gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Grote hennepkwekerij gevonden in woning

92dddb3e7cce80dd327c933d06b3ed2c

Een woning aan de Octant in de wijk Sterrenburg is voor een periode van 3 maanden gesloten. Burgemeester Kolff heeft dit gedaan omdat er tijdens een controle afgelopen maand een hennepkwekerij aangetroffen was.

Ricco Gramsma |  | Aangepast op
De kwekerij werd in verschillende ruimtes in de woning aangetroffen. Daarbij is 15 kilo aan gedroogde hennep gevonden. De hele kwekerij werd gelijk opgeruimd en de burgemeester heeft het pand tot 6 maart 2019 gesloten. Door panden waar hennepkwekerijen zijn gevonden te sluiten wil de burgemeester de orde herstellen en herhalingen voorkomen.


Door de grote omvang en grote hoeveelheid aan hennep die gevonden is en het feit dat de woning onbewoonbaar was door kweekruimten in de slaapkamers en een drogerij in de keuken, is het pand voor drie maanden gesloten. Er was ook sprake van elektriciteitsdiefstal. De woning was verhuurd. De eigenaar heeft meegewerkt aan de sluiting.

Lees ook

PSX_20260615_120016

Botsing tussen lijnbus en auto, twee gewonden

Bij een aanrijding tussen een lijnbus en een personenauto in Dordrecht zijn maandag twee inzittenden gewond geraakt. Zij zijn naar het ziekenhuis gebracht.

kat vermist

Remco ziet kat met 20 kilometer per uur verdwijnen: 'Is op e-bike meegenomen'

Wie heeft de 1,5 jaar oude kat Oscar gezien? Het beestje verdween afgelopen zaterdag op hoge snelheid uit zijn vertrouwde omgeving Rijsoord en is voor het laatst gezien in Dordrecht. Oscar is waarschijnlijk op een e-bike meegenomen, maar waarom? Baasje Remco van Die zit met de handen in het haar: 'Het is mijn maatje.'

Point Blur_Jun142026_103437 (1)

Twee geparkeerde auto's in vlammen op, mogelijk opzet

In Zwijndrecht zijn twee geparkeerde auto's zaterdagnacht verwoest door brand. Dat gebeurde aan de Lindtsebenedendijk, ter hoogte van de Perkstraat.

bouw Kraanspoor

Na dertig jaar wachten kan bebouwing Noordoevers beginnen: 'Heel bijzonder'

Na drie decennia van voorbereiding, is deze week dan echt de bouw begonnen van de eerste woningen aan de oever van de rivier de Noord. Nieuwbouwproject Kraanspoor is het eerste deel van een grote nieuwbouwwijk, genaamd De Noordoevers. Waar de komende tien jaar zo'n 800 woningen zullen verrijzen.

artikelfotoooo

Tiende Bachfestival in Dordrecht: van leerorkest tot filmpremière

We hebben er twee jaar op moeten wachten, maar dit weekend is het tijd voor het Bachfestival in Dordrecht. De editie van dit jaar mag een jubileumeditie worden genoemd, aangezien Bach-liefhebbers voor de tiende keer kunnen afreizen naar de stad voor het festival.

OPMA20260527 Moskee te klein

Op Pad Met Ad: Aksa Moskee bestaat 25 jaar, maar groeit te hard

De Aksa Moskee in Dordrecht heeft wat te vieren. Ze bestaan 25 jaar en daarom gaat presentator Ad van den Herik er op bezoek in de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad. Hij krijgt een rondleiding van Mehmet Uysal, de voorzitter van de moskee.