gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Grote partij illegaal vuurwerk in woning

16c54ef4feecefc88a2cd4ff765be630

De politie heeft zondag 28-jarige bewoner van het Suze Groeneweg-erf aangehouden. De man had in zijn slaapkamer een grote hoeveelheid illegaal vuurwerk liggen.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
"De klap die de 93 Cobra's, 4 Shells en 2 mortieren zou opleveren, zou gevaar opleveren voor hemzelf en de omwonenden", laat een woordvoerder weten. “Het vuurwerk lag nota bene op een plek waar warmte en elektriciteit voor spontane ontbranding zouden kunnen zorgen.”


Het vuurwerkteam kwam de Dordtenaar op het spoor in een onderzoek naar vuurwerkverkoop. Hij wordt later voor de rechter verschijnen.


Dit jaar geldt er sowieso een algeheel vuuwerkverbod, ook voor legaal vuuwerk. Dit is ingesteld door de overheid om extra druk op de al zwaar belaste zorg en op de handhaving van de openbare orde te voorkomen. Alleen het afsteken van categorie 1 vuurwerk is toegestaan.
2ca8347413225286224b96603fb63326
7a3988a07e270c2cce7388e2673d805f

Lees ook

orpheusensemble

Zondag op TV Dordrecht: Najaarsconcert Orpheus Ensemble

De Wilhelminakerk in Dordrecht zat op 4 oktober nagenoeg vol voor het najaarsconcert ‘Gloria Vivaldi’ van het Dordtse Orpheus Ensemble. Een registratie van dit concert is deze zondag te zien op TV Dordrecht.

foto onderbroek politie

Dat zaakje stinkt: oplichter (18) van bejaarde vrouw verstopt buit in onderbroek

Een bejaarde vrouw is onlangs opgelicht door nepagenten. Speurwerk leidde naar twee 18-jarige verdachten, die dezelfde dag nog zijn aangehouden. Smeuïg detail: een van hen had de buitgemaakte sieraden nog in zijn onderbroek.

dorem 12

Na iets betere resultaten nu harde klap voor FC Dordrecht: ‘Afgelopen periode analyseren’

Waar FC Dordrecht na een knappe overwinning op Almere City en een gelijkspel in Den Bosch uit een dal begon te klimmen, is het vrijdagavond tegen FC Emmen (0-3) toch misgegaan voor de formatie van Paul Nuijten. Na een slechte eerste en een betere tweede helft moesten de Schapekoppen het onderspit delven. “Teleurstellende avond.”

Screenshot_20261020_085330_Instagram

Auto op zijn kant op A16, bestuurder aangehouden

Op de A16 bij Zwijndrecht is dinsdagochtend een auto op zijn kant terechtgekomen na een ongeluk. Daarbij waren in totaal twee auto's betrokken. De politie heeft één persoon aangehouden voor rijden onder invloed.

Webfoto mogelijkheid

Onbegrip over werkzaamheden N214, toch valt extra vertraging tot nu toe mee

Naast de werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug, zijn ook de werkzaamheden aan de iets verderop gelegen N214 in volle gang. In verschillende fases worden daar de wegen en fietspaden veiliger en beter gemaakt. Gevreesd werd voor enorme hinder, maar in de eerste fase valt dat vooralsnog relatief mee, ziet de provincie Zuid-Holland.

man te water jachthaven

Man gered uit water na val in jachthaven

Een man is dinsdagavond in het water gevallen van de jachthaven Westergoot in Dordrecht. De man is per ambulance naar het ziekenhuis gebracht.