Dordrecht, Netherlands

Gynaecoloog ASz Officier Oranje-Nassau

Gynaecoloog Kees Hogewoning is bij zijn pensionering benoemd tot Officier in de Orde van Oranje-Nassau. Benoeming tot Officier kan volgen op grote maatschappelijke verdiensten op internationaal gebied.
Gert van der Steen | 11 juli 2019 11:10 | Aangepast op 11 juli 2019 11:10
Dat geldt zeker voor dr. Hogewoning, die gedurende zijn hele loopbaan getracht heeft de gynaecologische zorg in Afrika naar een hoger niveau te brengen. Hij is dan ook hoogleraar aan de universiteit van Kigali in Rwanda.

Dr. Hogewoning heeft 33 jaar in Dordrecht gewerkt en daarbij aan de wieg gestaan van vele innovaties op zorggebied. Daarnaast is hij betrokken geweest bij de opleiding van veertig gynaecologen.

Lees ook

Op deze school duurt de dag veel langer, maar zijn de kinderen minder moe: 'Ik heb net drie kwartier gedanst'

Van een stopmotionfilmpje produceren tot pizza's leren maken, of drie kwartier dansen. Op basisschoo...

Bosschenaar (23) opgepakt die illegaal vuurwerk richting FC Dordrecht-fans gooide

De politie heeft vrijdagavond een 23-jarige man uit Den Bosch opgepakt tijdens het uitduel van FC Do...

Zondag op TV Dordrecht: 'In gesprek met de stad' over Johan de Witt anno 2025

'In gesprek met de stad' staat ook komende zondag geheel in het teken van Johan de Witt, de beroemde...

Open Monumentendag 2025: deze monumenten mag je dit jaar niet missen

Altijd al binnen willen kijken in historische panden? Dit weekend is het jaarlijkse Open Monumentend...

Kuijt doet beroep op supporters na ongeregeldheden: 'Elkaar zo goed mogelijk corrigeren'

FC Den Bosch - FC Dordrecht werd vrijdagavond volledig overschaduwd door ongeregeldheden. Daarbij ra...

FC Dordrecht pakt punt op knotsgekke, maar ook trieste avond in Den Bosch

FC Dordrecht heeft een punt overgehouden aan een bizarre ontmoeting met en bij FC Den Bosch: 3-3. We...