Dordrecht, Netherlands

Haaswijkweg-West vol blauwe vlaggetjes voor geboorte Xavi

Dolgelukkig zijn Mervin en Melissa met hun tweede kindje, zoon Xavi. Dat mag de hele wereld weten, daarom heeft papa alles aan versieringen uit de kast getrokken. En dus hangt de hele Haaswijkweg-West vol blauwe vlaggetjes en staat de tuin vol opblaasbaby's.
Fokko van der Straaten | 29 januari 2019 17:55 | Aangepast op 29 januari 2019 17:55
"We zijn heel gelukkig", vertelt de trotste vader, die ook bij zijn eeste kindje Lorena flink uitpakte. "Het vindt toch zijn oorsprong bij het Nederlands elftal, het versieren als Nederland speelt. Dat werd ook steeds groter. Bij de vorige geboorte had mijn vriendin me een beetje uitgedaagd, want ja je kan nu niet aankomen met een simpel slingertje."

Na de geboorte van zijn zoon Xavi was Mervin dan ook aan zijn stand verplicht om alles uit de kast te halen. "Ik wil mezelf elke keer weer overtreffen. Dus dit keer heb ik ook nog een baby op het dak geplaatst en de slingers doorgetrokken naar de hele straat. Ik wilde toch nog een tantje bijzetten."

De tuin en straat moeten er dus ook bij de geboorte van Xavi aan geloven. Het duurde alleen wel even voordat alles op zijn plek stond. "De kleine is begin van de middag geboren. In de loop van de middag zijn alle opblaasfiguren opgehaald. De rest van de avond en middenin de nacht hebben we met een team van 14 man de boel hier aan gepakt. De laatste ging om 01:30 uur weg, dus uren werk voor iedereen."

De versiering zal een maand lang vanaf Xavi’s geboorte blijven hangen.

Lees ook

‘Van school gerukt, gedeporteerd en vermoord’: Gedenksteen vertelt pijnlijke geschiedenis

Stichting Joods Overleg en de gemeente Dordrecht hebben donderdag een herinneringstegel aan de Joods...

Studenten kunnen gratis naar festival met Turfy Gang en Bilal Wahib

Alle studenten in onze streek kunnen vanaf komende dinsdag een gratis kaartje bemachtigen voor de tw...

Automobilist (22) onder invloed slaat over de kop

Een 22-jarige Alblasserdammer is in de nacht van woensdag op donderdag met zijn auto over de kop ges...

Auto's botsen op snelweg

Op de A15 van Ridderkerk richting Gorinchem heeft donderdagochtend meer dan een uur file gestaan. Da...

Vincent ‘bevrijdde’ Dordrecht en dat vergat hij nooit meer

Wat is de beste plek om geallieerde tanks neer te zetten? Met die vraag is kapitein Vincent Gray van...

Duurzaamheidskenners opgelet: hier kun je meedoen aan het Klimaatexamen

Wat weet jij over klimaatverandering? In Dordrecht kun je dit jaar op 15 mei in de Duurzaamheidsfabr...