Dordrecht, Netherlands

Hans Dulfer vanavond in Dordrecht

De beroemde saxofonist Hans Dulfer viert dit jaar zijn 75e verjaardag met de tour ‘route 75’. Vanavond treedt hij op in Bibelot.
Jan Bouwens | 19 juni 2015 11:56 | Aangepast op 19 juni 2015 11:56
De Amsterdammer, die inmiddels al 60 jaar in het vak zit, is niet van het podium af te slaan. Hij is één van Nederlands bekendste jazz musici, en natuurlijk ‘de vader van’.

Dulfer beleefde zijn grootste successen in de jaren negentig door zijn baanbrekende album ‘Big Boy’. Na zijn hit ‘Mickey Mouth’ werd hij  beroemd in Japan. In Nederland heeft hij een sterstatus verkregen door de Gouden Plaat voor zijn single ‘Hyberbeat’.

Het concert begint vanavond om 21:00 uur in Bibelot op de Noordendijk. 

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Zonder auto tóch door de milieustraat dankzij Conny: ‘Ik ben intens blij’

De Dordtse milieustraat is toegankelijk gemaakt voor bewoners zónder auto. En dat allemaal dankzij e...

Watertoren krijgt cultureel café: ‘Dit is een hele toffe locatie’

De watertoren van Zwijndrecht zal vanaf komend najaar publiek toegankelijk worden, met de mogelijkhe...

Leren lezen met Aap, Noot, Mies? 'Ik moest vaak nablijven!'

Een nieuwe tentoonstelling in het Nationaal Onderwijsmuseum plaatst Cornelis Jetses in de schijnwerp...

Buurman schiet te hulp bij beginnende woningbrand

Bij een huis in Ridderkerk heeft maandagmiddag korte tijd brand gewoed. De bewoners waren op dat mom...

Dagenlang geen treinverkeer op MerwedeLingelijn

Op de MerwedeLingelijn tussen Dordrecht en Geldermalsen rijden van woensdag 23 juli tot en met zonda...

Meer cruises op komst, maar: ‘We zijn niet alleen een parkeerplaats voor de molens’

De gemeente Dordrecht gaat in zee met cruiseschipmaatschappij Viking om meer riviercruiseschepen naa...