gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Grote partij illegaal vuurwerk in woning

16c54ef4feecefc88a2cd4ff765be630

De politie heeft zondag 28-jarige bewoner van het Suze Groeneweg-erf aangehouden. De man had in zijn slaapkamer een grote hoeveelheid illegaal vuurwerk liggen.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
"De klap die de 93 Cobra's, 4 Shells en 2 mortieren zou opleveren, zou gevaar opleveren voor hemzelf en de omwonenden", laat een woordvoerder weten. “Het vuurwerk lag nota bene op een plek waar warmte en elektriciteit voor spontane ontbranding zouden kunnen zorgen.”


Het vuurwerkteam kwam de Dordtenaar op het spoor in een onderzoek naar vuurwerkverkoop. Hij wordt later voor de rechter verschijnen.


Dit jaar geldt er sowieso een algeheel vuuwerkverbod, ook voor legaal vuuwerk. Dit is ingesteld door de overheid om extra druk op de al zwaar belaste zorg en op de handhaving van de openbare orde te voorkomen. Alleen het afsteken van categorie 1 vuurwerk is toegestaan.
2ca8347413225286224b96603fb63326
7a3988a07e270c2cce7388e2673d805f

Lees ook

foto 1 gluren buren

Vierde editie van Gluren bij de Buren staat voor de deur

In de schaduw van een boom genieten van prachtige klanken of onder een parasol je verwonderen over lokaal cabarettalent. Gluren bij de Buren biedt komende zondag ruim 60 verschillende acts om gratis van de genieten. Deze vierde editie voert je langs tientallen optredens door heel Dordrecht, van binnenstad tot buitenwijk.

Vrouwelijke wethouder AI gegenereerd

Hier meer vrouwelijke wethouders dan elders: vooral dit dorp springt eruit

Van de 34 wethouders in de negen gemeenten van onze streek, is 35 procent vrouw. Dat blijkt uit onderzoek van de NOS en mediapartner Rijnmond. Daarmee scoort onze streek hoger dan het landelijk gemiddelde. Sliedrecht valt het meeste op, met meer vrouwen dan mannen op een wethouderspost in het college.

2607235006

Scheur in installatie bij Chemours, medewerker nagekeken door ambulancepersoneel

Bij chemiebedrijf Chemours in Dordrecht heeft donderdagochtend iemand slib over zich heen gekregen. Dat gebeurde nadat een scheur ontstond in een slibreactor, die daarna omviel.

opstappunt

Gedenkbordje voor overleden Joop Keesmaat, tegenover fabriek waartegen hij actie voerde

De vorig jaar overleden actievoerder Joop Keesmaat is dinsdagmiddag geëerd met een gedenkbordje in Sliedrecht. Het bordje is geplaatst langs het water aan de Baanhoek. Vanaf die plek is Chemours te zien, de Dordtse chemiefabriek waar hij jarenlang tegen in actie kwam.

stedinelektriciteitsstation

Dit nieuwe elektriciteitsstation voorziet straks 250.000 huishoudens van stroom

Netbeheerder Stedin is gestart met de bouw van een nieuw elektriciteitsstation in Alblasserdam op bedrijventerrein Hoogendijk. Hierdoor wordt de netcapaciteit in de omgeving niet alleen verhoogd, maar zelfs verdubbeld. Volgens Margreet de Deugd, wethouder van Energie(transitie), Klimaat en Milieu van de gemeente Alblasserdam, is dat goed nieuws.

11.07 03

FC Dordrecht onderuit in oefenduel van twee uur met Excelsior

FC Dordrecht heeft zaterdag de tweede oefennederlaag op rij geleden. Tegen provinciegenoot Excelsior bleek scoren, net als een week eerder tegen Feyenoord, een te grote opgave: 0-2.