gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Groene stoplichten veroorzaken botsing Hugo van Gijnweg

c6a87468da3d61e88b74991f97ffec41

Een automobilist die van de Hugo van Gijnweg linksaf de Talmaweg op wilde slaan reed donderdagmiddag tegen een tegenligger op. Beide automobilisten gaven na de botsing aan door groen gereden te zijn.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Volgens omwonenden komt dit door twee verkeerslichten die op de Hugo van Gijnweg boven elkaar hangen. De een geeft aan wanneer het verkeer rechtdoor mag rijden, iets daaronder hangt het stoplicht dat aangeeft dat je naar links mag gaan.


Als het verkeerslicht voor rechtdoor op groen springt, komt dit voor automobilsten die naar links willen over als als het verkeerslicht dat voor hen geldt. Er zouden daardoor op dit punt vaker ongelukken gebeuren.


De Verenigde Senioren Partij heeft aan het college vragen gesteld over de onduidelijke verkeerssituatie. Zij zien het liefste dat een van de stoplichten op de betreffende lantaarnpaal verwijderd wordt.


Bij het ongeluk raakte niemand gewond. Wel zijn de automobilisten nagekeken door ambulancepersoneel.
ef638bea02350525feae102174c4ed27

Lees ook

politie 02

Man steekt slachtoffer met schroevendraaier

De politie heeft een 23-jarige man uit Ridderkerk aangehouden na een steekincident in dat dorp. Dat gebeurde met een schroevendraaien even voor 22.00 uur in de Coosje Ayalstraat. Het slachtoffer zou een 15-jarige jongen zijn, die ter plaatse behandeld kon worden door ambulancepersoneel en niet naar het ziekenhuis hoefde.

yv2026714NKS02899

Invallers helpen FC Dordrecht aan oefenzege op Borussia Dortmund II

FC Dordrecht heeft dinsdag een fraaie 4-1 oefenzege geboekt. Op het hoofdveld van VV Papendrecht was de ploeg te sterk voor Borussia Dortmund II, uitkomend op het vierde Duitse niveau. Drie goals kwamen van invallers.

incident Station Sliedrecht

Persoon overlijdt na aanrijding Station Sliedrecht, treinverkeer hervat

Een persoon is dinsdagochtend aangereden door een trein van de MerwedeLingelijn. Dat gebeurde bij de oversteekplaats op Station Sliedrecht.

Schermafdruk op 2026-07-03 14-10-54

Op Pad Met Ad: Nieuwe voorzitter benoemd tijdens ondernemersbarbecue

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik op bezoek bij de jaarlijkse barbecue van de Dordrechtse Ondernemersvereniging. In de museumtuin praten Dordtse ondernemers bij, worden nieuwe contacten gelegd, wordt het glas geheven op het ondernemerschap en wordt een nieuwe voorzitter benoemd.

streekomroepmeesterrecepalb

Neergestoken leraar terug op school, maar naar de eindmusical zit er nog niet in voor hem

Een jaar nadat hij werd neergestoken bij een eindmusical in Alblasserdam is meester Recep terug op school. De docent staat nog niet voor de klas; hij beperkt zich tot enkele uurtjes persoonlijke begeleiding van leerlingen, meldt Rijnmond.

stedinelektriciteitsstation

Dit nieuwe elektriciteitsstation voorziet straks 250.000 huishoudens van stroom

Netbeheerder Stedin is gestart met de bouw van een nieuw elektriciteitsstation in Alblasserdam op bedrijventerrein Hoogendijk. Hierdoor wordt de netcapaciteit in de omgeving niet alleen verhoogd, maar zelfs verdubbeld. Volgens Margreet de Deugd, wethouder van Energie(transitie), Klimaat en Milieu van de gemeente Alblasserdam, is dat goed nieuws.