gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gravenberch keert terug aan de Krommedijk

4dc743fff2785627eac509b3c482beb3

FC Dordrecht is weer een speler rijker. Danzell Gravenberch maakt de overstap van TOP Oss en keert daarmee terug naar de Krommedijk. Eerder speelde hij al in 2015 en 2016 voor de Schapenkoppen.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De 25-jarige Amsterdammer zet zijn handtekening onder een contract tot het einde van het seizoen. De aanwezigheid van Harry van den Ham, tegenwoordig technisch directeur en met wie hij eerder samenwerkte bij FC Dordrecht, heeft voor Gravenberch de doorslag gegeven, meldt de club op haar website.


Gravenberch speelde het afgelopen halfjaar voor TOP Oss, waar hij tot elf officiële wedstrijden kwam. Bij de huidige nummer achttien van de Keuken Kampioen Divisie speelde hij afwisselend als spits en als centrumverdediger, maar FC Dordrecht wil hem een kans geven als aanvaller.

De voormalig international van Oranje Onder-16, Onder-17, Onder-18 en Onder-19 doorliep de jeugdopleiding van Ajax en kwam daarna uit voor NEC, het Roemeense Universitatea Cluj, FC Dordrecht, het Engelse Reading en het Belgische KSV Roeselare, waarna hij het afgelopen halfjaar voor TOP Oss speelde.

Foto: FC Dordrecht

Lees ook

fotoootjeuhh

Dordt biedt Pinas nieuwe kans na jaren in de schaduw bij Almere: ‘Ik wil promoveren met Dordt’

Van verdediger en bankzitter in Almere, naar controlerende middenvelder met basisplaats aan de Dordtse Krommedijk. Jayden Pinas (22) ontpopt zich (in de voorbereiding op) dit jonge seizoen tot een speler met multifunctionele kwaliteiten voor de Schapekoppen. Hij kijkt positief terug op zijn eerste periode in Dordrecht en heeft heldere ambities voor de toekomst.

vleermuis foto noord brug

Speciaal voor vleermuizen: deze brug heeft in het donker een rode gloed

De Brug over de Noord is uitgerust met nieuwe verlichting. Met vleermuisvriendelijke lampen wil Rijkswaterstaat de dieren in de omgeving niet in de weg zitten. “Wit licht mijden ze het liefst.”

nk20260911NKS03692

FC Dordrecht verspeelt voorsprong en gaat voor vierde keer op rij onderuit

FC Dordrecht heeft op bezoek bij FC Eindhoven voor de vierde keer op rij een wedstrijd verloren. In de lichtstad kwamen de Schapekoppen nog wel op voorsprong, maar moest het in de tweede helft, mede door een rode kaart van Bjorn Hardley, het onderspit delven: 2-1.

grote kerk benefiet concert

Benefietconcert groot succes voor restauratie glas-in-lood ramen

Het benefietconcert in de Grote Kerk voor de restauratie van de glas-in-loodramen heeft zeker 10.000 euro opgeleverd. Met hulp van het Dordtse Orkest, Werkgroep Muziek en andere horeca organiseerden de Vrienden van de Grote Kerk afgelopen zaterdag het concert.

zwemmenwaal

Ondanks chemische stoffen in de Waal gaat Ellen er gewoon in: ‘Het is heerlijk zwemmen’

Het gaat niet goed met de kwaliteit van het Nederlandse zwemwater. In onze regio is het vooral mis in de Waal bij Ridderkerk. Daar zijn meerdere chemische stoffen aangetroffen boven de gestelde norm. Toch is Ellen, die pal aan het water woont, niet bang: “Ik ga het niet mijden.”

collegepapendrecht

Papendrecht heeft weer compleet (tijdelijk) college met aanstelling twee wethouders

Steven van Die en Kees van der Duijn Schouten zijn donderdagavond aangesteld als tijdelijke wethouders in de gemeente Papendrecht. Hiermee is het college voorlopig weer compleet, in afwachting op een definitieve invulling van de wethoudersposten.