Dordrecht, Netherlands

Harry van den Ham begonnen als technisch manager FC Dordrecht

Na een rol bij FC Dordrecht als speler en trainer is Harry van den Ham maandag begonnen als technisch manager. Hij ziet vooral verbeterpunten in de samenwerking met Feyenoord. “We moeten er wel beiden beter van worden”, legt hij uit.
Corrado Francke | 8 november 2019 16:35 | Aangepast op 8 november 2019 16:35
Nog niet eerder bekleedde hij de functie van technisch manager. “Als trainer heb je gelijk invloed op het resultaat. Als technisch manager moet je faciliteren voor de trainer en daar ga ik mij op richten.”

Van den Ham is kritisch over de samenwerking met Feyenoord, die in januari van dit jaar is begonnen. “Zijn deze jongens de spelers die klaar zijn om naar het eerste elftal van Feyenoord te gaan? Dat denk ik niet.”

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Lees ook

FC Dordrecht morst punten tegen Jong Ajax: 'We hebben vandaag zelf de wedstrijd verloren'

In de laatste thuiswedstrijd van de periode heeft FC Dordrecht een gevoelige tik gekregen. De ploeg ...

FC Dordrecht komt niet dichterbij periodetitel door thuisnederlaag tegen Jong Ajax

Wat een volgende stap in de richting van de periodetitel moest worden voor FC Dordrecht, is vrijdaga...

Herdenking Dordtse schrijver onderwerp van gesprek in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Hendrik Jan Groeneweg. ...

16 miljoen naar bereikbaarheid: fietsen en OV moet aantrekkelijker worden

De provincie heeft samen met de landelijke overheid besloten om 16 miljoen euro te investeren in de ...

Twee vrouwen aangerand in Dordrecht, politie zoekt dader

Tijdens het hardlopen zijn donderdagmiddag twee vrouwen in Dordrecht op hun billen geslagen. De inci...

Overvaller op chocoladewinkel heeft meer op zijn kerfstok: eis 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist drie jaar cel tegen Mimoun M. (38). De man pleegde vorig jaar een ...