Dordrecht, Netherlands

Gynaecoloog ASz Officier Oranje-Nassau

Gynaecoloog Kees Hogewoning is bij zijn pensionering benoemd tot Officier in de Orde van Oranje-Nassau. Benoeming tot Officier kan volgen op grote maatschappelijke verdiensten op internationaal gebied.
Gert van der Steen | 11 juli 2019 11:10 | Aangepast op 11 juli 2019 11:10
Dat geldt zeker voor dr. Hogewoning, die gedurende zijn hele loopbaan getracht heeft de gynaecologische zorg in Afrika naar een hoger niveau te brengen. Hij is dan ook hoogleraar aan de universiteit van Kigali in Rwanda.

Dr. Hogewoning heeft 33 jaar in Dordrecht gewerkt en daarbij aan de wieg gestaan van vele innovaties op zorggebied. Daarnaast is hij betrokken geweest bij de opleiding van veertig gynaecologen.

Lees ook

‘Gevaarlijke verkeerssitutatie’ bij spoorwegovergang niet aangepast: ‘Geen reden om te veranderen’

Een volgens omwonenden gevaarlijke verkeerssituatie in Hardinxveld-Giessendam wordt niet aangepakt. ...

Opnieuw autobranden in Dordrecht, brandweer twee keer in actie

Wederom is Dordrecht getroffen door verschillende autobranden. Maandagavond rond 21.30 uur is een dr...

Man die schoolmeester neerstak bij eindmusical ‘werd geterroriseerd door een andere vader’

De man die vastzit voor een steekpartij tijdens een schoolmusical in Alblasserdam werd al een jaar g...

Liefhebbers scoren goedkope pareltjes op muziekbeurs: 'Leuk om te snuffelen'

Een ware snoepwinkel voor de liefhebber, zo kan de muziekbeurs van Opnieuw & Co wel genoemd worden. ...

Man die ravage veroorzaakte op N214 had vijf keer te veel gedronken

De veroorzaker van een zwaar verkeersongeluk op de N214 in 2024 had vijf keer te veel gedronken. Dat...

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

De sluiting van het veganistische eetcafé Rebel Rebel in Dordrecht is voor veel Dordtenaren een klap...