gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

GroenLinks stelt vragen over jeugdzorg

De raadsfractie van GroenLinks in Dordrecht stelt vragen aan het college van B&W over de situatie die is ontstaan rond de jeugdzorg in de regio.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Ook het Leger des Heils zegt bij de voorgestelde tarieven geen verantwoorde zorg meer te kunnen leveren en één van de belangrijkste vragen van GroenLinks is dan ook of het hierbij blijft of dat er nog meer zorgverleners afhaken.

Het Leger des Heils zegt in een toelichting dat goede zorg voor specifieke doelgroepen voor de voorgestelde vergoeding niet mogelijk is. Dat zou bekend zijn bij de gemeenten, omdat gedurende het hele jaar intensief overleg wordt gevoerd over de verleende zorg. Maar formeel overleg over tarieven en voorwaarden is gedurende de inschrijfperiode niet mogelijk. Dat is dan ook de reden om pas vlak voor het verlopen van van de inschrijftermijn mee te delen dat niet aan de inschrijving wordt deelgenomen. Het Leger des Heils verleent zorg aan zo’n 120 gezinnen in de regio. Het Leger des Heils wil graag met de gemeenten in gesprek blijven en er is ook toegezegd dat dat binnenkort zal plaatsvinden, maar er is nog geen datum vastgesteld.

Vorige week gaf ook de William Schrikker Groep te kennen geen zorg meer te kunnen verlenen.

Lees ook

fotooo

poepbacterie

Rijen en lege schappen in supermarkt na kookadvies: ‘Geen water meer te krijgen’

Dordtenaren zijn flink aan het hamsteren geslagen nu er in de stad een kookadvies geldt na de vondst van een poepbacterie. Uit een supermarkt in Winkelcentrum Sterrenburg duiken beelden op van tientallen mensen die waterflessen willen inslaan, al zijn veel van hen al te laat.

1c6934ab-a425-3d31-a5d7-28d0fed087ba

Gezondheid

Darmbacterie in drinkwater gevonden, kookadvies voor drie gemeenten

Bewoners van Dordrecht, Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht moeten de komende drie dagen hun water koken voor gebruik. Dat adviseert drinkwaterbedrijf Evides vrijdagavond.

fotorws

Dit zijn de vijf meestgestelde vragen over de afsluiting van de Papendrechtsebrug

Sinds bekend is dat de Papendrechtsebrug negen maanden dichtgaat voor al het verkeer, wordt Rijkswaterstaat overspoeld met vragen en opmerkingen. De duur van de afsluiting is voor veel mensen een heikel punt, merkt omgevingsmanager Diana Wonnink. “Het is geen fijne boodschap om te moeten brengen.”

opma

Esra Micha (53) is transman: ‘Ik heb jarenlang in mijn huis spiegels afgedekt’

Hij werd geboren als vrouw, maar ging acht jaar geleden verder als man. In gesprek met programmamaker Ad van den Herik is Esra Micha van den Ende (53) open over wat hem tot die keuze leidde. “Ik heb voor mijn gevoel altijd bij de jongens gehoord.”

credit Renzi Wolf Dordrecht furries furry

Tientallen furries bezoeken Dordt: plannen voor meer activiteiten

Er zijn plannen voor meer furry-evenementen in Dordrecht. Een eerste poging om in de stad een furry walk te houden werd door regen afgelast, maar afgelopen weekend genoten tientallen in dierenpakken verkleedde mensen van een tochtje door de binnenstad. En daar blijft het dus niet bij.

Nieuw project

Mannen veroordeeld voor beroven lachgasverkopers: ‘Bewuste samenwerking’

Drie mannen zijn onlangs veroordeeld voor de beroving op lachgasverkopers in Hardinxveld-Giessendam. Twee verdachten krijgen taakstraffen van 150 uur, een andere man moet alleen meebetalen aan de schadevergoeding aan de verkopers, tevens broers.