Dordrecht, Netherlands

Groenonderhoud Krispijn wordt verwaarloosd

Het groen in Krispijn moet beter onderhouden worden. Dat vindt de bewonersvereniging Oud-Krispijn. Er ligt veel afval en het onkruid wordt niet weggehaald.
Vera Willers | 26 september 2017 17:03 | Aangepast op 26 september 2017 17:03
Wim Roodhuizen, lid van de vereniging, laat plekken zien waar er veel afval ligt. Ook is de rotonde op het Hugo de Grootplein niet uitnodigend voor mensen die Dordrecht binnenrijden, vindt Roodhuizen. "Laat hier een fleur van mooie bloemen zien. De auto's komen daar vandaan, de oudste stad van Holland in, en die zien gras."

Volgens Roodhuizen zijn de gemeenteraadsverkiezingen belangrijk voor het behoud van de natuur. "Ik denk dat we ons daarop moeten richten."

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Het Scheffersplein moet het hele jaar een bruisende plek gaan worden. Dat hebben de horeca-onderneme...

Oud-burgemeester zit vast voor bezit kinderporno

Oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Herman J. zit vast voor het bezit van kinderporno. De 77-ja...

112-nieuws: brand in gaskachel en chauffeur overleden

De brandweer is woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een woning aan de Krommedijk in Dordrecht...

De Stemming in Hardinxveld-Giessendam: ‘Er is hier niet zo veel aan cultuur’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe massaclaim tegen Chemours op komst: 'Stoppen, opruimen en schade vergoeden'

Omwonenden van chemiereus Chemours, verenigd in de stichting 'PFAS Vrij Green Claim', stappen naar d...

Gezocht: extra plekken voor mogelijke azc's in deze gemeente

De gemeente Molenlanden vraagt inwoners opnieuw om hulp in de zoektocht naar nieuwe plekken voor mog...