gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Harde maatregelen FC Dordrecht na rampzalige wedstrijd in Utrecht

De technische staf van FC Dordrecht neemt harde maatregelen na de 6-1 nederlaag tegen FC Utrecht. Verdediger Marvin Peersman, die een rode kaart incasseerde, is gedegradeerd naar het tweede elftal en Funs Ojo is teamcaptain af.

Jan Bouwens |  | Aangepast op
De voor Dordt toch al dramatische wedstrijd werd verergerd door de rode kaart van Marvin Peersman na zijn aanval op Rubio Rubin. Het schikkingsvoorstel van de KNVB in de vorm van vijf wedstrijden schorsing heeft Peersmanj meteen geaccepteerd. Een herhaling van zetten; Eerder dit seizoen werd de Belgische verdediger na een rode kaart tegen Feyenoord drie wedstrijden geschorst.

Josimar Lima mocht in Utrecht de aanvoerdersband overnemen van Funs Ojo. Maar ook hij is komend weekend niet inzetbaar voor Dordrecht-trainer Ernie Brandts. Hij liep in de Galgenwaard tegen twee gele kaarten aan en is daarom voor één wedstrijd geschorst. Dordrecht gaat komende zondag op bezoek bij PSV. Het is een duel tussen de koploper en de hekkensluiter van de Eredivisie. Waarbij waarschijnlijk Jeffry Fortes de Schapenkoppen zal aanvoeren.

Lees ook

foto ongeluk def

Automobilist ramt parkeerautomaat en rijdt tuin van theater in

Een opvallend ongeluk maandagochtend in Dordrecht. Daar reed een bestuurder de voortuin van schouwburg Kunstmin in. Ook reed hij een parkeerautomaat uit de grond.

festival

Doet Dordrecht gooi naar titel Culturele Hoofdstad van Europa?

Het college van burgemeester en wethouders wil Dordrecht aanmelden voor de titel Europese Culturele Hoofdstad 2033. De gemeenteraad wordt gevraagd om daarmee in te stemmen. Of Dordrecht uiteindelijk echt kandidaat wordt, is nog niet zeker.

pixabayrijnmond

Met 'silent nooddisco' voorbereiden op een overstroming: 'Feestje met een knipoog'

Honderd mensen die met een koptelefoon op door een noodsituatie worden geleid. Het klinkt misschien niet direct als een feestje, maar tijdens Festival Voor de Vloed in Dordrecht gebeurt het echt. De ‘silent nooddisco’ is een van de opvallendste onderdelen van een festival dat Dordtenaren bewust wil maken van iets wat in het dagelijks leven gemakkelijk wordt vergeten: de stad leeft al eeuwen met de dreiging van het water.

vrachtwagena27

Bizarre situatie op Merwedebrug: vrachtwagen rijdt op fietspad naar de overkant

Je denkt dat je alles inmiddels wel hebt meegemaakt rond de Merwedebrug op de A27 bij Gorinchem. Maar het kan blijkbaar nog gekker, meldt Rijnmond. Terwijl zware vrachtwagens vanwege de slechte staat van de brug niet meer over de rijbaan mogen, rijdt er nu doodleuk een vrachtwagen over het fietspad.

militairen

Militaire avondoefening: ‘Bij schoten, geen zorgen!’

Verschillende onderdelen van defensie oefenen dinsdagavond in Dordrecht. Dat doen ze op het terrein van het Spinel Veiligheidscentrum, waar normaal hulpdiensten brandoefeningen houden.

sportdocentamberrijnmond

Na dagen in file gooit sportdocent Amber het roer om: ‘Ben gaan hardlopen naar huis’

Het is een bekende frustratie voor veel streekgenoten. Na een lange werkdag is het op de bomvolle wegen aansluiten geblazen. Amber van der Elst uit Dordrecht was de dagelijkse avondspits beu en besloot van de nood een deugd te maken. “Ik heb mijn rugzak omgedaan en ben 17 kilometer naar huis gaan hardlopen.”