Dordrecht, Netherlands

Gustavo Hamer vertrokken naar PEC Zwolle

Voetballer Gustavo Hamer is vertrokken naar PEC Zwolle, de middenvelder speelde dit seizoen bij FC Dordrecht als huurling van Feyenoord. Dit seizoen speelde hij 36 wedstrijden en scoorde hij 4 goals.
Petra Scheurwater | 2 mei 2018 17:30 | Aangepast op 2 mei 2018 17:30
De komende drie jaren speelt Gustavo Hamer voor de Zwolse voetbalclub, op de website van PEC Zwolle meldt Gustavo veel zin te hebben in het nieuwe seizoen. “Ik ben hartstikke blij dat PEC Zwolle voor mij heeft gekozen. Ik ga mijn uiterste best doen om mij voor de volle honderd procent in te zetten voor deze nieuwe club.”

FC Dordrecht vindt het jammer dat Gustavo Hamer naar PEC Zwolle is vertrokken maar is wel tevreden. “Hij heeft bij ons een mooi podium gekregen” zegt Arno Hovenga, persvoorlichter FC Dordrecht.

Foto: PEC Zwolle media

Lees ook

Wie wordt collega van Jessie? Ziekenhuis hoopt via speciale markt op nieuw zorgtalent

Met je gezicht op een campagneposter in een bushokje. Zo hangt Jessie Blom, assistent in de operatie...

Werkzaamheden aan spoorbrug zeven weken eerder klaar

De herstelwerkzaamheden aan de HSL-brug over het Hollandsch Diep zijn afgerond. Sinds november werd ...

Gemeenten gaan 'onzichtbare' daklozen tellen: 'Beter zicht nodig op groeiend probleem'

De negen gemeenten in deze streek gaan dit jaar meedoen aan een grote telling van dak- en thuislozen...

Vrouw die trucker (38) doodreed was afgeleid door exceptioneel transport

Tranen vloeien rijkelijk in de rechtszaal dinsdagochtend. Daar eist het Openbaar Ministerie (OM) een...

Flinke klap langs A15, bestuurder aangehouden voor rijden onder invloed

Een busje is maandagmiddag tegen een stilstaande vrachtwagen gebotst. Het ongeluk gebeurde om 15.30 ...

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Een motorrijder is maandagochtend aan zijn verwondingen overleden na een botsing met een auto in Zwi...