gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Grootste nederlaag in bijna drie jaar voor FC Dordrecht

ff42741a63e516f3019ddbfdf7393f78

In Volendam heeft FC Dordrecht vrijdagavond de grootste nederlaag in drie seizoenen Keuken Kampioen Divisie geleden. De ploeg van trainer Harry van den Ham verloor vrijdagavond met 7-1.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De Dordtenaren hielden al vroeg in de wedstrijd open huis. Na acht minuten stonden de Volendammers door Francesco Antonucci en Derry Murkin op 2-0. Voor rust verdubbelde Samuele Mulattieri met twee doelpunten de score.

Eretreffer

Na een driedubbele wissel in de rust deed Gianni dos Santos namens de bezoekers wat terug. Martijn Kaars, Dean James en opnieuw Derry Murkin zorgden er echter voor dat de eindstand op 7-1 werd bepaald.

De laatste keer dat de Schapekoppen met een doelpuntenverschil van zes onderuit gingen, was op 1 december 2017. In Nijmegen was NEC met 6-0 te sterk.

Burgemeester Wouter Kolff laat op Twitter weten de moed niet op te geven. "Volgende keer beter. Dan verkijkt de tegenstander zich vast op FC Dordrecht", schrijft hij.

Voor FC Dordrecht staat er dinsdag weer een wedstrijd op het programma. In eigen stadion speelt het de eerste ronde voor de KNVB Beker tegen FC Utrecht. Drie dagen later komen de tegenstanders ook uit de Domstad naar Dordt, maar dan is het Jong FC Utrecht dat het tegen de Schapekoppen opneemt.

FC Volendam - FC Dordrecht 7-1 (4-0)

4' 1-0 Francesco Antonucci

8' 2-0 John Murkin

33' 3-0 Samuele Mulattieri

45+2' 4-0 Samuele Mulattieri

48' 4-1 Gianni dos Santos

79' 5-1 John Murkin

83' 6-1 Martijn Kaars

88' 7-1 Dean James

Opstelling FC Dordrecht: Swolfs; Polley, Aktas (46' Bliek), Muhringen (75' Vliet), Bondswell; Jansen (46' Suray), Vermeulen (46' Sürmeli), Baggerman; Dos Santos, Agrafiotis, Musaba (85' Parkes)




Lees ook

brand theethuin

Beloning voor gouden tip na verwoestende brand partycentrum

De verwoestende brand in partycentrum De Theetuin in Ridderkerk roept nog altijd vragen op. Om antwoorden te krijgen, looft de verzekeraar nu een beloning uit voor de gouden tip. De zaak zit al wekenlang op slot.

edson

Deze Curaçaose Dordtenaar is blij met de eerste gespeelde WK-wedstrijd: ‘Het meedoen is al een winst’

Hoewel de meeste mensen zondag vooral focusten op de WK-wedstrijd tussen Nederland en Japan, werd er nog een bijzondere wedstrijd gespeeld. Caribisch eiland Curaçao maakte haar debuut op het WK voetbal. Edson Rafael, een op Curaçao geboren Dordtenaar, heeft de wedstrijd vol spanning gekeken.

fotooverval

Man (21) vrijgesproken van medeplegen overval dankzij liegende medeverdachte

Hij was wel aanwezig tijdens een woningoverval in Alblasserdam, maar toch spreekt de rechtbank Lawand A. (21) vrij. De verdachte dacht namelijk dat hij spullen op ging halen bij het slachtoffer, maar dat bleek een leugen van een medeverdachte.

dji_fly_20260422_104046_738_1776847368318_photo_optimized

Deze extra verkeersmaatregelen neemt de gemeente als de Papendrechtsebrug dicht gaat

Tijdens de sluiting van de Papendrechtsebrug worden drie ponten ingezet tussen Papendrecht en Dordrecht. Om de extra verkeers- en parkeerdruk bij de locaties in Papendrecht te minimaliseren, neemt de gemeente tijdelijke verkeersmaatregelen rondom deze plekken.

FB_IMG_1781955457313

Opnieuw een auto in brand bij eetcafé: 'Wanneer houdt dit op?’

Een brandstichter heeft vrijdagnacht opnieuw toegeslagen op de parkeerplaats van het Dordtse eetcafé De Wilhelminaboom. Volgens eigenaresse Monique van Esseveld is deze keer de auto van een klant verwoest door vlammen.

brandweer talmastraat ha-gi

Gasleiding geraakt tijdens werkzaamheden in Hardinxveld-Giessendam

Een gasleiding is geraakt tijdens werkzaamheden aan de Talmastraat in Hardinxveld-Giessendam. Hierdoor ontstond buiten een woning een gaslekkage.