Dordrecht, Netherlands

Groene fietstocht op TV Dordrecht

In het kader van de zomerprogrammering kunt u iedere zondag kijken naar een van de hoogtepunten van het afgelopen tv-seizoen. Deze zondag is dat een groene fietstocht door Zwijndrecht. Z
Marjolein Vos | 23 juli 2016 09:00 | Aangepast op 23 juli 2016 09:00
Zwijndrechtenaar René Kerkhoven schreef de tocht die in totaal 17 kilometer lang is en nam verslaggever Marjolein Vos mee langs alle hoogtepunten. Ze bezoeken onder meer het arboretum, de kinderboerderij, de algemene begraafplaats en het beeldenpark.

De route is bedacht vanwege de deelname aan de competitie Groenste Stad. De fietsroute leidt de jury langs groene plekken in de gemeente. Jeugdboekenschrijver René Kerkhoven heeft er vervolgens een verhaal van gemaakt. Het gaat over een opa die met drie kinderen de route fietst. Onderweg vertelt opa anekdotes over bezienswaardige plekken.

Het boekje is geschreven voor kinderen, maar de fietsroute is ook bedoeld voor volwassenen. En is nog steeds te downloaden via deze link

Lees ook

Drie tips over explosie Papendrecht na uitzending Opsporing Verzocht

De politie heeft drie tips ontvangen over een explosie bij een huis in Papendrecht begin juli, nadat...

Schoonzoon van scheepsbouwer Kommer Damen gearresteerd

Een van de personen die vorige week werd opgepakt in het strafrechtelijk onderzoek naar scheepsbouwe...

Ridderkerker (16) vast na beroving met vuurwapen

Een 16-jarige jongen uit Ridderkerk is woensdagavond aangehouden na een beroving met een vuurwapen. ...

650 kerstpakketten voor minima: 'Ze staan er niet alleen voor'

Honderden Dordtse minima ontvangen deze donderdag een kertspakket. De afgelopen drie dagen stond wij...

Sliedrechts college mag aanblijven ondanks kritiek na rapport over raadhuis

Het rapport over het oude raadhuis in Sliedrecht kost niet het hele college de kop. Het gemeentebest...

WK darts in aantocht: Wesley en Jamai willen knallen in Londen

Met twee darters is onze regio goed vertegenwoordigd op het WK, dat donderdag van start gaat in Lond...