gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Grote stadionschoonmaak bij FC Dordrecht

Supporters van FC Dordrecht gaan zaterdagochtend zelf aan de slag om de stoeltjes van alle tribunes goed schoon te maken. Dezelfde middag wordt in het stadion aan de Krommedijk de laatste oefenwedstrijd gespeeld in de aanloop naar het nieuwe seizoen.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
De grote schoonmaakactie is een initiatief van de supportersvereniging, die via Facebook alle fans heeft opgeroepen om massaal naar de Krommedijk te komen. De club is blij met de actie en de bekende sponsor Cees van der Poel (Albert Heijn Wielwijk) heeft emmers, sponzen en schoonmaakmiddelen beschikbaar gesteld.

De actie begint om 10.00 uur en duurt tot ongeveer 12.00 uur. De laatste oefenwedstrijd voor aanvang van het nieuwe seizoen is tegen RKC Waalwijk en begint om 14.30 uur. Iedereen is van harte welkom, want de toegang is gratis.

FC Dordrecht begint het nieuwe seizoen in de Jupiler League op vrijdag 18 augustus met een uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard. De eerste thuiswedstrijd -in het volledig schoongemaakte stadion- aan de Krommedijk is een week later, op vrijdag 25 augustus tegen Jong Utrecht.

Lees ook

businknoordtunnel

Noordtunnel (A15) na urenlange afsluiting weer open

De Noordtunnel (A15) bij Hendrik-Ido-Ambacht is maandag lange tijd in beide richtingen dicht geweest. Volgens een woordvoerder van Rijkswaterstaat is de verbinding met de verkeerscentrale in Rhoon uitgevallen.

websitefoto campingdouches terug

Na nieuw koolmonoxidealarm staan de campingdouches weer op de parkeerplaats

Bewoners van de Tourmalijnflat in Ridderkerk zijn het spuugzat: voor de derde keer in twee maanden tijd zijn er hoge concentraties koolmonoxide gemeten. Ze moesten dinsdagavond voor hun eigen veiligheid uit hun huizen. Het gas is nu voor de tweede keer volledig afgesloten. "Het voelt alsof we terug bij af zijn."

foto

Vakantieganger Jary vlucht voor enorme Franse bosbrand: ‘Wij moesten zo snel mogelijk weg’

Geniet je in Frankrijk van een welverdiende vakantie, moet je halsoverkop weg van de camping door een enorme bosbrand. Het overkomt Jary de Hon (59) uit Hardinxveld-Giessendam, die midden in de nacht zijn spullen moet pakken.

politiearchiefexplosie

Halvering aanslagen met explosieven, 'maar aantal blijft te hoog'

Het aantal (pogingen tot) aanslagen met explosieven is in deze streek in de eerste zes maanden van 2026 gehalveerd ten opzichte van de eerste helft van 2025. Dat blijkt uit cijfers die de politie naar buiten heeft gebracht. In zeven van de negen gemeenten nam het aantal aanslagen af.

fotobusinkrijksstraagautoopzijnkant

Auto belandt op kant na botsing tegen boom

Een auto is in de nacht van donderdag op vrijdag op zijn kant terechtgekomen op de Rijksstraatweg in Dordrecht. Dat gebeurde nadat de wagen tegen een boom is gebotst.

fotopersburobusink

Grote brand verwoest volkstuintjes, paard raakt gewond

Aan de Arie Schaapweg in Dordrecht is vrijdagochtend brand uitgebroken in een schuur. Daarbij kwam veel rook vrij. Inmiddels is de brand onder controle, maar nog niet volledig geblust.