gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gravenberch keert terug aan de Krommedijk

4dc743fff2785627eac509b3c482beb3

FC Dordrecht is weer een speler rijker. Danzell Gravenberch maakt de overstap van TOP Oss en keert daarmee terug naar de Krommedijk. Eerder speelde hij al in 2015 en 2016 voor de Schapenkoppen.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De 25-jarige Amsterdammer zet zijn handtekening onder een contract tot het einde van het seizoen. De aanwezigheid van Harry van den Ham, tegenwoordig technisch directeur en met wie hij eerder samenwerkte bij FC Dordrecht, heeft voor Gravenberch de doorslag gegeven, meldt de club op haar website.


Gravenberch speelde het afgelopen halfjaar voor TOP Oss, waar hij tot elf officiële wedstrijden kwam. Bij de huidige nummer achttien van de Keuken Kampioen Divisie speelde hij afwisselend als spits en als centrumverdediger, maar FC Dordrecht wil hem een kans geven als aanvaller.

De voormalig international van Oranje Onder-16, Onder-17, Onder-18 en Onder-19 doorliep de jeugdopleiding van Ajax en kwam daarna uit voor NEC, het Roemeense Universitatea Cluj, FC Dordrecht, het Engelse Reading en het Belgische KSV Roeselare, waarna hij het afgelopen halfjaar voor TOP Oss speelde.

Foto: FC Dordrecht

Lees ook

tanteteut

Deze gemeente krijgt weer een feestcafé: ‘Pas naar huis als de lichten aan gaan’

Alblasserdam krijgt er een nieuw café bij: Tante Teut opent donderdagavond om 21.00 uur haar deuren. De horecabroers Dennis en Robin Speksnijder openen de zaak met Bjorn Rogmans. Met dit feestcafé willen ze een plek creëren waar bezoekers samenkomen voor een drankje en gezelligheid.

PSX_20260929_151615 (1)

Steekpartij na verkeersruzie, man en vrouw aangehouden

Bij een verkeersruzie aan de Pieter Zeemanweg in Dordrecht is dinsdagmiddag een man gestoken. Twee verdachten, een man en een vrouw, zijn aangehouden voor betrokkenheid bij het incident.

politie

Acht aanhoudingen na inval in bedrijfspand en huis

Een 35-jarige Dordtenaar is maandag opgepakt bij een inval in een bedrijfspand en huis in Barendrecht. De politie ontdekte daar 100 kilo cocaïne. In totaal zijn acht aanhoudingen verricht.

HIA asielboot

Onderzoek naar alternatieve opvanglocaties Oekraïners en asielzoekers

De gemeenteraad in Hendrik-Ido-Ambacht gaat onderzoek doen naar alternatieve locaties voor Oekraïners en asielzoekers die momenteel opgevangen worden op schepen aan de Citadelkade. Daarnaast wordt een draagvlakonderzoek gestart onder inwoners over de opvang van asielzoekers.

PSX_20261025_024136

Aanhoudingen en gewonde na frontale botsing op Noordendijk

In Dordrecht zijn in de nacht van zaterdag op zondag twee mannen aangehouden na een frontale botsing. Ze waren er lopend vandoor gegaan. Een agent zette de achtervolging in. Bij de botsing is een gewonde gevallen.

78004c49-bc3b-3485-973a-8b6b641aba25

Petra (49) is eenzaam en begint stiekem een erotische relatie met een patiënt

Petra bedrijft de liefde met een kwetsbare patiënt in de zorginstelling waar ze werkt. Op papier is ze een seksueel roofdier, dat misbruik maakt van haar positie. Maar klopt dat ook met de realiteit?