foto’s van de wijk, die moeten worden herkend. Deze kaarten liggen daarna vier weken in de winkels en er is een trekking op drie achtereenvolgende zaterdagen in september.

Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Dode gevonden op grasveld langs dijk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 13 feb 2026 09:58

Lees ook

Is er nu wel of geen veiligheidsplan voor opvanglocatie Papendrecht?

Met welk veiligheidsplan denkt de gemeente Papendrecht de zorgen weg te nemen bij omwonenden en wink...

FC Dordrecht strikt verdediger met veel eredivisie-ervaring

Mica Pinto (32) is de nieuwste aanwinst van FC Dordrecht. De linkervleugelverdediger was sinds afgel...

Nieuwe ontmoetingen met lijsttrekkers in Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart heeft Ad van den Herik deze week ontmoetin...

Overvallers jagen pensionado stuipen op het lijf, OM eist tot 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist tot drie jaar cel tegen verschillende verdachten van een woningove...

Grote duisternis in het Wielwijkpark: omwonenden eisen oplossing

Het is al een tijdje pikkedonker in het Wielwijkpark in Dordrecht. Er ontbreken lantarenpalen in een...

Toestemming voor horeca in Weizigtpark, nu nog een ondernemer

Het plan om in het park achter Station Dordrecht een koffietentje mogelijk te maken, is door de geme...