Dordrecht, Netherlands

Groen Doet Goed haalt kinderen naar buiten

Vooral de kinderen buiten laten spelen, dat is het doel van Spring Eens Op Groen, onderdeel van Groen Doet Goed Dordrecht. En dat lukt aardig.
Leo Roubos | 24 augustus 2018 16:25 | Aangepast op 24 augustus 2018 16:25
Rondom het Biesboschcentrum aan de Baanhoekweg werden vandaag de activiteiten gehouden. Het begon met een vogeltocht, gevolgd door een spannende speurtocht. Daarbij moesten ze ondermeer proeven, vragen beantwoorden, mikado met takken en frisbeeën.

In de middag ging het verder met een gezamenlijke l;unch, maar ook met een ruige Biesbsch survival met stormbaan.

“Het belangrijkste is om kinderen te laten zien hoe leuk het is om buiten te zijn”, vertelt Eva Baars van Groen Doet Goed.

Lees ook

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...