Dordrecht, Netherlands

Handhavers mishandeld op Kerstmarkt

Een ruzie bij een café op de Groenmarkt was vrijdagavond aanleiding voor de mishandeling van twee vrouwelijke handhavers, die de ruziemakers aanspraken.
Gert van der Steen | 16 december 2019 11:25 | Aangepast op 16 december 2019 11:25
Twee daarvan keerden zich tegen de handhavers en sloegen hen verschillende keren tegen het hoofd. De politie kon de twee verdachten aanhouden. Het waren beide Dordtenaren, een man van 36 en een vrouw van 37.


De handhavers keerden terug naar hun eigen bureau, maar bleken toch dusdanig te zijn geraakt dat ze met hoofdpijnklachten naar het ziekenhuis zijn gebracht.

Lees ook

Einde WK darts voor Plaisier: gemiste wedstrijdpijlen doen hem de das om

Darter Wesley Plaisier is er niet in geslaagd de vierde ronde te bereiken van het WK in Londen. De 3...

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...