gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Haaswijkweg-West vol blauwe vlaggetjes voor geboorte Xavi

4189d5fa927da9b854392a2bbf5287fa

Dolgelukkig zijn Mervin en Melissa met hun tweede kindje, zoon Xavi. Dat mag de hele wereld weten, daarom heeft papa alles aan versieringen uit de kast getrokken. En dus hangt de hele Haaswijkweg-West vol blauwe vlaggetjes en staat de tuin vol opblaasbaby's.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
"We zijn heel gelukkig", vertelt de trotste vader, die ook bij zijn eeste kindje Lorena flink uitpakte. "Het vindt toch zijn oorsprong bij het Nederlands elftal, het versieren als Nederland speelt. Dat werd ook steeds groter. Bij de vorige geboorte had mijn vriendin me een beetje uitgedaagd, want ja je kan nu niet aankomen met een simpel slingertje."

Na de geboorte van zijn zoon Xavi was Mervin dan ook aan zijn stand verplicht om alles uit de kast te halen. "Ik wil mezelf elke keer weer overtreffen. Dus dit keer heb ik ook nog een baby op het dak geplaatst en de slingers doorgetrokken naar de hele straat. Ik wilde toch nog een tantje bijzetten."

De tuin en straat moeten er dus ook bij de geboorte van Xavi aan geloven. Het duurde alleen wel even voordat alles op zijn plek stond. "De kleine is begin van de middag geboren. In de loop van de middag zijn alle opblaasfiguren opgehaald. De rest van de avond en middenin de nacht hebben we met een team van 14 man de boel hier aan gepakt. De laatste ging om 01:30 uur weg, dus uren werk voor iedereen."

De versiering zal een maand lang vanaf Xavi’s geboorte blijven hangen.

Lees ook

3x2

Ondanks harde regen veel ‘blije koppies’ tijdens jaarlijkse jeugdwielertour

De jaarlijks terugkerende jeugdwielertour 3x2 in Ridderkerk is weer in volle gang. Waar de deelnemers vorig jaar nog konden genieten van volop zon, moeten de kinderen en vrijwilligers het dit jaar vooral doen met regenbroeken en regenjassen. Toch laat de organisatie zich daar niet door tegenhouden.

businkaanvaring4

Olieworsten in het water vangen gasolie op na aanvaring bunkerstation

Een bunkerstation aan de Hooikade in Dordrecht is zaterdagavond aangevaren door een binnenvaartschip. Daarbij is gasolie in het water gelekt. Met zogeheten olieworsten in het water wordt ook deze maandag nog olie opgevangen en afgezogen, meldt Rijkswaterstaat.

fotozonsverduisteringg

Zonsverduistering trekt veel bekijks: 'Het lijkt wel op een teennagel'

De grootste zonsverduistering sinds 1999. Honderden mensen keken woensdagavond op verschillende plekken in Dordrecht naar dit bijzondere fenomeen, zoals aan de Dokweg of bij Sterrenwacht Mercurius. Een ‘once-in-a-lifetime experience’: "Heel gaaf om te zien, ik had het niet zo verwacht."

nk2026081493A02173

FC Dordrecht ziet zege bij RKC in blessuretijd uit handen glippen

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een zuur punt gepakt bij RKC Waalwijk. Door een tegentreffer in blessuretijd speelde de ploeg gehuld in het nieuwe, door de Eerste Vrije Statenvergadering geïnspireerde uittenue, met 2-2 gelijk.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek over documentaire Ilang Jawane

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Wouter van der Spoel en Ronny de Groot over hun documentaire Ilang Jawane, een reis tussen verleden en toekomst. De documentaire volgt maker Wouter van der Spoel en zijn zoon Sriyanto op hun reis naar Java.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - TAARTENBAKKER

Voor Yasmina is het bakken van verjaardagscakes de kers op de taart

Yasmina (25) heeft altijd al enorm van bakken gehouden. Hoewel ze dit vroeger deed met behulp van Dr. Oetker pakketten, maakt ze ze nu helemaal zelf. Ze heeft haar eigen bedrijf in Papendrecht, waar ze allerlei soorten baksels maakt en decoreert. Megan is wel benieuwd of taarten decoreren ook voor haar weggelegd is. Het proeven in ieder geval wel.