Dordrecht, Netherlands

Gynaecoloog ASz Officier Oranje-Nassau

Gynaecoloog Kees Hogewoning is bij zijn pensionering benoemd tot Officier in de Orde van Oranje-Nassau. Benoeming tot Officier kan volgen op grote maatschappelijke verdiensten op internationaal gebied.
Gert van der Steen | 11 juli 2019 11:10 | Aangepast op 11 juli 2019 11:10
Dat geldt zeker voor dr. Hogewoning, die gedurende zijn hele loopbaan getracht heeft de gynaecologische zorg in Afrika naar een hoger niveau te brengen. Hij is dan ook hoogleraar aan de universiteit van Kigali in Rwanda.

Dr. Hogewoning heeft 33 jaar in Dordrecht gewerkt en daarbij aan de wieg gestaan van vele innovaties op zorggebied. Daarnaast is hij betrokken geweest bij de opleiding van veertig gynaecologen.

Meest gelezen

Op deze plek komen bijna 200 nieuwe koop- en huurwoningen

Redactie Streek 56 | 3 nov 2025 10:43

Politie zoekt verdachte van beroving jongen (16) in Zwijndrecht

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 31 okt 2025 14:00

Lees ook

Geen racebaan meer en veiligheid voor fietsers: Aanpassingen moeten deze weg veiliger maken

Een einde aan omleidingen en hopelijk een einde aan gevaarlijke situaties op de drukbezette Laan van...

Inspectie heft verscherpt toezicht Botox-salon op: ‘De salon werkt inmiddels volgens de regels’

Schoonheidssalon FillerHouse in Dordrecht staat niet langer onder verscherpt toezicht van de Inspect...

Vrijspraak voor sjoemelen met zand, 'bedrijf had er geen weet van'

De rechter heeft een Papendrechts bedrijf dat werd verdacht van sjoemelen met zand vrijgesproken. Vo...

Leven samengevat in één tentoonstelling: 'Niet luguber, juist leerzaam!'

Twee grote gebeurtenissen in het leven – trouwen en rouwen – staan centraal in een tentoonstelling v...

Opnieuw demonstratie bij Fokker, actievoerders op het dak van hoofdkantoor

Meerdere mensen demonstreren donderdagochtend in en om het hoofdkantoor van Fokker in Papendrecht. D...

'Gemeentebestuur moet aan de bak!’ GroenLinks kritisch op uitblijven meer deelauto's

GroenLinks wil dat het stadsbestuur meer doet om de groei van het aantal deelauto’s in de stad mogel...