gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Haaswijkweg-West vol blauwe vlaggetjes voor geboorte Xavi

4189d5fa927da9b854392a2bbf5287fa

Dolgelukkig zijn Mervin en Melissa met hun tweede kindje, zoon Xavi. Dat mag de hele wereld weten, daarom heeft papa alles aan versieringen uit de kast getrokken. En dus hangt de hele Haaswijkweg-West vol blauwe vlaggetjes en staat de tuin vol opblaasbaby's.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
"We zijn heel gelukkig", vertelt de trotste vader, die ook bij zijn eeste kindje Lorena flink uitpakte. "Het vindt toch zijn oorsprong bij het Nederlands elftal, het versieren als Nederland speelt. Dat werd ook steeds groter. Bij de vorige geboorte had mijn vriendin me een beetje uitgedaagd, want ja je kan nu niet aankomen met een simpel slingertje."

Na de geboorte van zijn zoon Xavi was Mervin dan ook aan zijn stand verplicht om alles uit de kast te halen. "Ik wil mezelf elke keer weer overtreffen. Dus dit keer heb ik ook nog een baby op het dak geplaatst en de slingers doorgetrokken naar de hele straat. Ik wilde toch nog een tantje bijzetten."

De tuin en straat moeten er dus ook bij de geboorte van Xavi aan geloven. Het duurde alleen wel even voordat alles op zijn plek stond. "De kleine is begin van de middag geboren. In de loop van de middag zijn alle opblaasfiguren opgehaald. De rest van de avond en middenin de nacht hebben we met een team van 14 man de boel hier aan gepakt. De laatste ging om 01:30 uur weg, dus uren werk voor iedereen."

De versiering zal een maand lang vanaf Xavi’s geboorte blijven hangen.

Lees ook

yv20261024A1C09652

Onmachtig FC Dordrecht onderuit tegen VVV-Venlo: 2-4

FC Dordrecht heeft de winnende start van de tweede periode een dramatisch vervolg gegeven. In eigen huis was de ploeg kansloos tegen VVV-Venlo, de nieuwe nummer twee van de Keuken Kampioen Divisie: 2-4.

laurent

Lauran (16) moest geduld hebben, maar nu heeft hij zijn eigen patatkar

"Dit is 'm!" Trots laat de 16-jarige Lauran Brand zijn splinternieuwe patatkar zien. Op de Dam in Alblasserdam is Lau’s Frietboutique iedere zaterdag te bezoeken. Daarmee is Lauran misschien wel de jongste ondernemer uit de regio. "Ondernemen is altijd een risico, maar ik denk dat ik het kan."

asmediapolitie2

Politie deelt beelden overval juwelier: overvaller richt wapen op personeel en haalt uit met hamer

De twee mannen die vorige maand een juwelier aan de Voorstraat in Dordrecht overvielen, zijn nog altijd niet opgepakt. De politie heeft nu videobeelden van de overval gedeeld in de hoop de daders op te sporen.

gevangenisdordrecht

Saban S. (20) krijgt tbs na geweldsuitbarsting in Dordtse gevangenis

De rechtbank heeft een gedetineerde, die twee medewerkers van de gevangenis heeft mishandeld, tbs opgelegd. De geweldsdelicten gebeurde in PI Dordrecht. De man zit inmiddels al in een kliniek en gaat dus niet terug naar de cel.

Schermafdruk op 2026-10-02 11-48-08

Op Pad Met Ad: verschillende meningen over het 'Jetten-kabinet’

In een nieuwe aflevering van 'Op Pad Met Ad' gaat presentator Ad van den Herik de straat op in Dordrecht. Hij vraagt inwoners wat zij vinden van het kabinet-Jetten. De meningen lopen uiteen. Zo noemt een bewoner het kabinet ‘hectisch’ en zou hij het graag anders zien.

foto website veiligheidsoefening

Let op: bij station Dordrecht staat het woensdag vol met hulpdiensten en hoor je knallen

Voor wie woensdag ineens heel veel hulpdiensten zie bij station Dordrecht, geen paniek. De Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid gaat van 11.00 uur tot 14.00 uur een veiligheidsoefening doen. Tijdens de oefening trainen de betrokken organisaties hun samenwerking bij heftige incidenten.