Dordrecht, Netherlands

GSC/ODS heeft nu eigen pannaveld

Het was een lang gekoesterde wens van de club: een eigen pannaveldje. Sinds kort is het realiteit bij de club.
Alka Goos | 6 juni 2018 18:03 | Aangepast op 6 juni 2018 18:03
Het was een lang gekoesterde wens van de club: een eigen pannaveldje. Sinds kort is het realiteit. Iedereen, ook buiten trainingen om, kan voetballen op het speciale veld.


Na vele inzamelingen en een leuke sponsorbijdrage is het veldje eindelijk gerealiseerd. Het voorwerk werd gedaan door eigen vrijwilligers en het werd afgemaakt door een professioneel bedrijf.


Het pannaveldje ligt naast de kantine op een stukje terrein dat braak lag. Inmiddels is er ook een terras naast gerealiseerd.


De leden van de club zijn dolblij met het pannaveldje. Het wordt volop gebruikt.

Meest gelezen

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Drie minderjarigen gevonden na vermissing, één van hen uit Hardinxveld-Giessendam

Omroep Brabant | Redactie Streek 56 | 27 feb 2026 09:13

Lees ook

FC Dordrecht laat gouden kans op play-offticket liggen: 1-1 bij Jong PSV

FC Dordrecht is nog niet zeker van een plek in de play-offs voor promotie naar de eredivisie. De Kro...

Nieuwe ligplaatsvoorzieningen voor binnenvaart in gebruik: scheepvaart belangrijk voor de streek

Op verschillende plekken langs het drierivierenpunt zijn nieuw ligplaatsvoorzieningen voor de binnen...

Geld voor beveiliging azc buren mag ook aan buurtfeestje besteed worden

De gemeente Dordrecht geeft buren van het nieuwe azc in De Wieldrechtse Zeedijk 77.500 euro om te in...

Verbouwing van dit pand kan beginnen: raad stemt in met miljoenenbedrag

De voorbereidingen voor een grondige verbouwing van een bedrijfspand aan de Havenstraat in Ridderker...

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Onbekenden hebben deze week eieren tegen de ramen van de asielopvang voor minderjarigen in Papendrec...

Abdalla valt in slaap en rijdt voetganger dood, rechter geeft hem celstraf

Dordtenaar Abdalla S. is veroordeeld tot één jaar cel en een rijontzegging van drie jaar. De 36-jari...