gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Grote partij illegaal vuurwerk in woning

16c54ef4feecefc88a2cd4ff765be630

De politie heeft zondag 28-jarige bewoner van het Suze Groeneweg-erf aangehouden. De man had in zijn slaapkamer een grote hoeveelheid illegaal vuurwerk liggen.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
"De klap die de 93 Cobra's, 4 Shells en 2 mortieren zou opleveren, zou gevaar opleveren voor hemzelf en de omwonenden", laat een woordvoerder weten. “Het vuurwerk lag nota bene op een plek waar warmte en elektriciteit voor spontane ontbranding zouden kunnen zorgen.”


Het vuurwerkteam kwam de Dordtenaar op het spoor in een onderzoek naar vuurwerkverkoop. Hij wordt later voor de rechter verschijnen.


Dit jaar geldt er sowieso een algeheel vuuwerkverbod, ook voor legaal vuuwerk. Dit is ingesteld door de overheid om extra druk op de al zwaar belaste zorg en op de handhaving van de openbare orde te voorkomen. Alleen het afsteken van categorie 1 vuurwerk is toegestaan.
2ca8347413225286224b96603fb63326
7a3988a07e270c2cce7388e2673d805f

Lees ook

paul nuijten

Excuses na vijfde nederlaag op rij FC Dordrecht, ‘alleen woorden zeggen niets’

Trainer Paul Nuijten zegt sorry tegen de naar Oss meegereisde fans van FC Dordrecht. De Schapekoppen leden in Brabant een pijnlijke 3-0 nederlaag, waardoor de ploeg minstens tot zondag hekkensluiter in de Keuken Kampioen Divisie is.

IMG_4183

Werkzaamheden Spuiboulevard bij Stadskantoor van start

De werkzaamheden aan de Spuiboulevard bij het Stadskantoor in Dordrecht zijn gestart. De gemeente legt een tijdelijke rijbaan aan en het voetpad langs het water wordt verlengd. Daarmee wordt het gebied klaargemaakt voor de verdere ontwikkeling van de nieuwe stadsbuurt.

keesjanmourikprive

Aannemer Mourik rouwt na dood van oud-directeur: 'Het draaide bij hem om mensen'

De voormalig CEO en voorzitter van de raad van bestuur van Mourik uit Groot-Ammers, Kees Jan Mourik, is zondag overleden. Mourik (60) was al enige tijd ziek. "We verliezen met Kees Jan een bijzonder mens. Zijn invloed zal binnen Mourik lang voelbaar blijven", zegt Jan-Paul van den Bosch, die hem eerder dit jaar opvolgde bij het aannemingsbedrijf met ruim 2200 werknemers en een omzet van 780 miljoen euro.

foetusveldje

Een klein graf met een grote betekenis: Molenlanden wil foetusvelden

De gemeente Molenlanden wil zogeheten foetusvelden aanleggen voor ouders die hun kindje zijn verloren tijdens, of kort na de zwangerschap. Dit alternatief voor de kindergraven willen ze op drie begraafplaatsen realiseren.

foto pandsluiting daf vrachtwagendealer

Vrachtwagendealer per direct dicht vanwege ‘acuut veiligheidsbelang’

Een vrachtwagendealer op een Dordts industrieterrein is op advies van de politie met spoed gesloten. Volgens de gemeente is “een acuut veiligheidsbelang” daar de reden van.

PSX_20260916_115012

Kleine brand in gevangenis door aangebrand eten in magnetron

De brandweer is woensdagochtend korte tijd in actie geweest voor een brand in de Dordtse gevangenis. In een cel zorgde aangebrand eten in een magnetron voor rookontwikkeling.