gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Handhaving Support is nieuwe Toezicht

Detacheringsbureau ‘Handhaving Support’ neemt de taken van Toezicht over. Het contract is vandaag getekend. Nu kijken ze nog mee. In oktober gaan ze helemaal zelf aan het werk.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Belangrijkste taak van het particuliere bedrijf wordt bestrijden van overlast. De handhavers hebben dezelfde bevoegdheden als de toezichthouders die nu nog door de stad lopen, maar zijn niet meer in dienst van de gemeente. Ook oud-medewerkers van Toezicht die overstappen, zijn dan geen ambtenaar meer. De gemeente blijft opdrachtgever en bepaalt de prioriteiten.


Handhaving Support kwam als beste uit de bus na een aanbestedingsprocedure. Het bedrijf zou flexibel zijn en veel ervaring hebben.


Dordrecht is niet de enige gemeente waar handhavingstaken worden afgestoten aan een marktpartij. In enkele tientallen gemeenten gebeurt dat al.


De nieuwe handhavers kijken vanaf vandaag mee bij Toezicht. Per 1 oktober worden de werkzaamheden overgenomen.

Lees ook

yv20260916A1C00377

Oplossing voor blessureleed onder keepers: FC Dordrecht haalt ervaren doelman

FC Dordrecht voegt per direct een nieuwe doelman toe aan de selectie. Yanick van Osch, oud-doelman van onder meer Fortuna Sittard, SC Cambuur en RKC Waalwijk, tekent een contract aan de Krommedijk tot medio 2027.

vlaggen sliedrecht camera

Gemeente over verkrachtingszaak: camera’s geen oplossing

Extra toezicht met beveiligingscamera’s in Sliedrecht gaat zedenmisdrijven niet voorkomen. Dat antwoordt het gemeentebestuur op vragen van politie partij Slydregt.NU. Aanleiding voor de vragen is de zaak rond een 18-jarige inwoonster van het dorp, die slachtoffer werd van een groepsverkrachting.

Nieuw project (1)

Burgemeester geschokt door ernstige verkrachtingszaak: ‘Zeer heftige, traumatische ervaring’

De ernstige zedenzaak in Sliedrecht die eerder deze week aan het licht kwam, maakt volgens burgemeester Jan de Vries veel los in het dorp. “De berichtgeving heeft mij geschokt”, zegt hij in een reactie.

collegepapendrecht

Papendrecht heeft weer compleet (tijdelijk) college met aanstelling twee wethouders

Steven van Die en Kees van der Duijn Schouten zijn donderdagavond aangesteld als tijdelijke wethouders in de gemeente Papendrecht. Hiermee is het college voorlopig weer compleet, in afwachting op een definitieve invulling van de wethoudersposten.

foto pandsluiting daf vrachtwagendealer

Vrachtwagendealer per direct dicht vanwege ‘acuut veiligheidsbelang’

Een vrachtwagendealer op een Dordts industrieterrein is op advies van de politie met spoed gesloten. Volgens de gemeente is “een acuut veiligheidsbelang” daar de reden van.

Web TV 75 jaar

Voor een kwartje kijken naar Dappere Dodo: 75 jaar televisie in Nederland

Op 2 oktober 1951 ging de Nederlandse televisie officieel van start. Een televisie stond lang niet in iedere huiskamer. Wie wilde kijken, moest soms naar de buren of het café in de buurt.