Dordrecht, Netherlands

Gustavo Hamer vertrokken naar PEC Zwolle

Voetballer Gustavo Hamer is vertrokken naar PEC Zwolle, de middenvelder speelde dit seizoen bij FC Dordrecht als huurling van Feyenoord. Dit seizoen speelde hij 36 wedstrijden en scoorde hij 4 goals.
Petra Scheurwater | 2 mei 2018 17:30 | Aangepast op 2 mei 2018 17:30
De komende drie jaren speelt Gustavo Hamer voor de Zwolse voetbalclub, op de website van PEC Zwolle meldt Gustavo veel zin te hebben in het nieuwe seizoen. “Ik ben hartstikke blij dat PEC Zwolle voor mij heeft gekozen. Ik ga mijn uiterste best doen om mij voor de volle honderd procent in te zetten voor deze nieuwe club.”

FC Dordrecht vindt het jammer dat Gustavo Hamer naar PEC Zwolle is vertrokken maar is wel tevreden. “Hij heeft bij ons een mooi podium gekregen” zegt Arno Hovenga, persvoorlichter FC Dordrecht.

Foto: PEC Zwolle media

Lees ook

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

De sluiting van het veganistische eetcafé Rebel Rebel in Dordrecht is voor veel Dordtenaren een klap...

Politie zoekt kopschoppers na caféruzie

Bij een eetcafé in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van zaterdag op zondag een vechtpartij geweest...

Autobranden Papendrecht vermoedelijk ontstaan door explosie, politie zoekt getuigen

De politie vermoedt dat de brand in de Oostpolder in Papendrecht van afgelopen weekend is ontstaan d...

Maatschappelijke organisaties krijgen hier een eigen ruimte: ‘Trots op de plannen’

Het gemeentebestuur van Ridderkerk wil een pand aan de Havenstraat flink verbouwen, zodat daar onder...

Hardley geniet van debuut bij FC Dordrecht: ‘Je moet ready zijn als er een kans komt’

Het eerste competitieduel na de winterstop betekende voor Björn Hardley zijn FC Dordrecht-debuut. De...

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...