Dordrecht, Netherlands

Grote brand in appartementencomplex Eisingahof

Er brak donderdagmiddag rond 16:00 uur een keukenbrand uit op de derde verdieping van een appartementencomplex aan het Eisingahof. De brandweer heeft inmiddels opgeschaald naar ‘grote brand’.
Vivian Rutte | 22 april 2021 16:37 | Aangepast op 22 april 2021 16:37
De derde verdieping van het complex is ontruimd, de vierde wordt gecontroleerd en geventileerd. Boven het gebouw zijn grote zwarte rookwolken te zien. Eén persoon moest worden nagekeken door ambulancepersoneel.

De brandweer ging met drie wagens op de melding af, en heeft inmiddels versterking gevraagd van korpsen uit de regio. De ambulancedienst en de gemeente Dordrecht zijn opgeroepen voor opvang van de bewoners.

Foto: Nick den Engelsman

Lees ook

Handtastelijke arts mag vijf jaar niet meer aan de slag, maar hoeft niet de cel in

Een 57-jarige internist uit Dordrecht, die in het Maasstad Ziekenhuis drie coassistenten en een pati...

Dordtse Vrijwilligersprijzen: welke organisatie gaat er vandoor met de publieksprijs?

Welke Dordtse vrijwilligersorganisatie viel jou afgelopen jaar het meest op? Vanaf deze zaterdag kun...

Internetsensatie Chatmo uit Papendrecht met Wesley Sneijder naar bijzonder WK

Mohamed Rashid, beter bekend als Chatmo, vertegenwoordigt begin volgend jaar Nederland tijdens het w...

7 jaar cel geëist tegen Dordtenaar na explosie bij 78-jarige vrouw

Het Openbaar Ministerie eist zeven jaar gevangenisstraf tegen een 19-jarige man uit Dordrecht die ve...

Grootste bekernederlaag voor FC Dordrecht sinds 1978: 'Na vijf minuten stonden we al met 3-0 achter'

Hoe vaak krijg je als Dordtse profclub zeven doelpunten of meer tegen? Donderdagavond moest FC Dordr...

Verzetsstrijder Kappelhoff, die zijn dood vond in Dordtse bunker, herbegraven

Verzetsstrijder Cornelis Kappelhoff is donderdag herbegraven. De in 1920 geboren Dordtenaar nam acti...