Dordrecht, Netherlands

Hard werken door het mooie weer

In het buitengebied wordt er deze dagen hard gewerkt. Het mooie weer is een zegen voor de boeren die hun oogst nog moeten binnenhalen.
Petra Scheurwater | 19 oktober 2017 16:12 | Aangepast op 19 oktober 2017 16:12
Piet van der Eijk werkt deze dagen, samen met zijn zoons en medewerker, zo'n 16 uur per dag. "Het was was spannend, want in september heeft het heel veel geregend. Maar dankzij dit fantastische weer zijn we nu al een week achter elkaar bezig met rooien."

Het harde werken in het familiebedrijf wordt beloond, er komt ongeveer 70.000 kilogram aardappels uit een hectare grond. Op de akkers worden agria's verbouwd, dat zijn aardappels die worden verwerkt tot verse friet.

Lees ook

Auto belandt tegen stoplicht na aanrijding met vuilniswagen

Op de Mijlweg in Dordrecht is woensdagochtend een personenauto tegen een verkeerslicht geknald. De w...

Milana en Fabiënne gaan in de vakantie naar de Zomerschool: 'We zijn nu al beste vriendinnen'

De meeste basisschoolleerlingen genieten nog van twee weken zomervakantie, maar op het terrein van b...

Zorg Dubbelmonde sterk verbeterd, nog wel hoge werkdruk en ongeordende dossiers

De zorg bij woonzorgcentrum Dubbelmonde is er sterk op vooruit gegaan, blijkt na onderzoek van de In...

Voorbereidende werkzaamheden renovatie Papendrechtsebrug starten bijna

De grootschalige renovatie van de Papendrechtsebrug begint over elf maanden, maar de voorbereidende ...

Petra's vader kwam om in Nederlands-Indië: 'Hij liet zijn leven voor vrijheid en veiligheid’

Sliedrecht hield dit jaar op 15 augustus voor het eerst een herdenking voor de slachtoffers in voorm...

Let op: N3 ook deze week aantal nachten dicht

Automobilisten die maandag- en dinsdagavond de weg op gaan, moeten rekening houden met een afsluitin...