Dordrecht, Netherlands

Grote ICT-storing bij ambtenaren Drechtsteden-gemeenten

Door het uitvallen van de koeling van computer-systemen is vannacht een grote ICT-storing opgetreden. De gemeentelijke diensten binnen de Drechtsteden zijn daarom vandaag beperkt bereikbaar of niet beschikbaar.
Gert van der Steen | 1 maart 2018 10:40 | Aangepast op 1 maart 2018 10:40
Het algemene nummer 14078 is slecht te bereiken, de chatfunctie van de website werkt niet en ook voor wijkmeldingen kunnen burgers niet terecht. Dat de koeling is uitgevallen houdt verband met de lage buitentemperaturen. Vanmorgen moesten veel systemen weer opnieuw worden opgestart en dat ging niet goed.
De loketten van de stadswinkel blijven in ieder geval nog tot vijf uur gesloten. Het blijkt meer tijd te kosten dan verwacht om de problemen op te lossen.

Meest gelezen

Brandweer uitgerukt voor incident in Wijnstraat

Redactie Streek 56 | 27 aug 2025 16:21

Lees ook

Verdediger Fonville na vier duels voor recordbedrag weg bij FC Dordrecht

De voetbal transfermarkt is in Nederland nog één dag open, dus doet ook FC Dordrecht nog snel zaken....

Nachtwinkels mogen er komen, maar welke ondernemer doorstaat de test?

Ondernemende nachtbrakers kunnen zich melden voor het runnen van een nachtwinkel in Dordrecht. Vanaf...

Rechter geeft Hans Klok gelijk: opbouw tent in Dordrecht mag beginnen

Illusionist Hans Klok mag zijn circustent opbouwen aan de Laan van Europa in Dordrecht. De rechtbank...

Twee autobranden in één nacht

In de Dordtse wijk Krispijn hebben in de nacht van maandag op dinsdag twee auto’s in brand gestaan. ...

Albert Schweitzer onderzoekt mogelijkheden voor bouw nieuw ziekenhuis

Het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht onderzoekt de mogelijkheden voor de bouw van een nieuw...

Inclusiviteit centraal tijdens massale maar gemoedelijke jubileumeditie Dordrecht Pride

Zaterdagmiddag lopen honderden mensen, waaronder de Dordste burgemeester Nanning Mol, samen voor de ...