Dordrecht, Netherlands

Groen Doet Goed: Kinderen moeten meer naar buiten

Groen Doet Goed pleit voor meer buitenspeeltijd voor kinderen. Daarom organiseerde het samenwerkingsverband een activiteitenmiddag in de Tuin der Herinnering in Wielwijk.
Carlijn Kruidhof | 25 april 2017 17:24 | Aangepast op 25 april 2017 17:24
"Wat belangrijk is voor Groen Doet Goed is dat kinderen beleven, voeding, dus dat ze dingen gaan proeven en testen en bewegen. Dat omvatten we allemaal in deze dag," aldus Patricia van der Vliet.

Deze doelstellingen kregen vorm in drie activiteiten. Er kon geschilderd worden zonder verf, bijvoorbeeld. Een natuurgids nam de kinderen op pad in het park. Bij een proeftafel konden de kinderen allerlei fruit en kruiden proeven. &t

Meest gelezen

Tunnel deels dicht en lange file na botsing meerdere auto's en vrachtwagen

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 28 nov 2025 11:39

Lees ook

Opsporingsdienst doet inval in woning van scheepsbouwer Kommer Damen (81)

De FIOD heeft dinsdagochtend een inval gedaan in het huis van Kommer Damen in Noordeloos. Dat bevest...

Sliedrechtse wethouder stapt per direct op na rapport over renovatie raadhuis

De Sliedrechtse wethouder Roelant Bijderwieden (VVD) stapt per direct op. Hij doet dat naar aanleidi...

Passagiers reanimeren man in trein

In de trein van Dordrecht naar Arnhem is dinsdagochtend een man onwel geworden. Medepassagiers grepe...

Goed afval scheiden loont: Ambachters krijgen eenmalige korting op afvalstoffenheffing

Een flinke meevaller voor huishoudens in Hendrik-Ido-Ambacht: doordat de kosten voor afvalverwerking...

Niet gesprongen explosief gevonden in Amstelwijck

Bij het bodemonderzoek in Amstelwijck in Dordrecht is een explosief uit de Tweede Wereldoorlog gevon...

Verdachte eet in politiebus een gekookt eitje en spuugt muntgeld uit

De politie van het team Drechtsteden-Buiten heeft maandagavond een bijzondere verdachte in de bus me...