Dordrecht, Netherlands

Gratis schaatsen zorgt voor drukte

Het was al vroeg druk op de schaatsbaan op het Statenplein. De afgelopen drie dagen kon er tussen 9.00 uur en 11.00 uur gratis geschaatst worden. 
Alka Goos | 6 januari 2017 16:22 | Aangepast op 6 januari 2017 16:22
De organisatie staat positief tegenover deze drukte: "Maatschappelijk gezien is dit goed. Mensen die het budget niet hebben om te komen schaatsen kunnen dit alsnog doen", vertelt Hartman.

Ieder jaar ziet de organisatie een stijgende lijn in het bezoekersaantallen. Ook dit jaar lijkt het er op dat er weer meer mensen waren dan vorig jaar. Komend weekend is het laatste weekend. "Het is koud, maar droog dus dat zijn goede omstandigheden. Ik verwacht volle bak voor we gaan afbreken."

Lees ook

Schuurman is oude club nog niet vergeten: ‘Heb nog heel veel FC Dordrecht-slabbetjes’

Jari Schuurman speelde bijna 200 duels in het shirt van FC Dordrecht, maar speelde zaterdag juist te...

Uitgeputte koe krijgt stroomstoten, Veehandelaar sleept haar weg met touw

Een veehandelaar uit Oud-Alblas claimde op zijn website dat de dierenliefde hem met de paplepel was ...

Gaat dit beeldmerk Dordrecht écht op de kaart zetten? 'Het lijkt op Google'

Dordrecht heeft een nieuw beeldmerk én een nieuwe slogan. De leus 'Het begint in Dordrecht’ moet de ...

GroenLinks-kopstukken stappen op na verkiezingen: missen menselijkheid en eerlijkheid

De twee wethouders die namens GroenLinks in het Dordtse gemeentebestuur zitten keren na de verkiezin...

Celstraf voor Ridderkerker (33) voor het plegen van ernstige zedendelicten met minderjarigen

Een 33-jarige man uit Ridderkerk is veroordeeld tot een celstraf van 4 jaar, waarvan een half jaar v...

Het lijkt wel lente: record na record verbroken door hoge temperaturen

Het zal je vast opgevallen buiten: het voelt meer als lente dan december. Je kan je winterjas thuisl...