gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gravenberch keert terug aan de Krommedijk

4dc743fff2785627eac509b3c482beb3.jpg

FC Dordrecht is weer een speler rijker. Danzell Gravenberch maakt de overstap van TOP Oss en keert daarmee terug naar de Krommedijk. Eerder speelde hij al in 2015 en 2016 voor de Schapenkoppen.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De 25-jarige Amsterdammer zet zijn handtekening onder een contract tot het einde van het seizoen. De aanwezigheid van Harry van den Ham, tegenwoordig technisch directeur en met wie hij eerder samenwerkte bij FC Dordrecht, heeft voor Gravenberch de doorslag gegeven, meldt de club op haar website.


Gravenberch speelde het afgelopen halfjaar voor TOP Oss, waar hij tot elf officiële wedstrijden kwam. Bij de huidige nummer achttien van de Keuken Kampioen Divisie speelde hij afwisselend als spits en als centrumverdediger, maar FC Dordrecht wil hem een kans geven als aanvaller.

De voormalig international van Oranje Onder-16, Onder-17, Onder-18 en Onder-19 doorliep de jeugdopleiding van Ajax en kwam daarna uit voor NEC, het Roemeense Universitatea Cluj, FC Dordrecht, het Engelse Reading en het Belgische KSV Roeselare, waarna hij het afgelopen halfjaar voor TOP Oss speelde.

Foto: FC Dordrecht

Lees ook

IMG-20260527-WA0038.jpg

Drenkeling gered uit zwemplas, traumahelikopter opgeroepen

Een drenkeling is woensdag gered uit de Dordtse zwemplas De Merwelanden. Het slachtoffer is volgens een politiewoordvoerder gereanimeerd en in kritieke toestand naar het ziekenhuis gebracht.

Pands Seringenstraat.png

huisvesting

Voormalig vluchtelingenpand straks woonruimte statushouders: ‘Er is nog geen besluit’

De gemeente Papendrecht wil het voormalig asielpand aan de Seringenstraat gebruiken als woonruimte voor mensen met een verblijfsvergunning. Het gebouw moet vanaf dit najaar beschikbaar komen voor 25 tot 40 personen en zal een jaar beschikbaar blijven.

OPMA20260527 Moskee te klein.jpg

Op Pad Met Ad: Aksa Moskee bestaat 25 jaar, maar groeit te hard

De Aksa Moskee in Dordrecht heeft wat te vieren. Ze bestaan 25 jaar en daarom gaat presentator Ad van den Herik er op bezoek in de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad. Hij krijgt een rondleiding van Mehmet Uysal, de voorzitter van de moskee.

fatbike1.png

Mannen mishandeld door fatbiker: politie heeft dader op beeld en dreigt met tonen foto

De politie heeft de dader van een mishandeling in Stadspolders in beeld en roept hem op zich te melden. De tiener reed met zijn fatbike een 79-jarige voetganger van de sokken op een in Dordrecht. Daarna deelde hij klappen uit en sloeg ook een 48-jarige omstander die te hulp schoot. Komt de jongeman niet uit eigen beweging naar de politie, dan wordt zijn gezicht herkenbaar gepubliceerd.

politie prorail station sliedrecht.jpg

Vrouw loopt op spoor, treinverkeer plat

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Sliedrecht heeft tussen 12.00 en 13.00 uur een tijdje stilgelegen vanwege een persoon op het spoor. Handhavers en politie kwamen naar het Stationsplein in Sliedrecht voor de situatie.

voetbal kijken kroeg cage.png

In de kroeg Oranje kijken op het WK? Dordtse horeca mag ’s nachts langer open als het aan de raad ligt

Late wedstrijden van het Nederlands elftal kijken op het WK, moet deze zomer ook in verschillende restaurants en cafés in Dordrecht kunnen. Dat wil een ruime meerderheid van de gemeenteraad. Vanaf 11 juni wordt de mondiale voetbalstrijd in de VS, Canada en Mexico afgewerkt, maar veel wedstrijden zijn vanwege het tijdsverschil na sluitingstijd.