gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Groentekraam terug op biologische markt

ffc55596e9e703e1af13e8a0ba74aec2

De biologische groentekraam is na zes weken teruggekeerd op het Statenplein. Carla Bastiaansen, biologische bakker, heeft de groentekraam overgenomen.

Lois Haanskorf |  | Aangepast op
Perry Falter stopte op 1 juli na 17 jaar met het verkopen op de markt. Daarna heeft een andere groenteboer het gat opgevuld. Hij is de afgelopen weken ook niet meer op de markt gezien.


De kaasboer ondervond behoorlijk last van het vertrek van de groenteboer, hij zag zijn omzet de afgelopen weken dalen. “Het is tijd voor actie en dat gaat nu gebeuren”, vertelt Carla.


Het concept blijft hetzelfde. De producten komen nog steeds bij Perry vandaan. Het eerste jaar ondersteunt hij de groentekraam ook nog achter de schermen. Een keer per maand zal hij nog achter de kraam staan om zijn gezicht te laten zien.

Lees ook

PSX_20260805_194332

Kind overleden na aanrijding met bezorgbusje

Een kindje is woensdag overleden na een aanrijding met een bestelwagen in Dordrecht. Het slachtoffer is nog gereanimeerd, maar dat mocht niet meer baten.

pw20260801_WAL5363

FC Dordrecht klaar voor competitiestart: 'Play-offs zeker haalbaar’

Na zeven weken voorbereiding begint FC Dordrecht vrijdagavond de competitie in eigen huis. Aan de Krommedijk ontvangt de ploeg van de nieuwbakken hoofdtrainer Paul Nuijten Jong Ajax, uitgerekend de ploeg die de Brabander het laatste deel van vorig seizoen coachte.

zomerschool

Zomerschool Dordrecht verwelkomt tientallen kinderen van het azc

Terwijl veel kinderen deze weken genieten van hun zomervakantie, zitten ruim tweehonderd basisschoolleerlingen in Dordrecht juist in de schoolbanken op De Zomerschool. Dit jaar doet een opvallend grote groep kinderen uit het nieuwe asielzoekerscentrum (azc) in Dordrecht mee.

molentransport

Niet voor angsthazen: een kilometer in z'n achteruit met meterslange molenwieken

Bijna een kilometer achteruit rijden over een smal dijkje is al geen pretje, laat staan als je het moet doen met een oplegger met molenwieken van maar liefst 24 meter lang. Voor transportbedrijf Van der Vlist, gespecialiseerd in speciale en zware logistiek, is het een koud kunstje. Zo ook bij het aanleveren van de nieuwe molenwieken in Bleskensgraaf.

hennepkwekerijcrabbehof

Dagenlange lekkage leidt tot ontdekking hennepkwekerij

De politie heeft een hennepkwekerij met meer dan 450 planten ontdekt in de Dordtse wijk Crabbehof. De kwekerij kwam aan het licht door een lekkage, waar de onderbuurman al vijf dagen last van had.

2608116585

Bestuurder rijdt van dijk en belandt in rivier, hulpdiensten groots uitgerukt

Een automobilist is dinsdagavond in de Lek beland bij het dorpje Waal, in de gemeente Molenlanden. De bestuurder kon op eigen kracht uit het voertuig komen en raakte niet gewond.