Dordrecht, Netherlands

Gratis schaatsen zorgt voor drukte

Het was al vroeg druk op de schaatsbaan op het Statenplein. De afgelopen drie dagen kon er tussen 9.00 uur en 11.00 uur gratis geschaatst worden. 
Alka Goos | 6 januari 2017 16:22 | Aangepast op 6 januari 2017 16:22
De organisatie staat positief tegenover deze drukte: "Maatschappelijk gezien is dit goed. Mensen die het budget niet hebben om te komen schaatsen kunnen dit alsnog doen", vertelt Hartman.

Ieder jaar ziet de organisatie een stijgende lijn in het bezoekersaantallen. Ook dit jaar lijkt het er op dat er weer meer mensen waren dan vorig jaar. Komend weekend is het laatste weekend. "Het is koud, maar droog dus dat zijn goede omstandigheden. Ik verwacht volle bak voor we gaan afbreken."

Meest gelezen

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

Redactie Streekomroep | 12 dec 2025 12:08

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Lees ook

Vrijwilligers overhandigen petitie aan burgemeester om sluiting van cultuurcentrum DOOR te voorkomen

‘Behoud de culturele broedplaats waar kunst, cultuur en mensen elkaar ontmoeten’, dat is de boodscha...

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

De Dordtse raad reageert vol afschuw op de gebeurtenissen op begraafplaats Essenhof. Daar zijn grave...

Kerstsfeer aan de Krommedijk, maar geen punten voor FC Dordrecht

Spectaculaire goals, wéér geen resultaat, een teruggekeerde aanvoerder en een indrukwekkende steunbe...

Caty Groen schrijft tiende boek in misdaadreeks: 'Als ik iets interessants voorbij zie komen, schrijf ik het gelijk op'

Een rechercheur, een onopgeloste moord en Dordrecht als decor: dat zijn de vaste ingrediënten van de...

Dit gebouw met 51 appartementen wordt gebouwd voor senioren en er zijn al 800 aanmeldingen

Al ruim drie jaar geleden werd het aangekondigd, maar nu is de verkoop van een nieuw appartementenco...

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Een explosief heeft een raam van een apotheek in Dordrecht vernield. Volgens de politie gebeurde dat...