Dordrecht, Netherlands

Hagenaar aangehouden voor twee overvallen in Dordrecht

Een 49-jarige man uit Den Haag is deze week aangehouden voor het plegen van twee gewapende overvallen in Dordrecht. Hij is dinsdag voorgeleid aan de rechter-commissaris.
Vivian Rutte | 14 januari 2021 14:12 | Aangepast op 14 januari 2021 14:12
De eerste overval vond plaats aan de Karel Doormanweg op 25 november rond 20:00 uur, bij een tankstation van Shell. Een medewerker werd met een vuurwapen bedreigd en moest geld uit de kassa overhandigen. Toen hij dat weigerde, ging de overvaller ervandoor op de fiets, zonder buit.

De tweede overval was op het Admiraalsplein bij de Aldi. Dat gebeurde op 4 december rond 19.30 uur. Ook bij deze overval werd een medewerker met een vuurwapen bedreigd. Ditmaal lukte het de overvaller wel om geld uit de kassa mee te nemen.

De rechercheurs van het overvallenteam stelden een onderzoek in naar de twee zaken. Zij kwamen vorige week de 49-jarige Hagenaar op het spoor. Het arrestatieteam heeft hem vervolgens aangehouden.

Meest gelezen

Ravage nadat bestuurder tegen boom klapt langs Provincialeweg

Joram Niese | Redactie Streek 56 | 15 mei 2025 16:58

Lees ook

Cocky ontmoet man die ooit haar leven redde: 'Je weet niet zo goed wat je moet zeggen'

Als de 14-jarige Ton in mei 1961 een meisje kopje onder ziet gaan in het Wantij twijfelt hij geen mo...

Na bijna een maand zonder fatsoenlijke bui, is de eerste regen onderweg

Droog, droger, droogst. Het is bijna een maand geleden dat in onze regio de laatste serieuze regenbu...

Tegels eruit, planten erin: deze straat pakt wateroverlast aan

Bewoners van de Dordtse Eemkerkstraat kampen regelmatig met wateroverlast. Woningcorporatie Trivire...

Man (24) met vuurwapen gepakt nadat agent waarschuwingsschot lost

Een 24-jarige Dordtenaar met een vuurwapen is aangehouden na een korte achtervolging in Rotterdam. D...

Sliedrecht groeiend aantal inwoners met WMO: vorig jaar 1 op de 10

In Sliedrecht ontvangt 1 op de 10 inwoners een vorm van hulp vanuit de Wet Gemeenschappelijke Onder...

Groot tunnelonderzoek: kan veiligheid en bereikbaarheid beter?

Hoe ervaar jij fiets- en voetgangerstunnels in Dordrecht? De gemeente wil graag weten of er iets aan...