gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Grote hennepkwekerij gevonden in woning

92dddb3e7cce80dd327c933d06b3ed2c

Een woning aan de Octant in de wijk Sterrenburg is voor een periode van 3 maanden gesloten. Burgemeester Kolff heeft dit gedaan omdat er tijdens een controle afgelopen maand een hennepkwekerij aangetroffen was.

Ricco Gramsma |  | Aangepast op
De kwekerij werd in verschillende ruimtes in de woning aangetroffen. Daarbij is 15 kilo aan gedroogde hennep gevonden. De hele kwekerij werd gelijk opgeruimd en de burgemeester heeft het pand tot 6 maart 2019 gesloten. Door panden waar hennepkwekerijen zijn gevonden te sluiten wil de burgemeester de orde herstellen en herhalingen voorkomen.


Door de grote omvang en grote hoeveelheid aan hennep die gevonden is en het feit dat de woning onbewoonbaar was door kweekruimten in de slaapkamers en een drogerij in de keuken, is het pand voor drie maanden gesloten. Er was ook sprake van elektriciteitsdiefstal. De woning was verhuurd. De eigenaar heeft meegewerkt aan de sluiting.

Lees ook

N214 provinciale weg

De N214 gaat op de schop: dit gaat er gebeuren

De provincie Zuid-Holland begint vrijdag aan groot en langdurig onderhoud op de N214. Om te grote hinder te beperken en de Alblasserwaard goed bereikbaar te houden, zullen de werkzaamheden in verschillende fases plaatsvinden.

school zwijndrecht

School stuurt brief naar ouders over mishandelingen: ‘Ga thuis het gesprek aan’

Middelbare school De Sprong in Zwijndrecht heeft in een brief ouders opgeroepen om met hun kinderen te spreken over het geweld en de mishandelingen die daar spelen. “We horen steeds meer dat jongeren worden gefilmd terwijl ze gepest, mishandeld, vernederd en onder druk gezet worden”, schrijft de schoolleiding. De school moet volgens de briefschrijvers een “veilige omgeving” zijn.

Grote Kerk

Kerkklokken mogen ’s nachts mogelijk blijven luiden

De kerkklokken van de Grote Kerk in Dordrecht hebben de afgelopen 13 jaar illegaal geluid. Dat blijkt nadat de gemeente een klacht over geluidsoverlast van een bewoner heeft onderzocht. Het college van burgemeester en wethouders kijkt nu naar een manier om de kerkklokken toch ook ’s nachts te laten luiden.

zonnepanelen op dak Pexels

Een op de drie woningen heeft zonnepanelen, deze gemeente bungelt onderaan

Van alle woningen in onze streek heeft gemiddeld een op de drie huizen zonnepanelen op het dak. Dat blijkt uit een inventarisatie door vergelijkingsplatform Slimster. In Hardinxveld-Giessendam zijn de meeste huizen te vinden met panelen op het dak, maar er is één gemeente die daarbij ver achterblijft.

collegepapendrecht

Papendrecht heeft weer compleet (tijdelijk) college met aanstelling twee wethouders

Steven van Die en Kees van der Duijn Schouten zijn donderdagavond aangesteld als tijdelijke wethouders in de gemeente Papendrecht. Hiermee is het college voorlopig weer compleet, in afwachting op een definitieve invulling van de wethoudersposten.

PSX_20260909_161615

Brand in meterkast van huis, bewoners snel buiten

In een huis in Zwijndrecht heeft woensdagmiddag brand in een meterkast gewoed. Bewoners voorkwamen verspreiding van de brand door de meterkast dicht te doen.