Dordrecht, Netherlands

Groeituinen oogsten in Krispijn

Ruim een jaar zijn ze er mee bezig geweest. Het resultaat mag er zijn. De initiatiefnemers van de Groeituin in Krispijn tonen de vruchten van hun arbeid door middel van een markt en een rondleiding.
Jan Bouwens | 17 juli 2015 09:25 | Aangepast op 17 juli 2015 09:25
Van 25 juli tot en met 29 augustus is er iedere zaterdag van 10:00-14:00 uur een Moestuin Markt waar vrijwilligers van  (stads)landbouwinitiatieven laten zien wat zij op Dordtse grond produceren. Variërend van honing tot zuurdesembrood.

Ook is het mogelijk om een rondleiding door de tuin te krijgen en meer informatie over de verschillende projecten te krijgen. de opbrengst is bedoeld voor het voortbestaan van de projecten.

Meer informatie op www.facebook.com/groeituinen


Lees ook

Dordtse Vrijwilligersprijzen: welke organisatie gaat er vandoor met de publieksprijs?

Welke Dordtse vrijwilligersorganisatie viel jou afgelopen jaar het meest op? Vanaf deze zaterdag kun...

Internetsensatie Chatmo uit Papendrecht met Wesley Sneijder naar bijzonder WK

Mohamed Rashid, beter bekend als Chatmo, vertegenwoordigt begin volgend jaar Nederland tijdens het w...

7 jaar cel geëist tegen Dordtenaar na explosie bij 78-jarige vrouw

Het Openbaar Ministerie eist zeven jaar gevangenisstraf tegen een 19-jarige man uit Dordrecht die ve...

Grootste bekernederlaag voor FC Dordrecht sinds 1978: 'Na vijf minuten stonden we al met 3-0 achter'

Hoe vaak krijg je als Dordtse profclub zeven doelpunten of meer tegen? Donderdagavond moest FC Dordr...

Verzetsstrijder Kappelhoff, die zijn dood vond in Dordtse bunker, herbegraven

Verzetsstrijder Cornelis Kappelhoff is donderdag herbegraven. De in 1920 geboren Dordtenaar nam acti...

Ad duikt in een halve eeuw De Hoop: ‘Niet langer alleen voor verslaafden’

Een gloednieuwe aflevering van Op Pad Met Ad brengt presentator Ad van den Herik dit keer naar het t...