Dordrecht, Netherlands

Groentekraam terug op biologische markt

De biologische groentekraam is na zes weken teruggekeerd op het Statenplein. Carla Bastiaansen, biologische bakker, heeft de groentekraam overgenomen.
Lois Haanskorf | 26 oktober 2018 12:04 | Aangepast op 26 oktober 2018 12:04
Perry Falter stopte op 1 juli na 17 jaar met het verkopen op de markt. Daarna heeft een andere groenteboer het gat opgevuld. Hij is de afgelopen weken ook niet meer op de markt gezien.


De kaasboer ondervond behoorlijk last van het vertrek van de groenteboer, hij zag zijn omzet de afgelopen weken dalen. “Het is tijd voor actie en dat gaat nu gebeuren”, vertelt Carla.


Het concept blijft hetzelfde. De producten komen nog steeds bij Perry vandaan. Het eerste jaar ondersteunt hij de groentekraam ook nog achter de schermen. Een keer per maand zal hij nog achter de kraam staan om zijn gezicht te laten zien.

Meest gelezen

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 3 feb 2026 11:30

Bouw van 199 jongerenwoningen gaat beginnen

Redactie Streekomroep | 4 feb 2026 10:18

Lees ook

‘De Dort’ hangt eindelijk op de plek waar het begon

Een uniek schilderij is na 200 jaar terug in de stad dat het voorstelt. ‘Dort or Dordrecht: The Dort...

'Ouwe Jonges' opmerkelijk tam

Wie weer rekent op heftige discussie tot laaiende ruzie in Ouwe Jonges Krentebrood komt dit keer bed...

Oud-burgemeester Sliedrecht te gast in Studio De Witt

Hij was oud-burgemeester van Sliedrecht, de Hoeksche Waard en Midden-Delfland, maar is tegenwoordig ...

Deze decennia oude sporthal krijgt eindelijk broodnodige opknapbeurt

Achterstallig onderhoud, een temperatuur die maar lastig te reguleren valt én ruimtegebrek. Jarenlan...

Lange file op A15 door ongelukken: uur vertraging

Op de A15 zijn vrijdagmiddag twee ongelukken gebeurd. Bij Sliedrecht botsten drie auto’s op elkaar e...

Rem op verwijderen speelplekken: ‘Wachten eerst politieke discussie af’

Er verdwijnen voorlopig geen speelplekken meer in Dordrecht. De gemeente heeft elf minder populaire ...