Dordrecht, Netherlands

Harde kritiek scheidend raadslid

"De Dordtse politiek is inefficiënt en wordt gedomineerd door partijpolitiek en wantrouwen. Van samenwerking met de oppositie is nauwelijks sprake." Harde kritiek van scheidend raadslid Helly Buursma van Beter voor Dordt.
arjan Verwoerd | 20 juni 2015 14:06 | Aangepast op 20 juni 2015 14:06
Zij deed de uitspraken zaterdag in het Drechtstad FM-programma Studio De Witt.

Buursma heeft ruim een jaar in de Dordtse gemeenteraad gezeten, maar raakte gedesillusioneerd. "Als ik kijk naar mijn werk als juridisch adviseur, dan moet ik zaken van alle kanten bekijken, met iedereen praten en dan een advies uitbrengen. Helaas werkt het in de politiek niet zo." 

Buursma klaagde ook over de grote hoeveelheid informatie die over raadsleden wordt uitgestort. "Ik kan het werk ook niet meer combineren met mijn baan, die ook veel van mij vraagt."

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Ambacht legt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stil

In Hendrik-Ido-Ambacht wordt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stilgelegd. De gemee...

De Stemming in Dordrecht: ‘De zorg, dat is een catastrofe'

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Man die dreigt met mes te komen, mag ziekenhuis voorlopig niet in

Een 47-jarige man, die telefonisch een doodsbedreiging zou hebben geuit naar personeel van het Alber...

Gevangene overleden na brand in cel

Bij een brand in een gevangeniscel in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag iemand om het ...

Nieuw plan voor weren vervuilend transport, maar opnieuw veel kritiek

GroenLinks doet opnieuw een poging om een emissievrije zone voor stadslogistiek in de binnenstad van...

De Stemming in Alblasserdam: ‘Wonen is nu natuurlijk wel een probleem’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...