Dordrecht, Netherlands

Hardere aanpak onzichtbare drugscriminaliteit

Verborgen drugscriminaliteit in de Vogelbuurt gaat harder worden aangepakt. Dat zei wethouder Reynvaan gisteren na een bezoek aan de buurt.
Peter Tromp | 11 oktober 2016 15:29 | Aangepast op 11 oktober 2016 15:29
Volgens de wethouder werpt de ingezette hardere aanpak vruchten af. De gemeente gaat daar daarom mee verder. In de buurt zou ook sprake zijn van verborgen drugscriminaliteit. Rinette Reynvaan zei harder in te gaan zetten op dat soort ondermijnende activiteiten.

De wethouder bezocht het Vogelplein samen met de burgemeester, justitie en politie. Ze keken of er sprake is van verbetering op en in de omgeving van het plein. Sinds vorig jaar wordt daar harder opgetreden tegen overlastveroorzakers. Zo zei de politie gebruik te gaan maken van het samenscholingsverbod. Groepsvorming op het Vogelplein is niet toegestaan.

Lees ook

Een groene tuin in vijf stappen: ‘Eén groot natuurgebied maken’

Hoe kun je je tuin vol tegels omtoveren tot een ware stadsoase? Tijdens een speciale cursus bij Duur...

Ook interim directeur Sociale Dienst weggestuurd: ‘Onvoldoende draagvlak’

Het lukt het bestuur van de Sociale Dienst Drechtsteden (SDD) maar niet om de problemen bij de diens...

Vastgelijmde liftknoppen hersteld, ProRail kijkt of camera's een optie zijn

De vernielde stationsliften op Dordrecht Zuid zijn weer gerepareerd. Dat laat ProRail woensdag weten...

School haalt met speciale kerstmarkt 3000 euro op voor goed doel

Een kerstmarkt op school. Niet alleen sfeervol voor alle leerlingen, maar vooral ook met een special...

Luke reisde naar Noorwegen voor noorderlicht, maar zag het hier het beste: 'Nog nooit zo gezien'

Een lange reis maken naar het noorden van Noorwegen om het noorderlicht te zien? Maandagavond was da...

Al een half jaar geen les van neergestoken meester: zo gaat het nu met hem

Het gaat ‘beetje bij beetje beter’ met meester Recep, die een halfjaar geleden werd neergestoken tij...