Dordrecht, Netherlands

Grote opening tennisvereniging laat op zich wachten

De verbouwing van de tennisclub aan de Nieuweweg lopen gestaag. De vergroting van de kantine is inmiddels voltooid, en dus kan er aan de binnenkant geklust worden. De tennisvereniging heeft de opening al uitgesteld, maar hoopt in september een groot feest te geven.
Isabel Pijnappels | 19 januari 2021 17:12 | Aangepast op 19 januari 2021 17:12
Siebe van Lint, voorzitter van DLTC-Thialf, vertelt dat de werkzaamheden goed verlopen. “Het schiet aardig op. Volgende week gaan we de keuken en de bar al inrichten, dus het gaat gewoon goed.” Hij hoopt dat er veel Dordtenaren komen kijken als de tennisvereniging helemaal af is.

Niet alleen de kantine van de club wordt verbouwd, ook de banen gingen op de schop. Zo zijn ze nog druk bezig met het maken van de padelbaan. De padelbaan is de eerste van het eiland. Het is geen gewone tennisbaan, maar lijkt meer op een squashbaan. Omdat er wanden om de baan heen staan, kan daar tegenaan worden gespeeld.


Opening

Door corona is het moeilijk om in te plannen wanneer de tennisvereniging precies klaar zal zijn. De bedoeling was dat de club in het weekend van 27 en 28 maart geopend zou worden, maar voorlopig is dat nog uitgesteld.

De vereniging hoopt dat ze op 5 juni een grote opening kunnen organiseren. Als dat dan nog niet kan vanwege het virus, zal het in een klein comité plaatsvinden. “Het moet toch een keer officieel geopend worden. Maar we willen op 25 september ook een groot feest organiseren voor alle leden van Thialf.” De voorzitter hoopt dat corona dan achter de rug is.

Lees ook

Vuurwapen blijkt nep: jongen bedreigd met balletjespistool

De drie jongens die worden verdacht van het bedreigen van een jongen in Zwijndrecht hadden geen echt...

Gevangene mag buiten PI werken, maar daar gaat het mis: breekt kaak van collega

Tijdens werkzaamheden buiten de Dordtse gevangenis, heeft een gedetineerde een collega mishandeld. D...

Alles voor ijs in de binnenstad: duiker in het water voor schaatsbaan

Nog drie weken wachten en dan viert de goedheiligman zijn verjaardag. Toeval of niet, tijdens het ho...

Steeds meer boa’s met bodycams, al is niet iedere gemeente voorstander

Steeds meer handhavers in onze regio krijgen bodycams. Ridderkerk is het meest recente voorbeeld waa...

Vakbonden leggen nieuw cao-voorstel Chemours naast zich neer

Vakbonden CNV en FNV hebben het cao-voorstel van Chemours afgewezen. Het chemiebedrijf stelde komend...

Duikers rukken uit om meeuw uit benarde situatie te redden

Het redden van een verstrikt geraakte meeuw in Dordrecht heeft afgelopen weekend veel voeten in de a...