Dordrecht, Netherlands

Hardere aanpak onzichtbare drugscriminaliteit

Verborgen drugscriminaliteit in de Vogelbuurt gaat harder worden aangepakt. Dat zei wethouder Reynvaan gisteren na een bezoek aan de buurt.
Peter Tromp | 11 oktober 2016 15:29 | Aangepast op 11 oktober 2016 15:29
Volgens de wethouder werpt de ingezette hardere aanpak vruchten af. De gemeente gaat daar daarom mee verder. In de buurt zou ook sprake zijn van verborgen drugscriminaliteit. Rinette Reynvaan zei harder in te gaan zetten op dat soort ondermijnende activiteiten.

De wethouder bezocht het Vogelplein samen met de burgemeester, justitie en politie. Ze keken of er sprake is van verbetering op en in de omgeving van het plein. Sinds vorig jaar wordt daar harder opgetreden tegen overlastveroorzakers. Zo zei de politie gebruik te gaan maken van het samenscholingsverbod. Groepsvorming op het Vogelplein is niet toegestaan.

Lees ook

Gesneuvelde Kapitein krijgt tachtig jaar na oorlog plek op Dordts ereveld

Het militair ereveld op de Dordtse begraafplaats Essenhof is uitgebreid met een extra graf. Kapitein...

Wat doen deze draadjes op straat? Op honderden plekken gezien

Op honderden plekken zijn ze gezien in onze streek: rubberen draden die over autowegen en fietspaden...

Zorgen over veiligheid op tijdelijke fietsbrug: 'Verlaten en onverlicht'

Doe mee! Molenlanden, de grootste partij in die gemeente, maakt zich zorgen over de veiligheid op de...

Gewonden na vechtpartij in gevangenis: ‘Al langer spanningen’

In de gevangenis van Dordrecht zijn twee gedetineerden gewond geraakt bij een vechtpartij. De twee g...

De Plucheplakkers: 'FC Emmen-uit win je in je (hune)bed'

De Plucheplakkers hebben in de 95e aflevering veel over FC Dordrecht te bespreken. Helaas is niet el...

Evides wil stop op PFAS-lozingen: 'Wat er niet in komt, hoeven wij er ook niet uit te halen'

Drinkwaterbedrijf Evides maakt zich zorgen om de waterkwaliteit in de Maas. Het bedrijf gebruikt wat...