Dordrecht, Netherlands

Handhavers mishandeld op Kerstmarkt

Een ruzie bij een café op de Groenmarkt was vrijdagavond aanleiding voor de mishandeling van twee vrouwelijke handhavers, die de ruziemakers aanspraken.
Gert van der Steen | 16 december 2019 11:25 | Aangepast op 16 december 2019 11:25
Twee daarvan keerden zich tegen de handhavers en sloegen hen verschillende keren tegen het hoofd. De politie kon de twee verdachten aanhouden. Het waren beide Dordtenaren, een man van 36 en een vrouw van 37.


De handhavers keerden terug naar hun eigen bureau, maar bleken toch dusdanig te zijn geraakt dat ze met hoofdpijnklachten naar het ziekenhuis zijn gebracht.

Lees ook

Uitstekende tweede helft bezorgt FC Dordrecht zege bij Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een 1-2 zege geboekt bij Vitesse. In de Gelredome herstelde de ploeg...

Laatste moestuin in PFAS-pilot aangepakt, maar zorgen blijven

Na de moestuinen in Sliedrecht en Papendrecht wordt momenteel de grond van Tuindersvereniging Winger...

37 locaties door gemeente Dordrecht nader onderzocht op PFAS

De gemeente Dordrecht gaat dit jaar 37 locaties laten onderzoeken waar mogelijk PFAS in de bodem aan...

Minima kunnen in deze zeven gemeenten gratis met het ov dit jaar

Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht bieden inwoners met een laag inkomen een gratis ov-chipkaart aan v...

Loftrompet voor Ed: een gemeentepenning als kroon op vrijwilligerswerk

Een bijzonder moment voor Sliedrechter Ed Grootveld (64). Donderdagavond vertrekt de trompettist nie...

Twee Dordtenaren opgepakt in onderzoek naar reeks explosies Baarn

Twee Dordtenaren worden verdacht van betrokkenheid bij een poging tot brandstichting in Baarn. Ze zi...