Dordrecht, Netherlands

Gratis schaatsen zorgt voor drukte

Het was al vroeg druk op de schaatsbaan op het Statenplein. De afgelopen drie dagen kon er tussen 9.00 uur en 11.00 uur gratis geschaatst worden. 
Alka Goos | 6 januari 2017 16:22 | Aangepast op 6 januari 2017 16:22
De organisatie staat positief tegenover deze drukte: "Maatschappelijk gezien is dit goed. Mensen die het budget niet hebben om te komen schaatsen kunnen dit alsnog doen", vertelt Hartman.

Ieder jaar ziet de organisatie een stijgende lijn in het bezoekersaantallen. Ook dit jaar lijkt het er op dat er weer meer mensen waren dan vorig jaar. Komend weekend is het laatste weekend. "Het is koud, maar droog dus dat zijn goede omstandigheden. Ik verwacht volle bak voor we gaan afbreken."

Meest gelezen

Liveblog winterweer: bussen weer op pad en avondspits op komst

Redactie Streekomroep | 5 jan 2026 16:46

Lees ook

Deze Ridderkerkers werden extra in het zonnetje gezet tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst

Jean-Paul Haye en de vrijwilligers van Tentweek Slikkerveer hebben de Vrijwilligersprijzen Ridderker...

Let op: oude kerstboom inleveren verplaatst!

Wie zijn oude kerstboom nog kwijt wil en mee wil doen aan een speciale actie van de gemeente Dordrec...

Liveblog winterweer: sneeuwpret in volle gang, ov ligt nagenoeg plat

Er trok woensdag een flink pak sneeuw over de streek. Het KNMI waarschuwt voor gladheid en Rijkswate...

Drukte in het ziekenhuis door winterweer: ‘Dagelijks twintig à dertig extra breuken’

Flink aanpoten in het Albert Schweitzer ziekenhuis deze week. Door de sneeuw en gladheid gaan flink ...

Een tiental mensen in winteropvang Leger des Heils: 'Nu meer behoefte aan'

Tijdens de strenge winterdagen met hevige sneeuwval doet het Leger des Heils in Dordrecht een extra ...

Rijexamens opnieuw afgelast: ‘We zien echt gevaarlijke dingen op de weg’

Alle rijexamens in onze streek zijn afgelast. Net als maandag zijn de examens die gereden zouden wor...