gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Harde maatregelen FC Dordrecht na rampzalige wedstrijd in Utrecht

De technische staf van FC Dordrecht neemt harde maatregelen na de 6-1 nederlaag tegen FC Utrecht. Verdediger Marvin Peersman, die een rode kaart incasseerde, is gedegradeerd naar het tweede elftal en Funs Ojo is teamcaptain af.

Jan Bouwens |  | Aangepast op
De voor Dordt toch al dramatische wedstrijd werd verergerd door de rode kaart van Marvin Peersman na zijn aanval op Rubio Rubin. Het schikkingsvoorstel van de KNVB in de vorm van vijf wedstrijden schorsing heeft Peersmanj meteen geaccepteerd. Een herhaling van zetten; Eerder dit seizoen werd de Belgische verdediger na een rode kaart tegen Feyenoord drie wedstrijden geschorst.

Josimar Lima mocht in Utrecht de aanvoerdersband overnemen van Funs Ojo. Maar ook hij is komend weekend niet inzetbaar voor Dordrecht-trainer Ernie Brandts. Hij liep in de Galgenwaard tegen twee gele kaarten aan en is daarom voor één wedstrijd geschorst. Dordrecht gaat komende zondag op bezoek bij PSV. Het is een duel tussen de koploper en de hekkensluiter van de Eredivisie. Waarbij waarschijnlijk Jeffry Fortes de Schapenkoppen zal aanvoeren.

Lees ook

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in studio De Witt: 25-jarige jubileum stedenband tussen Dordrecht en Varna

In een nieuwe aflevering van Studio De Witt gaat presentator Ben Corino in gesprek met Arthur den Hartog over het 25-jarige jubileum van de stedenband tussen Dordrecht en Varna. Door deze stedenband zijn door de jaren heen verschillende uitwisselingen tot stand gekomen, waaronder op het gebied van kunst en muziek.

opma romy kersten

Ad spreekt Romy Kersten: hoe vergaat het deze jonge ‘godfluencer’?

In een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik in gesprek met Romy Kersten. Niet-gelovig opgevoed, toch heeft de Dordtse op latere leeftijd gekozen voor de weg van de Heer. En inmiddels verspreidt ze het woord van God aan honderdduizenden volgers op internet.

googlestreetviewa16a15

Gescheurde afvoerbuis oorzaak van afsluiting fly-over A16/A15

Rijkswaterstaat begint donderdagavond met het dichten van het sinkhole (spoelgat) bij knooppunt Ridderkerk. De oorzaak is een gescheurde afvoerbuis van het regenwater. Volgende week woensdagochtend zijn de werkzaamheden klaar en kunnen weer alle rijstroken worden gebruikt.

albertschweitzerasz

Dit ziekenhuis plaatst jaarlijks vijf tot zeven patiënten op zwarte lijst: 'Jaar lang geen verpleging'

Van doodsbedreigingen tot schoppen, duwen en slaan: zorgmedewerkers krijgen steeds vaker te maken met agressie. Soms gaat dit zo ver, dat ziekenhuizen de bezoekers en patiënten op een zwarte lijst zetten. "Vaak gebeurt dit onder invloed van drank of drugs", zegt het Albert Schweitzer Ziekenhuis tegen Rijnmond.

Point Blur_Jul162025_212432 (1)

Man die meester Recep neerstak heeft niet meegewerkt in Pieter Baan Centrum

De man die vastzit voor het neersteken van meester Recep in juli 2025 in Alblasserdam heeft niet meegewerkt aan gedragskundig onderzoek in het Pieter Baan Centrum (PBC). De deskundigen hebben daarom geen conclusies kunnen trekken over eventuele stoornissen.

nk20260905NKS02061

Verre uitwedstrijd voor FC Dordrecht in eerste ronde KNVB Beker

FC Dordrecht neemt het in de eerste ronde van de KNVB Beker op tegen derdedivisionist SC Genemuiden. De Dordtenaren kwamen vrijdag als laatste uit de koker tijdens de loting in het ESPN-programma De Voetbalkantine.