Dordrecht, Netherlands

Hans Dulfer vanavond in Dordrecht

De beroemde saxofonist Hans Dulfer viert dit jaar zijn 75e verjaardag met de tour ‘route 75’. Vanavond treedt hij op in Bibelot.
Jan Bouwens | 19 juni 2015 11:56 | Aangepast op 19 juni 2015 11:56
De Amsterdammer, die inmiddels al 60 jaar in het vak zit, is niet van het podium af te slaan. Hij is één van Nederlands bekendste jazz musici, en natuurlijk ‘de vader van’.

Dulfer beleefde zijn grootste successen in de jaren negentig door zijn baanbrekende album ‘Big Boy’. Na zijn hit ‘Mickey Mouth’ werd hij  beroemd in Japan. In Nederland heeft hij een sterstatus verkregen door de Gouden Plaat voor zijn single ‘Hyberbeat’.

Het concert begint vanavond om 21:00 uur in Bibelot op de Noordendijk. 

Lees ook

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...

Minder toeristenverkeer door komst transferium: 'Inwoner mag blij zijn'

Bezoekers van het Werelderfgoed Kinderdijk kunnen vanaf nu hun auto kwijt op het nieuwe transferium....

Drie duels in zeven dagen: De Plucheplakkers over vol programma FC Dordrecht

Voor de dertigste keer dit seizoen komen de Plucheplakkers bijeen voor een nieuwe aflevering. Daarin...

Burgemeester sluit woning na vondst drugs en tienduizenden euro's cash

In een woning aan de Uranusstraat in Zwijndrecht is een handelshoeveelheid van 100,89 kilo hasj en t...

Een zegen of niet meer van deze tijd? Discussie om zondagsrust in deze gemeente

Ondernemers mogen zelf beslissen of zij op zondag de deuren openen. Dat vindt het merendeel van de a...