Dordrecht, Netherlands

Handhavingsteam pakt overlast aan

Het Handhavingsteam gaat langs bij personen die voor overlast zorgen. Sommige inwoners kunnen een burgemeestersbrief ontvangen. Dat zegt burgemeester Kolff op Twitter.
Vera Willers | 1 november 2017 15:09 | Aangepast op 1 november 2017 15:09
Het Handhavingsteam is er om mensen aan te spreken op hun gedrag. "Mensen die bijvoorbeeld bij Jeugdzorg of een andere instelling zitten, die voor overlast zorgen, kunnen een bezoekje verwachten", zegt Christien ter Linde, woordvoerder van de burgemeester. "Het is natuurlijk vrij intimiderend als er een heel team aan je deur staat, maar daarmee willen we al proberen om die mensen bewust te maken van hun acties." 
De overlast is niet toegenomen. "Dit is enkel een nieuwe brief van een nieuwe burgemeester, want hij wil dit ook een beetje onder de aandacht brengen", zegt Ter Linde.



Lees ook

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...