gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Hans de Zeeuw: ‘Supertrots om algemeen directeur van FC Dordrecht te zijn’

bef75d49e337028970f9425f93f41d33

In de eerste aflevering van De Plucheplakkers van het kalenderjaar 2024 ontvangen Arco Bomgaars (AD/De Dordtenaar), Corrado Francke (RTV Dordrecht) en Sjoerd de Vos (Rijnmond) niemand minder dan de algemeen directeur van FC Dordrecht: Hans de Zeeuw. Hij neemt een uur de tijd om allerlei zaken rondom de club te bespreken.

Redactie RTV Dordrecht |  | Aangepast op
Zo wordt de financiële situatie van De Schapenkoppen uitgebreid besproken. De Zeeuw kondigt aan dat FC Dordrecht rode cijfers zal publiceren in het komende jaarverslag, maar hij legt in de podcast uit waarom. Ook gaat hij dieper in op het overnamedossier van de club. De Turkse investeerder Baris Hocagolu krijgt geen meerderheidsaandeel, omdat de KNVB daar een stokje voor steekt. De Zeeuw hoopt binnenkort een oplossing hiervoor te melden. Verder komt het stadiondossier aan bod. De Krommedijk kan al jaren een opknapbeurt gebruiken en daarin wil De Zeeuw slagen maken.

Niet dat De Zeeuw daar diep op wil ingaan, maar hij blikt kort terug op zijn beginperiode als algemeen directeur van FC Dordrecht. De situatie is flink veranderd, zo vertelt hij in De Plucheplakkers. En dat geeft hem een ‘supertrots’ gevoel.

Maar De Plucheplakkers nemen ook het sportieve plaatje door. Met de komst van Dylan Mbayo (KV Kortrijk) en Léo Seydoux (Westerlo) is de selectie van FC Dordrecht rond. Een handvol spelers mag daarom op zoek naar een nieuwe club. Zo is Malhory Noc alweer vertrokken. De Zeeuw kondigt trouwens aan dat FC Dordrecht voor de nacompetitie gaat. Dat belooft wat!

Tot slot wordt ook de actualiteit besproken. Want de podcast begint eigenlijk met het meest smeuïge nieuws van de afgelopen dagen: Leon Vlemmings, innovatiemanager van FC Dordrecht, wimpelde een aanbod van de Turkse topclub Besiktas af. De Zeeuw geeft nader tekst en uitleg over het besluit van Vlemmings. Hij wijdt trouwens ook uit over het trainingskamp in Spanje, waar volgens De Zeeuw vals zou zijn gespeeld bij de quiz. Oh ja, ook het komende thuisduel met Helmond Sport passeert de revue.

Dat en meer hoor je allemaal in een klein uurtje van De Plucheplakkers. Veel luisterplezier!

Lees ook

brand in vrachtwagen

Vlammen uit dashboard van vrachtwagen

Lichte paniek in de cabine van een vrachtwagen: dinsdagavond komen er plots vlammen uit het dashboard van een vrachtwagen op de Merwedestraat in Dordrecht. De brandweer is er snel bij.

Sem Valk

FC Dordrecht raakt aanvoerder Valk kwijt aan eredivisionist Telstar

De aanvoerder van FC Dordrecht Sem Valk maakt de overstap naar Telstar. In Velsen-Zuid tekent de verdediger een contract tot medio 2029. De verdediger speelde 71 wedstrijden voor de Schapekoppen, waarin hij vier keer trefzeker was. “Ik ga jullie enorm missen.”

nk2026080820260808-LucasRoman-NKS07827

FC Dordrecht nieuw hoofdstuk in carrière van Argentijnse buitenspeler Román

Het ging al even rond, maar is nu bevestigd: Lucas Román is de nieuwste aanwinst van FC Dordrecht. De 22-jarige Argentijn tekent voor één jaar, plus een optie voor nog een seizoen.

Noordtunnel foto

Let op: Noordtunnel komend weekend afgesloten

De Noordtunnel in de A15 gaat voor een lange nacht dicht. Hiermee klinkt het startschot van de voorbereidingen van de renovatie van de tunnel. Je kunt van zaterdag 29 augustus 21.00 uur ‘s avonds tot zondagochtend 30 augustus 11.00 uur de tunnel niet gebruiken.

fotopolitiea15

Man onder invloed van drank en drugs rijdt met 246 km/u op snelweg

Een 40-jarige Rotterdammer heeft met een snelheid van 246 kilometer per uur over de A15 gereden. Dat bleef niet ongezien bij de politie en wat bleek: de man was onder invloed van drank en drugs. Hij is aangehouden.

2608116585

Bestuurder rijdt van dijk en belandt in rivier, hulpdiensten groots uitgerukt

Een automobilist is dinsdagavond in de Lek beland bij het dorpje Waal, in de gemeente Molenlanden. De bestuurder kon op eigen kracht uit het voertuig komen en raakte niet gewond.