gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

GroenLinks stelt vragen over jeugdzorg

De raadsfractie van GroenLinks in Dordrecht stelt vragen aan het college van B&W over de situatie die is ontstaan rond de jeugdzorg in de regio.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Ook het Leger des Heils zegt bij de voorgestelde tarieven geen verantwoorde zorg meer te kunnen leveren en één van de belangrijkste vragen van GroenLinks is dan ook of het hierbij blijft of dat er nog meer zorgverleners afhaken.

Het Leger des Heils zegt in een toelichting dat goede zorg voor specifieke doelgroepen voor de voorgestelde vergoeding niet mogelijk is. Dat zou bekend zijn bij de gemeenten, omdat gedurende het hele jaar intensief overleg wordt gevoerd over de verleende zorg. Maar formeel overleg over tarieven en voorwaarden is gedurende de inschrijfperiode niet mogelijk. Dat is dan ook de reden om pas vlak voor het verlopen van van de inschrijftermijn mee te delen dat niet aan de inschrijving wordt deelgenomen. Het Leger des Heils verleent zorg aan zo’n 120 gezinnen in de regio. Het Leger des Heils wil graag met de gemeenten in gesprek blijven en er is ook toegezegd dat dat binnenkort zal plaatsvinden, maar er is nog geen datum vastgesteld.

Vorige week gaf ook de William Schrikker Groep te kennen geen zorg meer te kunnen verlenen.

Lees ook

foto

Vrachtwagens botsen op A16, automobilisten negeren rode kruizen

Twee vrachtwagens zijn woensdagochtend gebotst op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Door het ongeluk staat verkeer tussen Dordrecht en Rotterdam in de file.

De Bie Jong PSV FC Dordrecht

Rake penalty bezorgt FC Dordrecht gewenste start van tweede periode

FC Dordrecht is maandagavond goed begonnen aan de tweede periode in de Keuken Kampioen Divisie. Op bezoek bij Jong PSV, waar de ploeg vorig seizoen nog een playoff-ticket liet liggen, werd Joey de Bie door een rake strafschop matchwinner: 0-1.

businkautotewater

Man (63) overleden nadat auto in water belandt, twee mensen gewond

Een auto is zondagavond te water geraakt bij de veerpont tussen Dordrecht en Werkendam. Daarbij is een 63-jarige man overleden. Twee andere inzittenden van de auto, een 62-jarige vrouw en een minderjarige, zijn naar het ziekenhuis gebracht.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_01_39_31.Still001

Sporten in het donker, want er is geen stroom: ‘Het is even aanpassen’

Duisternis in de sportschool vrijdag in Dordrecht. De SportCity-vestiging aan de Vissersdijk kampte vrijdag, net als verschillende andere bedrijven in die buurt, met een stroomstoring. Sommige sportievelingen keerden om, anderen gingen vrolijk aan de bak.

foto website veiligheidsoefening

Let op: bij station Dordrecht staat het woensdag vol met hulpdiensten en hoor je knallen

Voor wie woensdag ineens heel veel hulpdiensten zie bij station Dordrecht, geen paniek. De Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid gaat van 11.00 uur tot 14.00 uur een veiligheidsoefening doen. Tijdens de oefening trainen de betrokken organisaties hun samenwerking bij heftige incidenten.

PSX_20261007_140234

Auto in vlammen op bij winkelcentrum, bluswagen kan parkeerdek niet op

Op het parkeerdek van winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht is woensdag een auto in vlammen opgegaan. De brandweer had veel moeite om de auto te bereiken, want de bluswagen kon het parkeerdek niet op.