Dordrecht, Netherlands

Groen Doet Goed: Kinderen moeten meer naar buiten

Groen Doet Goed pleit voor meer buitenspeeltijd voor kinderen. Daarom organiseerde het samenwerkingsverband een activiteitenmiddag in de Tuin der Herinnering in Wielwijk.
Carlijn Kruidhof | 25 april 2017 17:24 | Aangepast op 25 april 2017 17:24
"Wat belangrijk is voor Groen Doet Goed is dat kinderen beleven, voeding, dus dat ze dingen gaan proeven en testen en bewegen. Dat omvatten we allemaal in deze dag," aldus Patricia van der Vliet.

Deze doelstellingen kregen vorm in drie activiteiten. Er kon geschilderd worden zonder verf, bijvoorbeeld. Een natuurgids nam de kinderen op pad in het park. Bij een proeftafel konden de kinderen allerlei fruit en kruiden proeven. &t

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Meer dan 400 waarschuwingen voor rijden in voetgangersgebied: boetes in aantocht

De gemeente Dordrecht heeft in nog geen twee maanden tijd ruim vierhonderd waarschuwingen uitgedeeld...

Van Drunen, Dorsman en veel PKC-korfballers in de race voor nationale sportprijs

Lotte van Drunen staat op de shortlist met kanshebbers op de titel Sportvrouw van het jaar. Dat maak...

De Plucheplakkers zien hoe racisme zege van FC Dordrecht overschaduwt

Voetbal kan heel mooi zijn, maar soms is voetbal heel lelijk. Dat blijkt na het uitduel met Roda JC ...

Drechtsteden, Stedin en HVC werken samen aan oplossing overbelast elektriciteitsnet

Netbeheerder Stedin, publiek warmtebedrijf HVC en Smart Delta Drechtsteden gaan meer samenwerken om ...

'Hoe dichter bij Dordt...': wat wordt dé slogan van Dordrecht?

Dordrecht krijgt voor het eerst een stadsmerk. Veel andere steden gingen haar al voor, maar nu vindt...

Jaarlijkse vogeltentoonstelling geannuleerd vanwege vogelgriep: ‘We voelen onmacht’

De jaarlijkse tentoonstelling waarbij vogelliefhebbers uit heel Zuid-Holland samenkomen, gaat niet ...