Dordrecht, Netherlands

Groot succes in wereldbeker shorttrack in Dordrecht

Goud op de 1000 meter voor Sjinkie Knegt, Suzanne Schulting pakt zilver op dezelfde afstand en de relay voor mannen levert ook zilver op.
Gert van der Steen | 9 oktober 2017 12:52 | Aangepast op 9 oktober 2017 12:52
Dat is de indrukwekkende oogst op de laatste dag van de wereldbekerwedstrijden shorttrack op de Sportboulevard. Tel daar nog de zilveren plek voor Knegt op de 500 meter bij en het succes van Nederland op de shorttrackbaan is compleet.

Helaas kwamen de vrouwen op de relay een teenlengte tekort voor een plaats op het podium, ze eindigden als vierde.

Ook de andere vrouwen deden het goed: Yara van Kerkhof moest in het finale-onderonsje op de 1000 meter tussen Zuid-Korea en Nederland nog net Yu Bun Lee met een duizendste seconde voor laten gaan en eindigde als vierde. Lara van Ruijven sloot het toernooi als zesde af op deze afstand.

Een sfeerimpressie van de wedstrijden is vanavond te zien in Dit Weekend in Dordt.

Lees ook

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...