Dordrecht, Netherlands

Groen Doet Goed: Kinderen moeten meer naar buiten

Groen Doet Goed pleit voor meer buitenspeeltijd voor kinderen. Daarom organiseerde het samenwerkingsverband een activiteitenmiddag in de Tuin der Herinnering in Wielwijk.
Carlijn Kruidhof | 25 april 2017 17:24 | Aangepast op 25 april 2017 17:24
"Wat belangrijk is voor Groen Doet Goed is dat kinderen beleven, voeding, dus dat ze dingen gaan proeven en testen en bewegen. Dat omvatten we allemaal in deze dag," aldus Patricia van der Vliet.

Deze doelstellingen kregen vorm in drie activiteiten. Er kon geschilderd worden zonder verf, bijvoorbeeld. Een natuurgids nam de kinderen op pad in het park. Bij een proeftafel konden de kinderen allerlei fruit en kruiden proeven. &t

Meest gelezen

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 12 mrt 2026 08:00

Lees ook

FC Dordrecht laat kans liggen om gat te slaan in strijd om play-offs

In het gevecht om de play-offtickets had FC Dordrecht zaterdag een mooie slag kunnen slaan. Tegensta...

Van jeugdhonk tot N3-tunnel: zo hopen Papendrechtse partijen op jouw stem

Verkiezingsprogramma's staan soms vol algemeenheden, maar tussen de regels door zijn ook best wat co...

Geen trekpleisters, maar hedendaagse gebouwen: Ridderkerk nu te zien in LEGO-vorm

Van de brandweerkazerne tot het gemeentehuis. In de Oudheidkamer van Ridderkerk is het dorp te zien ...

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...