gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Hans de Zeeuw: ‘Supertrots om algemeen directeur van FC Dordrecht te zijn’

bef75d49e337028970f9425f93f41d33

In de eerste aflevering van De Plucheplakkers van het kalenderjaar 2024 ontvangen Arco Bomgaars (AD/De Dordtenaar), Corrado Francke (RTV Dordrecht) en Sjoerd de Vos (Rijnmond) niemand minder dan de algemeen directeur van FC Dordrecht: Hans de Zeeuw. Hij neemt een uur de tijd om allerlei zaken rondom de club te bespreken.

Redactie RTV Dordrecht |  | Aangepast op
Zo wordt de financiële situatie van De Schapenkoppen uitgebreid besproken. De Zeeuw kondigt aan dat FC Dordrecht rode cijfers zal publiceren in het komende jaarverslag, maar hij legt in de podcast uit waarom. Ook gaat hij dieper in op het overnamedossier van de club. De Turkse investeerder Baris Hocagolu krijgt geen meerderheidsaandeel, omdat de KNVB daar een stokje voor steekt. De Zeeuw hoopt binnenkort een oplossing hiervoor te melden. Verder komt het stadiondossier aan bod. De Krommedijk kan al jaren een opknapbeurt gebruiken en daarin wil De Zeeuw slagen maken.

Niet dat De Zeeuw daar diep op wil ingaan, maar hij blikt kort terug op zijn beginperiode als algemeen directeur van FC Dordrecht. De situatie is flink veranderd, zo vertelt hij in De Plucheplakkers. En dat geeft hem een ‘supertrots’ gevoel.

Maar De Plucheplakkers nemen ook het sportieve plaatje door. Met de komst van Dylan Mbayo (KV Kortrijk) en Léo Seydoux (Westerlo) is de selectie van FC Dordrecht rond. Een handvol spelers mag daarom op zoek naar een nieuwe club. Zo is Malhory Noc alweer vertrokken. De Zeeuw kondigt trouwens aan dat FC Dordrecht voor de nacompetitie gaat. Dat belooft wat!

Tot slot wordt ook de actualiteit besproken. Want de podcast begint eigenlijk met het meest smeuïge nieuws van de afgelopen dagen: Leon Vlemmings, innovatiemanager van FC Dordrecht, wimpelde een aanbod van de Turkse topclub Besiktas af. De Zeeuw geeft nader tekst en uitleg over het besluit van Vlemmings. Hij wijdt trouwens ook uit over het trainingskamp in Spanje, waar volgens De Zeeuw vals zou zijn gespeeld bij de quiz. Oh ja, ook het komende thuisduel met Helmond Sport passeert de revue.

Dat en meer hoor je allemaal in een klein uurtje van De Plucheplakkers. Veel luisterplezier!

Lees ook

Nieuw project (1)

Eén verdachte verkrachtingszaak langer vast, ander geschorst

Eén van de twee verdachten uit Sliedrecht die afgelopen woensdag werd aangehouden in een zaak rond een groepsverkrachting in het dorp, blijft langer vastzitten. De andere verdachte (19) is geschorst, meldt het Openbaar Ministerie (OM).

8ce6ac14ee8bfba0a2e6f3655d7c5620

Zondag op TV Dordrecht: Documentaire de Queeste

Wat komt erbij kijken als je een hele industrie wil veranderen? In documentaire ‘de Queeste’ volgen makers Bert den Boer en Kees van Berchum drie agrariërs in hun worsteling om de transitie te maken naar duurzame landbouw, deze zondag vanaf 12:00 uur te zien op TV Dordrecht.

De Plucheplakkers

Pluim voor FC Dordrecht, driepunter tegen Almere City smaakt naar meer

FC Dordrecht boekte na een reeks van vijf nederlagen op rij eindelijk weer een zege en koos daarvoor uitgerekend runner-up Almere City FC als lijdend voorwerp. Reden genoeg voor de podcasters van De Plucheplakkers om complimenten uit te delen aan de Krommedijkclub.

IMG_8044

‘Spannend, maar ook heel leuk’: Dordrecht heeft een nieuwe kinderburgemeester

Oguzhan Batasun (11) is de nieuwe kinderburgemeester van Dordrecht. Hij werd dinsdag officieel geïnstalleerd en volgt Isabeth van Heusden op.

foto geboorteboom

Geboorteboompje als groen alternatief voor vertrouwde knuffel Ertje

Ouders in Papendrecht die aangifte doen van de geboorte van hun kindje hebben vanaf deze maand iets te kiezen. Naast de vertrouwde knuffel Ertje kunnen zij ook een geboorteboompje mee naar huis nemen. Het boompje is bedoeld als duurzaam aandenken aan de geboorte en moet tegelijkertijd bijdragen aan een groener dorp.

plucheplakkers

Eerste periode zit erop: De Plucheplakkers kritisch op zwak FC Dordrecht

In aflevering 131 maken de Plucheplakkers Wouter Bos (GPR Sportradio), Corrado Francke (RTV Dordrecht) en Arco Bomgaars (AD De Dordtenaar) de balans op aan het einde van de eerste periode voor FC Dordrecht dit seizoen. Heel vrolijk is die balans niet, want de Krommedijkclub staat voorlaatste.