Dordrecht, Netherlands

Harde maatregelen FC Dordrecht na rampzalige wedstrijd in Utrecht

De technische staf van FC Dordrecht neemt harde maatregelen na de 6-1 nederlaag tegen FC Utrecht. Verdediger Marvin Peersman, die een rode kaart incasseerde, is gedegradeerd naar het tweede elftal en Funs Ojo is teamcaptain af.
Jan Bouwens | 17 februari 2015 10:20 | Aangepast op 17 februari 2015 10:20
De voor Dordt toch al dramatische wedstrijd werd verergerd door de rode kaart van Marvin Peersman na zijn aanval op Rubio Rubin. Het schikkingsvoorstel van de KNVB in de vorm van vijf wedstrijden schorsing heeft Peersmanj meteen geaccepteerd. Een herhaling van zetten; Eerder dit seizoen werd de Belgische verdediger na een rode kaart tegen Feyenoord drie wedstrijden geschorst.

Josimar Lima mocht in Utrecht de aanvoerdersband overnemen van Funs Ojo. Maar ook hij is komend weekend niet inzetbaar voor Dordrecht-trainer Ernie Brandts. Hij liep in de Galgenwaard tegen twee gele kaarten aan en is daarom voor één wedstrijd geschorst. Dordrecht gaat komende zondag op bezoek bij PSV. Het is een duel tussen de koploper en de hekkensluiter van de Eredivisie. Waarbij waarschijnlijk Jeffry Fortes de Schapenkoppen zal aanvoeren.

Meest gelezen

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 17 dec 2025 17:00

Lees ook

Woede en verdriet na vrijspraak koffermoord: 'Het recht zou moeten zegevieren'

Nabestaanden van Manuel Alvarez hebben woedend gereageerd op de beslissing van het Haagse gerechtsho...

Het Jaar van Nanning Mol: 'Ik scoorde geen punten bij een paardenfan'

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. Nanni...

Het wordt koud! Koudste kerst in 15 jaar op komst

Op kerstavond valt de vorst binnen en volgt misschien wel de koudste kerst in de afgelopen 15 jaar, ...

Hakenkruis geschilderd op regenboog-zebrapad Leerpark

Het regenboog-zebrapad op het Leerpark in Dordrecht is maandag beklad. Er was met zwarte verf onder ...

Brand in machinekamer van binnenvaartschip

Op een binnenvaartschip aan de Lekdijk in Nieuw-Lekkerland heeft dinsdagochtend brand gewoed. Het vu...

Ramen vernield en beklad, hoofdkantoor Fokker opnieuw doelwit

Het hoofdkantoor van Fokker Aerospace in Papendrecht is beklad en ruiten zijn vernield. In de nacht ...