gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Grote partij illegaal vuurwerk in woning

16c54ef4feecefc88a2cd4ff765be630

De politie heeft zondag 28-jarige bewoner van het Suze Groeneweg-erf aangehouden. De man had in zijn slaapkamer een grote hoeveelheid illegaal vuurwerk liggen.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
"De klap die de 93 Cobra's, 4 Shells en 2 mortieren zou opleveren, zou gevaar opleveren voor hemzelf en de omwonenden", laat een woordvoerder weten. “Het vuurwerk lag nota bene op een plek waar warmte en elektriciteit voor spontane ontbranding zouden kunnen zorgen.”


Het vuurwerkteam kwam de Dordtenaar op het spoor in een onderzoek naar vuurwerkverkoop. Hij wordt later voor de rechter verschijnen.


Dit jaar geldt er sowieso een algeheel vuuwerkverbod, ook voor legaal vuuwerk. Dit is ingesteld door de overheid om extra druk op de al zwaar belaste zorg en op de handhaving van de openbare orde te voorkomen. Alleen het afsteken van categorie 1 vuurwerk is toegestaan.
2ca8347413225286224b96603fb63326
7a3988a07e270c2cce7388e2673d805f

Lees ook

Pasar Malam keer terug

Pasar Malam trekt recordaantal bezoekers én keert volgend jaar terug

Met naar schatting 120.000 bezoekers is Pasar Malam dit jaar in het Dordtse Weizigtpark een groot succes. Nog nooit trok het evenement zo veel bezoekers. Dat smaakt naar meer volgens de organisatie, want volgend jaar is de Pasar Malam ook in het park, waarschijnlijk van 4 tot en met 8 augustus.

tempFileForShare_20260725-123127

Beschonken bestuurder slingert met 40 kilometer per uur over A16

Een man is enkele nachten terug aangehouden omdat hij met een slakkengang over de A16 reed, meermaals tegen de vangrail botste en in de berm tot stilstand kwam. Niet geheel verrassend: de bestuurder was onder invloed van alcohol.

PSX_20260805_075056

Drugsactie op bedrijventerrein, zwaarbewapende politie bewaakt pand

Zwaarbewapende eenheden bewaken woensdagochtend de voor- en achterkant van een pand op een Dordts en Zwijndrechts industrieterrein. Volgens een politiewoordvoerder heeft dit te maken met een drugsactie.

PSX_20260727_151756

Boeren demonstreren op viaduct boven A15 tegen stikstofplannen

Een groep boeren heeft maandag actie gevoerd op het viaduct boven de A15, bij Papendrecht. De boeren zijn het niet eens met de stikstofplannen van het kabinet. Op veel plekken in het land, waaronder dus ook in onze streek, lieten zij van zich horen.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - SCHAPENHERDER

Herder Maria zorgt er dagelijks voor dat haar schaapjes op het droge staan

De gemeente Ridderkerk zet schapen in voor natuurlijke begrazing van stukken groen in het dorp. Deze schapen moeten verzorgd worden en wanneer nodig verplaatst worden tussen de stukken groen. Megan is benieuwd hoe het verplaatsen van deze schapen in z’n werk gaat, dus neemt herder Maria van de Velde haar mee.

INV.20268.313-37590-260256

Wat doe je voor de kost? De nieuwe FC Dordrecht-spits geeft nooit eerlijk antwoord

Keepers zijn vaak vreemde vogels in de voetballerij, maar bij FC Dordrecht kan de spits er ook wat van. Wie namelijk vraagt wat Dario Sits doet voor de kost, krijgt geen eerlijk antwoord.