gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Grote stadionschoonmaak bij FC Dordrecht

Supporters van FC Dordrecht gaan zaterdagochtend zelf aan de slag om de stoeltjes van alle tribunes goed schoon te maken. Dezelfde middag wordt in het stadion aan de Krommedijk de laatste oefenwedstrijd gespeeld in de aanloop naar het nieuwe seizoen.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
De grote schoonmaakactie is een initiatief van de supportersvereniging, die via Facebook alle fans heeft opgeroepen om massaal naar de Krommedijk te komen. De club is blij met de actie en de bekende sponsor Cees van der Poel (Albert Heijn Wielwijk) heeft emmers, sponzen en schoonmaakmiddelen beschikbaar gesteld.

De actie begint om 10.00 uur en duurt tot ongeveer 12.00 uur. De laatste oefenwedstrijd voor aanvang van het nieuwe seizoen is tegen RKC Waalwijk en begint om 14.30 uur. Iedereen is van harte welkom, want de toegang is gratis.

FC Dordrecht begint het nieuwe seizoen in de Jupiler League op vrijdag 18 augustus met een uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard. De eerste thuiswedstrijd -in het volledig schoongemaakte stadion- aan de Krommedijk is een week later, op vrijdag 25 augustus tegen Jong Utrecht.

Lees ook

thumb website

School heeft zo snel mogelijk extra lesruimte nodig: ‘Anders leerlingen ‘nee’ verkopen’

Praktijkschool De Sprong in Sliedrecht heeft zo snel mogelijk extra lesruimte nodig. Het leerlingenaantal groeit en daardoor wordt het huidige gebouw te klein. Met zo’n 150 leerlingen is het nu al improviseren, maar dat probleem wordt na de zomervakantie nog groter. “We moeten gaan improviseren.”

zwemster wantijbad bezoeker

Trouwe badgasten blij met heropend Wantijbad: ‘Ik kon niet wachten!’

Vaste gebruikers van het Wantijbad zijn maar wat blij dat hun geliefde zwemstek weer open is. Hoewel bij de lang uitgestelde seizoensopening woensdagochtend aan de poort van het buitenbad geen stoet aan mensen staat te dringen, is de feestvreugde er niet minder om. “Ik heb het erg gemist.”

PSX_20260615_074640

Scooterrijder botst tegen stoeprand in Stadspolders en raakt gewond

Een scooterrijder is zondagavond gewond geraakt bij een eenzijdig ongeluk in de Dordtse wijk Stadspolders. Volgens een politiewoordvoerder botste de (jonge)man in een flauwe bocht tegen een stoeprand en ging vervolgens onderuit.

bachdordrecht

Zondag op TV Dordrecht: Bach als het stralend middelpunt van het universum

Deze zondag is op TV Dordrecht de première van een bijzonder concert van het recente Bachfestival. Het gaat om een moderne uitvoering door Hannes Minnaar en Het Nederlands Bach Consort van de beroemde orgelmis van Johann Sebastian Bach.

PSX_20260529_191757

Onweer legt levenswerk van familie in de as, maar gezin krijgt volop steun: 'We gaan zeker terug'

Slechts één bliksemslag legde de woning en het levenswerk van de familie Brand in de as. Anderhalve week na de brand in Bleskensgraaf kunnen Jaap en Marina het nog steeds niet geloven. Toch zegt het stel vooral dankbaar te zijn, ondanks het verlies van hun huis: "De hulp die we krijgen is met geen pen te beschrijven."

parkies

Voorlopig einde aan gratis festival Parkies: 'Dat doet wel zeer'

Het gratis maandagavondfestival Parkies keert deze zomer niet terug in Dordrecht. De organisator bevestigt aan Omroep Brabant dat de financiële risico's van de zomerconcerten in het Wantijpark te groot geworden zijn door fors gestegen kosten en lagere subsidies van gemeenten. Ook de edities in Breda en Bergen op Zoom zijn geschrapt.