gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Halve van Hercules editie 39

De Halve van Hercules wordt voor de 39e keer gelopen en is dus allesbehalve nieuw. Wel nieuw is dat het nu onderdeel is van het Univé Grote Rivieren Loopcircuit.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Maarten Vogelezang, woordvoerder van de organisatie, verwacht daarmee aanmerkelijk meer deelnemers dan vorig jaar. Hij mikt op 250 lopers, maar heeft nog geen zicht op het aantal wedstrijdlopers.

Voor het Grote Rivieren Loopcircuit is de halve marathon wel een lange afstand. Tot nu toe is de Tien Engelse Mijlen van Papendrecht de langste loop.

Op zaterdag 14 maart om 11.30 uur wordt gestart voor ruim 21 kilometer langs het Wantij en door de Biesbosch. Start en finish zijn aan het Halmaheiraplein.

Naast de Halve van Hercules zijn er ook nog andere prestatielopen, nl. vijf en tien kilometer en, zoals gebruikelijk wedstrijden voor de jeugd. Alle inlichtingen over het programma zijn te vinden op www.avthyphoon.nl/loopcircuit.

Lees ook

archieffotopolitie

Deel woning dicht na vondst hennepkwekerij

Een deel van een huis in Hendrik-Ido-Ambacht is op last van de burgemeester gesloten. Het gaat om een gedeelte van een huis aan de P.C. Hooftsingel dat werd verhuurd, zo maakt de gemeente maandag bekend.

pcpbredagooglemaps

Extreem geweld op het voetbalveld: 2 weken cel en taakstraf geëist

Een gebroken oogkas, een gebroken jukbeen en een hersenschudding: een thuiswedstrijd bij voetbalclub PCP in Breda eindigde begin 2024 in extreem geweld. Het slachtoffer lag op de grond en werd tegen zijn hoofd geschopt. Tegen twee spelers van tegenstander SSW Dordrecht is dinsdag twee weken cel en 140 uur taakstraf geëist. Niet duidelijk is wat ze precies deden.

spuiboulevard

Snoeiwerk leidt tot tijdelijke omleiding

De gemeente Dordrecht snoeit komende week de wilgen langs het water aan de Spuiboulevard. Daarom wordt de weg van maandag 27 tot en met vrijdag 31 juli in één rijrichting tijdelijk afgesloten.

pw20260801_WAL5363

FC Dordrecht klaar voor competitiestart: 'Play-offs zeker haalbaar’

Na zeven weken voorbereiding begint FC Dordrecht vrijdagavond de competitie in eigen huis. Aan de Krommedijk ontvangt de ploeg van de nieuwbakken hoofdtrainer Paul Nuijten Jong Ajax, uitgerekend de ploeg die de Brabander het laatste deel van vorig seizoen coachte.

danielvanvianenyannickverhoeven

Van jeugdspeler tot tegenstander: Van Vianen voor heel even terug aan Krommedijk

Na elf jaar nam Daniël van Vianen deze zomer afscheid van FC Dordrecht. Met een overstap naar Excelsior gaat de middenvelder Eredivisievoetbal spelen. In een oefenduel tussen FC Dordrecht en de club uit Rotterdam-Kralingen keerde de middenvelder voor heel even terug aan de Krommedijk. “Apart om hier tegen FC Dordrecht te spelen.”

tempFileForShare_20260725-123127

Beschonken bestuurder slingert met 40 kilometer per uur over A16

Een man is enkele nachten terug aangehouden omdat hij met een slakkengang over de A16 reed, meermaals tegen de vangrail botste en in de berm tot stilstand kwam. Niet geheel verrassend: de bestuurder was onder invloed van alcohol.