gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Haaswijkweg-West vol blauwe vlaggetjes voor geboorte Xavi

4189d5fa927da9b854392a2bbf5287fa

Dolgelukkig zijn Mervin en Melissa met hun tweede kindje, zoon Xavi. Dat mag de hele wereld weten, daarom heeft papa alles aan versieringen uit de kast getrokken. En dus hangt de hele Haaswijkweg-West vol blauwe vlaggetjes en staat de tuin vol opblaasbaby's.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
"We zijn heel gelukkig", vertelt de trotste vader, die ook bij zijn eeste kindje Lorena flink uitpakte. "Het vindt toch zijn oorsprong bij het Nederlands elftal, het versieren als Nederland speelt. Dat werd ook steeds groter. Bij de vorige geboorte had mijn vriendin me een beetje uitgedaagd, want ja je kan nu niet aankomen met een simpel slingertje."

Na de geboorte van zijn zoon Xavi was Mervin dan ook aan zijn stand verplicht om alles uit de kast te halen. "Ik wil mezelf elke keer weer overtreffen. Dus dit keer heb ik ook nog een baby op het dak geplaatst en de slingers doorgetrokken naar de hele straat. Ik wilde toch nog een tantje bijzetten."

De tuin en straat moeten er dus ook bij de geboorte van Xavi aan geloven. Het duurde alleen wel even voordat alles op zijn plek stond. "De kleine is begin van de middag geboren. In de loop van de middag zijn alle opblaasfiguren opgehaald. De rest van de avond en middenin de nacht hebben we met een team van 14 man de boel hier aan gepakt. De laatste ging om 01:30 uur weg, dus uren werk voor iedereen."

De versiering zal een maand lang vanaf Xavi’s geboorte blijven hangen.

Lees ook

Pands Seringenstraat

huisvesting

Voormalig vluchtelingenpand straks woonruimte statushouders: ‘Er is nog geen besluit’

De gemeente Papendrecht wil het voormalig asielpand aan de Seringenstraat gebruiken als woonruimte voor mensen met een verblijfsvergunning. Het gebouw moet vanaf dit najaar beschikbaar komen voor 25 tot 40 personen en zal een jaar beschikbaar blijven.

artikelfotoooo

Tiende Bachfestival in Dordrecht: van leerorkest tot filmpremière

We hebben er twee jaar op moeten wachten, maar dit weekend is het tijd voor het Bachfestival in Dordrecht. De editie van dit jaar mag een jubileumeditie worden genoemd, aangezien Bach-liefhebbers voor de tiende keer kunnen afreizen naar de stad voor het festival.

Nationaal Baggermuseum nieuwe naam

museum

Nieuwe naam en miljoeneninvestering: Baggermuseum wordt uitgebreid

Het Nationaal Baggermuseum krijg een nieuwe naam en wordt uitgebreid. Dat is bekendgemaakt tijdens de viering van het 50 jarig bestaan van het museum. De grote baggerbedrijven Van Oord en Boskalis investeren 4 miljoen euro voor de bouw van een nieuw waterbouwcentrum, pal naast het huidige onderkomen in Sliedrecht.

blij gezichten

Avondvierdaagse dag na afgelasting wel van start, dat levert vrolijke gezichten op

De Dordtse avondvierdaagse is een dag later dan gepland van start gegaan. Vanwege opgegeven noodweer moest het festijn dinsdag nog worden afgeblazen, maar met een heerlijk zonnetje, dansende kinderen en gezellige muziek is de aftrap op woensdag een groot feest.

ouwejonges

‘Ouwe Jonges’ gooien de beuk erin én openen klaaglijn

Het gaat er zondagmiddag ongetwijfeld weer niet erg zachtzinnig aan toe bij RTV Dordrecht als presentator Ron van de Rhee aan de stamtafel plaatsneemt met Ad van den Herik en Thijs Blom. In Ouwe Jonges Krentebrood wordt het nieuws van de afgelopen weken in sneltreinvaart doorgenomen en opent het trio een heuse klaaglijn.

busink

Man met onbegrepen gedrag uit flat gehaald: ‘Vaker een punt van aandacht’

De politie heeft donderdagmiddag een man uit een flatwoning aan de Dordtse Blaauwweg gehaald. Hij is niet aangehouden, maar overgedragen aan de crisisdienst. Agenten hebben daarbij geholpen: nadat zijn deur is ingeramd, is de man in een vacuümmatras meegenomen.