gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Harde maatregelen FC Dordrecht na rampzalige wedstrijd in Utrecht

De technische staf van FC Dordrecht neemt harde maatregelen na de 6-1 nederlaag tegen FC Utrecht. Verdediger Marvin Peersman, die een rode kaart incasseerde, is gedegradeerd naar het tweede elftal en Funs Ojo is teamcaptain af.

Jan Bouwens |  | Aangepast op
De voor Dordt toch al dramatische wedstrijd werd verergerd door de rode kaart van Marvin Peersman na zijn aanval op Rubio Rubin. Het schikkingsvoorstel van de KNVB in de vorm van vijf wedstrijden schorsing heeft Peersmanj meteen geaccepteerd. Een herhaling van zetten; Eerder dit seizoen werd de Belgische verdediger na een rode kaart tegen Feyenoord drie wedstrijden geschorst.

Josimar Lima mocht in Utrecht de aanvoerdersband overnemen van Funs Ojo. Maar ook hij is komend weekend niet inzetbaar voor Dordrecht-trainer Ernie Brandts. Hij liep in de Galgenwaard tegen twee gele kaarten aan en is daarom voor één wedstrijd geschorst. Dordrecht gaat komende zondag op bezoek bij PSV. Het is een duel tussen de koploper en de hekkensluiter van de Eredivisie. Waarbij waarschijnlijk Jeffry Fortes de Schapenkoppen zal aanvoeren.

Lees ook

yv20261009A1C03615

FC Dordrecht in eigen huis hard onderuit tegen FC Emmen

FC Dordrecht heeft in eigen huis een harde nederlaag geleden tegen FC Emmen. Dankzij individuele fouten achterin zag de ploeg van Nuijten de achterstand voor rust al oplopen. Het duel eindigde uiteindelijk in 0-3 voor de bezoekers uit Drenthe.

tanteteut

Deze gemeente krijgt weer een feestcafé: ‘Pas naar huis als de lichten aan gaan’

Alblasserdam krijgt er een nieuw café bij: Tante Teut opent donderdagavond om 21.00 uur haar deuren. De horecabroers Dennis en Robin Speksnijder openen de zaak met Bjorn Rogmans. Met dit feestcafé willen ze een plek creëren waar bezoekers samenkomen voor een drankje en gezelligheid.

michelinsterchefkok

De Gieser Wildeman behoudt Michelinster, geen nieuwe sterrenrestaurants in de streek

Restaurant De Gieser Wildeman in Noordeloos blijft het enige restaurant met een Michelinster in de streek. Marco van der Wijngaard, sinds vorig jaar chef-kok van het restaurant, behield vorig jaar de Michelinster die in 2006 was behaald door de oud-eigenaren. Ook dit jaar blijft deze ster van kracht, blijkt na de uitreiking van de Michelinsterren in Maastricht.

artikelfoto busje OM Da Vinci

Sleutelen aan bus van criminelen: deze scholieren mogen dat

Een bus die ooit onderdeel was van de criminaliteit, krijgt een nieuwe bestemming in Dordrecht. Het Openbaar Ministerie (OM) heeft het in beslag genomen voertuig overgedragen aan het Nationaal Programma Dordt West, dat de bus vervolgens schenkt aan de opleiding Automotive van het Da Vinci College. Studenten kunnen het voertuig gebruiken als praktijkobject om hun technische vaardigheden te ontwikkelen.

pexelspixabaykorfbal

Van ontucht verdachte trainer werkte op afdeling kinderpsychiatrie

Een van ontucht verdachte korfbaltrainer uit Hardinxveld-Giessendam heeft tot een paar maanden geleden naar alle waarschijnlijkheid nog gewerkt op de afdeling Kinder- en Jeugdpsychiatrie van Yulius in Dordrecht. “We zijn geschokt door dit bericht”, meldt de zorginstelling.

a16 ongleuk 16 sept 26

Inboedel caravan op A16: lange tijd drie rijstroken dicht en flinke vertraging

Een ongeval met een vrachtwagen en een caravan zorgde woensdagmiddag voor flinke verkeersproblemen op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Rond 15:10 uur werd de weg weer vrijgegeven.