gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Hans de Zeeuw: ‘Supertrots om algemeen directeur van FC Dordrecht te zijn’

bef75d49e337028970f9425f93f41d33

In de eerste aflevering van De Plucheplakkers van het kalenderjaar 2024 ontvangen Arco Bomgaars (AD/De Dordtenaar), Corrado Francke (RTV Dordrecht) en Sjoerd de Vos (Rijnmond) niemand minder dan de algemeen directeur van FC Dordrecht: Hans de Zeeuw. Hij neemt een uur de tijd om allerlei zaken rondom de club te bespreken.

Redactie RTV Dordrecht |  | Aangepast op
Zo wordt de financiële situatie van De Schapenkoppen uitgebreid besproken. De Zeeuw kondigt aan dat FC Dordrecht rode cijfers zal publiceren in het komende jaarverslag, maar hij legt in de podcast uit waarom. Ook gaat hij dieper in op het overnamedossier van de club. De Turkse investeerder Baris Hocagolu krijgt geen meerderheidsaandeel, omdat de KNVB daar een stokje voor steekt. De Zeeuw hoopt binnenkort een oplossing hiervoor te melden. Verder komt het stadiondossier aan bod. De Krommedijk kan al jaren een opknapbeurt gebruiken en daarin wil De Zeeuw slagen maken.

Niet dat De Zeeuw daar diep op wil ingaan, maar hij blikt kort terug op zijn beginperiode als algemeen directeur van FC Dordrecht. De situatie is flink veranderd, zo vertelt hij in De Plucheplakkers. En dat geeft hem een ‘supertrots’ gevoel.

Maar De Plucheplakkers nemen ook het sportieve plaatje door. Met de komst van Dylan Mbayo (KV Kortrijk) en Léo Seydoux (Westerlo) is de selectie van FC Dordrecht rond. Een handvol spelers mag daarom op zoek naar een nieuwe club. Zo is Malhory Noc alweer vertrokken. De Zeeuw kondigt trouwens aan dat FC Dordrecht voor de nacompetitie gaat. Dat belooft wat!

Tot slot wordt ook de actualiteit besproken. Want de podcast begint eigenlijk met het meest smeuïge nieuws van de afgelopen dagen: Leon Vlemmings, innovatiemanager van FC Dordrecht, wimpelde een aanbod van de Turkse topclub Besiktas af. De Zeeuw geeft nader tekst en uitleg over het besluit van Vlemmings. Hij wijdt trouwens ook uit over het trainingskamp in Spanje, waar volgens De Zeeuw vals zou zijn gespeeld bij de quiz. Oh ja, ook het komende thuisduel met Helmond Sport passeert de revue.

Dat en meer hoor je allemaal in een klein uurtje van De Plucheplakkers. Veel luisterplezier!

Lees ook

FOTO2 WEBSITE

In dit huis leer je wat je moet doen als er brand uitbreekt

Wat moet je doen als er brand uitbreekt in je eigen huis? In Ridderkerk heeft de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond een zogeheten 'belevingswoning' gecreëerd. Verschillende situaties worden nagebootst, met als doel: mensen bewust maken.

yv20261024A1C01692

Wisselvalligheid in het kwadraat bij FC Dordrecht: ‘Stukje discipline wat we missen’

Jantje lacht, jantje huilt aan de Krommedijk. Als FC Dordrecht dit seizoen een sprankje hoop toont, eindigt het volgende duel vrijwel telkens in een deceptie. Zo ook zaterdag tegen VVV-Venlo: 2-4.

OPMA fatbikes

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: Hoe denkt Dordrecht over een fatbikeverbod?

Hoe denkt de Dordtenaar over een fatbikeverbod? In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad spreekt presentator Ad van den Herik de bezoekers van de markt in de Dordtse binnenstad over dit onderwerp. "De fatbike moet worden afgepakt."

ouwejonges

'Ouwe Jonges' zijn weer terug

Aan de stamtafel van RTV Dordrecht wordt zondagmiddag in sneltreinvaart het nieuws van de afgelopen zomer besproken. Ron van de Rhee, Ad van den Herik en Thijs Blom waren er een paar maandjes tussenuit, maar pakken hun maandelijkse terugblik weer op met serieuze beschouwingen en een knipoog.

foto drechttunnel a15

wegen

Verbreding A15 blijft in de ijskast, renovatie van deze tunnels gaat door

De geplande renovaties van de Noordtunnel en Drechttunnel kunnen gewoon doorgaan. Dat blijkt uit de nieuwe prioriteitenlijst van het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat. Slecht nieuws is er voor filerijders op de A15 tussen Papendrecht en Gorinchem: dat stuk snelweg wordt voorlopig niet verbreed.

fotovandriel

Man (56) aangehouden voor online bedreigen burgemeester

Er is opnieuw een man aangehouden voor het online bedreigen van de Papendrechtse burgemeester Margreet van Driel. Hij moet een boete van 1300 euro betalen.