Dordrecht, Netherlands

Groot succes in wereldbeker shorttrack in Dordrecht

Goud op de 1000 meter voor Sjinkie Knegt, Suzanne Schulting pakt zilver op dezelfde afstand en de relay voor mannen levert ook zilver op.
Gert van der Steen | 9 oktober 2017 12:52 | Aangepast op 9 oktober 2017 12:52
Dat is de indrukwekkende oogst op de laatste dag van de wereldbekerwedstrijden shorttrack op de Sportboulevard. Tel daar nog de zilveren plek voor Knegt op de 500 meter bij en het succes van Nederland op de shorttrackbaan is compleet.

Helaas kwamen de vrouwen op de relay een teenlengte tekort voor een plaats op het podium, ze eindigden als vierde.

Ook de andere vrouwen deden het goed: Yara van Kerkhof moest in het finale-onderonsje op de 1000 meter tussen Zuid-Korea en Nederland nog net Yu Bun Lee met een duizendste seconde voor laten gaan en eindigde als vierde. Lara van Ruijven sloot het toernooi als zesde af op deze afstand.

Een sfeerimpressie van de wedstrijden is vanavond te zien in Dit Weekend in Dordt.

Meest gelezen

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Drie minderjarigen gevonden na vermissing, één van hen uit Hardinxveld-Giessendam

Omroep Brabant | Redactie Streek 56 | 27 feb 2026 09:13

Lees ook

FC Dordrecht laat gouden kans op play-offticket liggen: 1-1 bij Jong PSV

FC Dordrecht is nog niet zeker van een plek in de play-offs voor promotie naar de eredivisie. De Kro...

Nieuwe ligplaatsvoorzieningen voor binnenvaart in gebruik: scheepvaart belangrijk voor de streek

Op verschillende plekken langs het drierivierenpunt zijn nieuw ligplaatsvoorzieningen voor de binnen...

Geld voor beveiliging azc buren mag ook aan buurtfeestje besteed worden

De gemeente Dordrecht geeft buren van het nieuwe azc in De Wieldrechtse Zeedijk 77.500 euro om te in...

Verbouwing van dit pand kan beginnen: raad stemt in met miljoenenbedrag

De voorbereidingen voor een grondige verbouwing van een bedrijfspand aan de Havenstraat in Ridderker...

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Onbekenden hebben deze week eieren tegen de ramen van de asielopvang voor minderjarigen in Papendrec...

Abdalla valt in slaap en rijdt voetganger dood, rechter geeft hem celstraf

Dordtenaar Abdalla S. is veroordeeld tot één jaar cel en een rijontzegging van drie jaar. De 36-jari...