Dordrecht, Netherlands

Gratis OV met Pasen

Vervoerder Arriva houdt met Pasen een actie in de regio Drechtsteden, Alblasserwaard en Vijfheerenlanden. Beide paasdagen kan gratis een hele dag onbeperkt met alle stads- en streekbussen én Qliners van Arriva door de regio worden gereisd.
Jan Bouwens | 27 maart 2015 09:38 | Aangepast op 27 maart 2015 09:38
Tijdens de actie kan de reiziger een voucher voor vijf personen downloaden van de Arriva-website. Op vertoon ervan (bijvoorbeeld een print of afbeelding op tablet) kunnen alle personen genoemd op de voucher gratis reizen.

Arriva zegt met  met deze paasactie vaste klanten te willen belonen en mensen te stimuleren de bus te gebruiken voor andere bestemmingen dan school of werk. Ook is de actie bedoeld om nieuwe reizigers te laten kennismaken met de voordelen van de bus.

De aspirant-reiziger moet wel alert zijn. Zo zijn de buurtbus, nachtbus en waterbus van de actie uitgesloten.



Meest gelezen

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 2 mrt 2026 10:56

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Lees ook

Dit terrein lag jaren braak, nu komen er tientallen huizen te staan

De woningbouw langs het spoor in Zwijndrecht komt eindelijk op gang. Het terrein aan de Koninginnewe...

Schoen met voet van vermiste Yoran (16) gevonden bij Beneden-Merwede

Een schoen met voet die maandag werd gevonden in een aftakking van de Beneden-Merwede is van de al b...

Plug en Kuijt balen van deling FC Dordrecht: te slordig én stuiterballenveld

Niet alleen bij Jong PSV, maar ook thuis tegen MVV vrijdag kwam FC Dordrecht niet verder dan een 1-1...

FC Dordrecht bij start vierde periode niet langs MVV: 1-1

Een teleurstellende start van het laatste reguliere competitiedeel voor FC Dordrecht. Aan een gezell...

Bijna vijftig jaar inzet voor Dordrecht: Leen de Koning benoemd tot ereburger

Ereburger van Dordrecht worden, het is niet voor iedereen weggelegd. Toch mag Leen de Koning zichzel...

Tientallen huizen in deze wijk in raptempo opgeleverd: 'Haalbaar voor starters'

In een uitzonderlijk snel tempo van slechts acht maanden zijn veertien gloednieuwe woningen opgeleve...