Dordrecht, Netherlands

HBO ook voor Drechtsteden

Een HBO in het stad is niet alleen goed voor Dordrecht, ook de regio heeft er baat bij. Dat zei burgemeester Wouter Kolff op een bijeenkomst voor Dordtse ondernemers.
Petra Scheurwater | 21 september 2017 18:00 | Aangepast op 21 september 2017 18:00
Tijdens de bijeenkomst werd er vooral gefocust op de samenwerking met de andere Drechtsteden. Volgens Sjoerd Vollebregt van het Economic Development Board moeten "wij als Drechtsteden onze toekomst zelf zeker moeten stellen. Er is wel draagvlak voor, maar uiteindelijk moet je het zelf doen."

De wens voor een hogere school in de stad is er langer, maar er kan nog steeds niks concreets worden gemeld. Vanavond wordt er in Eilandleven een langere reportage uitgezonden over de bijeenkomst van de DOV.

Meest gelezen

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Glijden of wippen kan hier straks niet meer, want er is te weinig geld

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 29 jan 2026 10:46

Lees ook

Bouw van 199 jongerenwoningen gaat beginnen

De bouw van bijna tweehonderd jongerenwoningen in Dordrecht gaat binnenkort van start. Bouwer AKOR i...

Kuijt hoefde Plug niet over te halen voor FC Dordrecht: ‘Zelf de keuze gemaakt’

Van allerlei kanten was er interesse voor Jan Plug, maar de Feyenoorder koos uiteindelijk voor een t...

FC Dordrecht verslaat Helmond Sport en blijft ongeslagen in 2026

FC Dordrecht heeft in eigen huis de ongeslagen reeks naar vier duels verlengd. Op een druiligere din...

Voor het eerst sinds 2012 weer prijs: Johan de Witt-gymnasium wint NK Debatteren

Het debatteam van het Johan de Witt-gymnasium heeft de nationale titel binnengehaald op het NK Debat...

Lucinda Brand opnieuw sporter van het jaar bij Dordtse Sportuitblinkers

Dordtse sporters en coaches zijn maandagavond tijdens de Dordtse Sportuitblinkers verkiezing geëerd ...

Accepteer en praat over tegenslag: ‘Het leven is als mens leuker dan als held’

Hoe ga je om met tegenslag, verlies of druk als de buitenwereld van je verlangd dat je er altijd ben...