gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Grote stadionschoonmaak bij FC Dordrecht

Supporters van FC Dordrecht gaan zaterdagochtend zelf aan de slag om de stoeltjes van alle tribunes goed schoon te maken. Dezelfde middag wordt in het stadion aan de Krommedijk de laatste oefenwedstrijd gespeeld in de aanloop naar het nieuwe seizoen.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
De grote schoonmaakactie is een initiatief van de supportersvereniging, die via Facebook alle fans heeft opgeroepen om massaal naar de Krommedijk te komen. De club is blij met de actie en de bekende sponsor Cees van der Poel (Albert Heijn Wielwijk) heeft emmers, sponzen en schoonmaakmiddelen beschikbaar gesteld.

De actie begint om 10.00 uur en duurt tot ongeveer 12.00 uur. De laatste oefenwedstrijd voor aanvang van het nieuwe seizoen is tegen RKC Waalwijk en begint om 14.30 uur. Iedereen is van harte welkom, want de toegang is gratis.

FC Dordrecht begint het nieuwe seizoen in de Jupiler League op vrijdag 18 augustus met een uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard. De eerste thuiswedstrijd -in het volledig schoongemaakte stadion- aan de Krommedijk is een week later, op vrijdag 25 augustus tegen Jong Utrecht.

Lees ook

stadskantoor

Sociale Dienst Drechtsteden verhuist naar tijdelijke plek

De Sociale Dienst Drechtsteden gaat verhuizen. Vanaf 17 augustus zit de sociale dienst tijdelijk in het Dordtse Stadskantoor aan de Spuiboulevard 300. Het SamenWerkplein verhuist mee.

concerthewave

Zondag op TV Dordrecht: Big Rivers-concert The Wave

Ook de 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland was er weer eentje om niet snel te vergeten. Het mooie weer, de vele bezoekers en de goede sfeer vormden een mooi decor van Big Rivers in Dordrecht. In augustus zijn vier van de bijzondere concerten van dat weekend te zien op TV Dordrecht.

pompoen kapot Jan Schefe

Drama voor kweker Jan: zijn reuzenpompoen stort in

Drama voor pompoenkweker Jan. Zijn grote kanshebber voor het NK Pompoenkweken is ingestort. En dat na maanden lang bloed, zweet en tranen om de pompoen te verzorgen. Elke dag liters water sproeien, tenten bouwen en hopen dat hij groeit. “Gelukkig gebeurde het niet toen ik er op lag om hem te meten.”

dodelijk ongeluk Streefkerk

Fietser overleden na aanrijding met bestelbus

Een persoon op een fiets is dinsdagmiddag om het leven gekomen bij een verkeersongeluk op de N480 bij Streefkerk. Rond 15.00 uur kwam de melding binnen bij de politie van een ongeluk, waarbij een auto een fietser zou hebben aangereden.

pw20260801_WAL5363

FC Dordrecht klaar voor competitiestart: 'Play-offs zeker haalbaar’

Na zeven weken voorbereiding begint FC Dordrecht vrijdagavond de competitie in eigen huis. Aan de Krommedijk ontvangt de ploeg van de nieuwbakken hoofdtrainer Paul Nuijten Jong Ajax, uitgerekend de ploeg die de Brabander het laatste deel van vorig seizoen coachte.

artikelfoto pompoen

Jan kweekt reuzenpompoenen: ‘Toen ik het voor het eerst zag, dacht ik: dat is Photoshop!’

Zon, veel water, beschutting tegen wind en een goede pit. Meer heb je niet nodig om een reuzenpompoen te laten groeien. Het is al meer dan tien jaar de passie van Jan Scheffe (77). Met als doel: de allergrootste en zwaarste van het land te kweken. Met het NK pompoen kweken voor de deur, is het de vraag of dat hem dit jaar voor het eerst gaat lukken.