Dordrecht, Netherlands

Gynaecoloog ASz Officier Oranje-Nassau

Gynaecoloog Kees Hogewoning is bij zijn pensionering benoemd tot Officier in de Orde van Oranje-Nassau. Benoeming tot Officier kan volgen op grote maatschappelijke verdiensten op internationaal gebied.
Gert van der Steen | 11 juli 2019 11:10 | Aangepast op 11 juli 2019 11:10
Dat geldt zeker voor dr. Hogewoning, die gedurende zijn hele loopbaan getracht heeft de gynaecologische zorg in Afrika naar een hoger niveau te brengen. Hij is dan ook hoogleraar aan de universiteit van Kigali in Rwanda.

Dr. Hogewoning heeft 33 jaar in Dordrecht gewerkt en daarbij aan de wieg gestaan van vele innovaties op zorggebied. Daarnaast is hij betrokken geweest bij de opleiding van veertig gynaecologen.

Lees ook

Deze kinderen planten bomen: ‘Leren hoe belangrijk groen in de buurt is’

Papendrecht heeft er dankzij leerlingen van het OBS t’ Kofschip weer 18 nieuwe bomen bij. Tijdens de...

Jonge dak- en thuislozen vanaf 1 januari geholpen aan woning: ‘Hele systeem zit verstopt’

De proef om dak- en thuislozen in Dordrecht versneld aan een woning te helpen gaat vanaf 1 januari v...

Spuihavengarage gaat toch nu al open: ‘Een week eerder dan voorzien’

De Spuihavenparkeergarage gaat deze donderdag al open, een week eerder dan gedacht. Vanaf 16.00 uur ...

Papendrechter krijgt cel- en taakstraf én vermaning van zijn vrouw na rellen in Den Haag

De rechter heeft twee mannen uit Papendrecht en Schiedam veroordeeld voor hun aandeel in de rellen i...

Ruim 250 mensen gefouilleerd in Zwijndrecht na jongerengeweld, cameratoezicht blijft

De politie heeft de afgelopen maand ruim 250 mensen preventief gefouilleerd in vier Zwijndrechtse wi...

'A new Job with the Boss': vacatures in de regio op Drechtstad FM

Vanaf deze donderdagavond is er om 18.00 uur een nieuw radioprogramma op Drechtstad FM. ‘A new Job w...