Dordrecht, Netherlands

Hans de Zeeuw: “We zijn genaaid”

In een interview bij Studio De Witt stelde Hans de Zeeuw, algemeen directeur van FC Dordrecht, afgelopen zaterdag, dat hij zich bedrogen voelt door de Dordtse politiek. Het gesprek ging over de gang van zaken bij de afwijzing van het plan voor een nieuw stadion voor FC Dordrecht.
Gert van der Steen | 18 november 2019 14:30 | Aangepast op 18 november 2019 14:30
De Zeeuw vertelt dat in een vergadering in april met het voltallige college (minus Peter Heijkoop) is gesproken over het toen voorliggende plan. Het commentaar daarop, met name over meer ruimte voor maatschappelijke doelen, is daarna verwerkt. Daarbij is volgens De Zeeuw wel degelijk een garantie voor dat laatste deel (dus niet voor de BSO) aan de orde geweest.

Er zou nooit zijn uitgesproken dat een bankgarantie volstrekt niet mogelijk zou zijn.

Hij ziet de afwijzing dan ook als een afrekening van de ‘traditionele partijen’ met wethouder Sleeking en Beter voor Dordt.

Gastheer Ben Corino betrok ook Margret Stolk, voorvrouw van de Verenigde Senioren Partij, bij het gesprek. De VSP heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college van B&W om de exacte gang van zaken rond dit dossier te achterhalen.

Meest gelezen

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

Redactie Streekomroep | 12 dec 2025 12:08

112-nieuws: vrouw loopt water in en speuren naar fietslampje in sloot

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 10 dec 2025 14:30

Lees ook

Dit gebouw met 51 appartementen wordt gebouwd voor senioren en er zijn al 800 aanmeldingen

Al ruim drie jaar geleden werd het aangekondigd, maar nu is de verkoop van een nieuw appartementenco...

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Een explosief heeft een raam van een apotheek in Dordrecht vernield. Volgens de politie gebeurde dat...

1880 nieuwbouwhuizen en duidelijkheid voor scholen en sportverenigingen: dit is het plan voor Sliedrecht-Noord

Na een tijd van schetsen en ideeën, is het plan voor Sliedrecht-Noord letterlijk tastbaar geworden. ...

Taakstraf voor man die tientallen kilo's vuurwerk opsloeg

Een 30-jarige man uit Ridderkerk heeft een taakstraf van 180 uur opgelegd gekregen voor het opslaan ...

Inwoners Kinderdijk koploper in kerstkaarten versturen

Een kerstkaart versturen is voor de één een jaarlijkse traditie, maar voor de ander eentje uit lang ...

Indrukwekkend superjacht op wielen naar volgende bestemming

Het duurt nog een jaar of twee voordat superjacht Y729 kan varen, maar de plaatjes van de immense bo...